lv en

Comedy Latvia: Baibas Cepiens

28.05.2022 | 19:00

Lielā zāle

Comedy Latvia: Baibas Cepiens
Event Poster

Pasākuma veids: Izrādes

Location: Lielā zāle

Organizē: Comedy Latvia SIA

Tīmekļa vietne:

Pasākumi
28.
28.05.

maijs

sestdiena

Lielā zāle

Lielā zāle

19:00
Par pasākumu

Pēc trīs gadu pārtraukuma, "Comedy Latvia" piedāvā gada karstāko stand-up notikumu - Cepienu, kas 28. maijā plkst. 19.00 risināsies greznajā "Splendid Palace". 

Comedy Latvia komiķi atklās grilēšanas sezonu, cepinot jeb roastojot trīs Latvijā ievērojamus cilvēkus, kuri atļaujas par daudz. 

Galvenajā lomā Baiba Sipeniece - Gavare. TV dīva, radio personība, pasākumu vadītāja un pirmo LV humoršovu dalībniece. Baiba sevi pieteikusi arī stand-up scēnā, un komiķi šo visatļautību tā neatstās. 

Uz Cepiena skatuves būs arī LV hip hop zvaigzne Ozols. Ar viņa repu uzauguši neskaitāmi mileniāļi, kuru garderobe skolas laikā nebija iedomājama bez 0'79 brenda. Stand-upā Ozols nelien, bet "Taisnās tiesas" laiki tik sen kā garām, ka komiķi ir gatavi palīdzēt tos atcerēties. 

Lai atšķaidītu 70. gados dzimušos, uz skatuves kāps arī Rojs Rodžers. Tikko atzīts par Latvijas top influenceri (lai arī ko tas nozīmē), Rojs vismaz reizi ir redzēts stand-up open micā. Lai nepieļautu viņa ienākšanu LV stand-upā, komiķi viņu gatavi nolikt pie vietas pirms viņš ir ieskrējies. 

Grilu piešķils viss Comedy Latvia zieds - Rūdolfs Kugrēns, Jānis Kreičmanis, Aleksandrs Guzenko, Kalvis Troska un Kaspars Žilins. Cepienu vadīs Edgars Bāliņš. 

Uz vietas darbosies Cepiena drauga JAMESON bārs, kur sanākušie humora cienītāji varēs spirdzināties un spēcināties.

Antons Doļins: sarunas "Kino par tagadni"

Tuvākais seanss: 17.06.2022 19:00

Pasākuma veids: Diskusijas