lv en
Īsfilmu festivāls "Manhattan Short"

1.-2. oktobris

"Manhattan Short" ir lielākais īsfilmu festivāls pasaulē. Filmu cienītāji visā pasaulē no 23. septembra līdz 3. oktobrim apvienojas, lai "Manhattan Short" īsfilmu festivālā skatītos un balsotu par deviņām fināla īsfilmām. Festivāls "Manhattan Short" kinoteātrī "Splendid Palace" tiks izrādīts 1. un 2. oktobrī. 

Skatītāju balsošanā tiek noteiktas divas nominācijas – Labākā filma un Labākais aktieris.

 

Īsfilmas pievērš skatītāju uzmanību dažādām tēmām, sākot no identitātes līdz tam, ko nozīmē būt mammai var tētim un līdz šķietamai vilšanās sajūtai par ikdienišķām problēmām. Režisori ir no dažādām valstīm un bieži ir iedvesmojušies no personīgas, reizēm mokošas pieredzes.

 

Plašāka informācija festivāla mājas lapā.

Visi festivāli
Japānas filmu festivāls Datums: 15.-17. marts

Kinoteātrī "Splendid Palace" tiks izrādītas Japānas filmu veidotāju filmas, kuras skatītājus iepazīstina ar šīs valsts kultūru, vēsturiskajiem notikumiem, šī brīža aktualitātēm un citiem nozīmīgiem notikumiem. 

Starptautiskais dokumentālā kino festivāls “Artdocfest/Riga” Datums: 28. aprīlis - 3. maijs

Pirmais Starptautiskais dokumentālā kino festivāls “Artdocfest/Riga”. 

 

Festivāls “Baltijas pērle” Datums: 22.-29. septembris

„Baltijas pērle” ir viens no senākajiem kino festivāliem Baltijas valstīs, kas aizsācies jau 1993. gadā un joprojām norit kinoteātrī “Splendid Palace”.

Riga International Film Festival Datums: 14.-24. oktobris

Rīgas Starptautiskais kino festivāla (Riga IFF) misija ir veidot starptautiski atpazīstamu kino notikumu, kas popularizē Rīgas tēlu, bagātina Ziemeļeiropas reģiona kultūrtelpu un veicina inteliģentas, atvērtas un aktīvas sabiedrības attīstību.