lv en
“MAČO”
Event Poster

Pasākuma veids: Izrādes

Location: Lielā zāle

Tīmekļa vietne:

Pasākumi
11.
11.03.

marts

sestdiena

Lielā zāle

Lielā zāle

18:00
Par pasākumu

11. martā plkst. 18.00 kino Splendid Palace Lielajā zālē skatītājiem tiks piedāvāta izrāde, stand-up komēdija “MAČO”. Veicot vīriešu tipoloģijas pētījumus un aplūkojot sabiedrībā sastopamos vīriešu tipāžus, izrādē uzzīmēts mūsdienu latviešu mačo, dramaturģes Aivas Birbeles acīm. Tas viss darīts, konsultējoties ar īstiem vīriešu sugas pārstāvjiem - aktieri Aināru Ančevski un režisoru Juri Rijnieku.

 

Kā tas ir, būt īstam vecim un īstam vīrietim?                                                    

Vai dzīve ir kļuvusi sievišķīga un vīrieši arī?

 

To var uzzināt veicot vīrišķības testu. Lai dzirdētu no mīļotās sievietes izsaucienu - tu esi īsts vecis!-, vienkārši jāsavāc pietiekams punktu skaits. Tas ir vitāli svarīgi katram vīrietim - būt ļoti piesardzīgam, lai nekļūdītos, aizsargājot savus vīrišķos punktus un prasmes, lai nenoslīdētu līdz nekompetenta mīkšļa stāvoklim, kurš neprot orientēties pēc kartes vai izciest sitienu pa seju.

 

Pateicoties iepriekšējo pētījumu pieredzei izrādēs “Alu cilvēks” un “Tētis”, aktiera Aināra Ančevska un kolēģa Ivara Kļavinska atveidotais vīrišķibas tests palīdzēs skatītājām noteikt attiecību statusu, ļaujot savam iecerētajam savākt vīrīšķīgos punktus.

 

Izrādes režiors Juris Rijnieks un autore Aiva Birbele sadarbojušies iepriekšējās Pannas Teātra stand-up izrādēs “Tāda es esmu” un “Sieviete kā konfekte” ar aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā. Nu abi ķērušies klāt vīrišķības analīzei.

 

 Mačo lomā iejutīsies  aktieris Ainārs Ančevskis.

 

- Esi īsts vecis, neļauj modernajai pasaulei ietekmēt un apdraudēt savu vīrietību un pavisam drīz būsi tikpat vīrišķīgs kā noparkots traktors šaurajā lielveikalu autostāvvietā! Saņem sevi rokās un sākam!

 

Vairāk informācijas šeit.