lv en

Lielā brīvība ONLINE

Filma

Audio.

vācu

Subtitri.

latviešu un krievu valodā

Movie image Movie image
Lielā brīvība ONLINE
Movie Poster

Gads: 2021

Valsts: Vācija

Režisors: Sebastian Meise

Garums: 117 min

Žanrs: Filma

Izplatītājs: A-One films Latvia SIA

Nosaukums orģinālvalodā: Great Freedom

Valoda: vācu

Subtitri: latviešu un krievu valodā

Pērc kodu un aktivizē filmu

Filma tiek izrādīta tiešsaistē, filmu varēs skatīties sev ērtā laikā pēc izvēles

Kods derīgs 48 h no tā aktivizēšanas brīža

Pirkt kodu
Par filmu
4. februāris, plkst. 20.20 kinoteātrī “Splendid Palace” - īpašais filmas "Lielā brīvība" seanss ar kino režisoru, publicista un vienkārši brīva cilvēka – Žulijena Nuhuma Kulibali – ievadu.

Sebastians Meize
Lielā brīvība
Great Freedom

Ekrāna valoda: vācu
Tulkojums: angļu, latviešu
Ilgums: 117 min

! Vecuma ierobežojums: no 18 gadiemHanss ir vācu likumdošanas 175. paragrāfa gūsteknis. Notiesāts par sodomijas pantu pēc koncentrācijas nometnes mēnešiem, viņš pēckara gados nonāk cietumā atkal un atkal. Sistemātiski zaudējot savu brīvību, gadu gaitā vienīgās attiecības viņam izveidojas ar citu ieslodzīto – Viktoru, kurš notiesāts par slepkavību. Dzīve šajā mitrojošo mūru labirintā pārtop par vienīgo viņam saprotamo eksistenci. Sodi, laipno svešinieku miesa, homofobija, karceris, kristīgā mācība, komandantstunda un šuvēja darbs. Laika striķis, kas sažņaudz Hansa brīvību.

Šis Vācijas Krimināllikuma paragrāfs līdz 1994. gadam kriminalizēja seksuālas darbības starp vīriešiem, izpostot vairāku tūkstošu dzīves. Sebastiana Meizes otrās pilnmetrāžas spēles kino nosaukumā bez sentimenta ievīts “Grosse Freiheit” – Hamburgas sarkano lukturu rajons Lielā brīvība. Tur Franca Rogovska atveidotais Hanss nonāk vien uz īsu brīdi. Ar Kannu “Īpašā skatiena” žūrijas balvu godinātā filma veidota kā vientuļam labirintam līdzīgas dzīves dienasgrāmata, no kuras izplēstas vairākas lapas. Stigmatizējošā pieredze un 123 gadus ilgā panta vēsture rada brīvības sistēmas paradoksus: daži no mums brīvei nav dzimuši.

Biļetes cena: 5.00 EUR

Filmu var atskaņot tikai Latvijas teritorijā!