lv en

Senlorāns. Stils - esmu es! ONLINE

drāma

Audio.

franču

Subtitri.

latviešu un krievu valodā

Movie image Movie image
Senlorāns. Stils - esmu es! ONLINE
Movie Poster

Gads: 2014

Valsts: Francija

Režisors: Bertrand Bonello

Aktieri: Loius Garrel, Gaspard Ulliel, Jérémie Renier

Garums: 150 min

Žanrs: drāma

Izplatītājs: A-One films Latvia SIA

Nosaukums orģinālvalodā: Saint Laurent

Valoda: franču

Subtitri: latviešu un krievu valodā

Pērc kodu un aktivizē filmu

Filma tiek izrādīta tiešsaistē, filmu varēs skatīties sev ērtā laikā pēc izvēles

Kods derīgs 48 h no tā aktivizēšanas brīža

Pirkt kodu
Par filmu
Gaspārs Ulī (Gaspard Ulliel, 1984 - 2022) bija viens no izcilākajiem savas paaudzes franču aktieriem, kurš izstaroja vīrišķīgu harizmu visās savās lomās. Viņš varēja būt maigs un ļauns, dažkārt – vienlaicīgi. Piecas reizes nominēts Francijas augstākajai kino balvai “Cēzars”. Saņēmis balvu gan kā dauzsološākais aktieris (2005), kā arī par Aids slimu rakstnieku filmā “Tas ir tikai pasaules gals” (2016). Aktiera pēdējais kinodarbs ir loma jaunajā seriālā "Moon Knight", kas vēl nav iznācis uz ekrāniem. Par vienu no viņa aktiermeistarības virsotnēm uzskata pretrunīgo modes mākslinieka tēlu filmā “Senlorāns. Stils - esmu es!”, kur viņš atveidoja titullomu - Ivu Senlorānu.

SENLORĀNS. STILS - ESMU ES!
(Saint Laurent)
Drāma, 2014
150 min.
Francija

Režisors: Bertrand Bonello

Lomās: Gaspard Ulliel, Jérémie Renier, Louis Garrel, Léa Seydoux, Amira Casar, Jasmine Trinca

70-to gadu beigas: Īva Senlorāna modes nams plaukst, bet pats dizaineris piedzīvo gan reibinošu veiksmi, gan vilšanos. Atbildes uz jautājumiem Senlorāns meklē Parīzes bohēmas vakaros, Marakešā, Vorhola audeklos, Prusta grāmatās. Režisoram Bertrānam Bonello ir izdevies ar īpašu smalkumu izstāstīt ne tikai unikālā modes dizainera vēsturi, bet arī radīt laikmeta portretu ar tā dialogiem, pārmērīgajām izklaidēm un ar spēju izdzīvot katra dzīves mirkļa skaistumu.

Īvs Senlorāns (1936–2008) – personība, kas ir vairāk kā tikai vienas filmas vai grāmatas vērta! Apskatīt franču stila ikonas dzīvi tuvumā ir mēģinājuši daudzi režisori, tomēr iespaidīgākais leģendārā dizainera dzīves apskats tapa šogad Kannu kino festivālā prezentētā režisora Bertrāna Bonello filma „SENLORĀNS. STILS – ESMU ES!“. Šī filma šogad Francijā izvēlēta arī kā pretendente „Oskaram“ kategorijā labākā ārzemju filma.

Bertrāna Bonello jaunākais kino darbs pēc skandalozajām filmām „Publiskais nams“ (2011) un "Tiresia" (2003) ir vēl viens valdzinošs piedzīvojums. Brīvības, modes švītu un rokenrola desmitgadi Bertrāns Benello parāda ar viņam raksturīgu eleganci un stila izjūtu.

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā

Vecuma ierobežojums: 18+

Biļetes cena 5 EUR.

Filmu var atskaņot tikai Latvijas teritorijā!