CINEMA SPLENDID PALACE
FILM SCREENINGS, CONCERTS AND EXHIBITIONS

Calendar

M T W T F S Su
28 29 30 31 1
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
15:30
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
16:00
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
17:30
TULPJU DRUDZIS
18:15
MADĀMA
19:30
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
20:30
2
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
13:30
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
15:30
Starptautiskais jaunā teātra festivāls "Homo Novus" - Izrāde "Aklais kino"
17:00
MADĀMA
18:00
Ceļojums uz Itāliju
18:00
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
19:30
STIKLA PILS
20:00
JAUNĪBA
20:30
3
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
13:30
STIKLA PILS
15:30
Starptautiskais jaunā teātra festivāls "Homo Novus" - Izrāde "Aklais kino"
17:00
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
18:00
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
19:30
MADĀMA
20:15
4
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
16:00
MADĀMA
16:15
ĀTRIE IGAUŅU PUIŠI
18:00
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
18:00
TULPJU DRUDZIS
18:15
MADĀMA
20:15
STIKLA PILS
20:30
DIŽAIS SKAISTUMS
20:30
5
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
16:00
MADĀMA
16:15
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
18:00
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
18:15
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
20:15
STIKLA PILS
20:30
6
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
15:45
TULPJU DRUDZIS
16:00
Ceļojums uz Itāliju
18:00
MADĀMA
18:00
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
18:15
STIKLA PILS
20:00
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
20:15
7
RIGA IFF PIRMIZRĀDE: Lidojošo mūku templis
19:00
8
RIGA IFF ATKLĀŠANA/OPENING: SOUND WE SEE
19:00
9
KIDS WEEKEND PIRMIZRĀDE: Bize un Neguļa
11:00
KIDS WEEKEND: Diena, kad mans tēvs pārvērtās par krūmu
13:30
RIGA IFF SELECTION: Stefans Cveigs, Ardievas Eiropai
15:30
KIDS WEEKEND: 213. istaba
16:00
RIGA IFF SELECTION: Safari
18:00
NORDIC HIGHLIGHTS: Pilsonis Šains
18:00
ARTDOCFEST RIGA: Pārāk brīvs cilvēks
20:30
NORDIC HIGHLIGHTS: Vīrs, vārdā Ūve
20:30
10
KIDS WEEKEND: Animācijas īsfilmas pašiem mazākajiem
11:00
KIDS WEEKEND: Mākoņpuika
13:30
NORDIC HIGHLIGHTS: Sāmu asinis
14:00
KIDS WEEKEND: Skaistule
16:00
RIGA IFF SELECTION: Ismaela rēgi
16:30
HOME MADE: Saltums
18:00
RIGA IFF SELECTION: Aritmija
19:00
ARTDOCFEST RIGA: Process: Krievijas valsts pret Oļegu Sencovu
20:30
RIGA IFF SELECTION: Es un Morgans
21:30
11
NORDIC HIGHLIGHTS: 1001 grams
16:00
ARTDOCFEST RIGA: Dokumentālo īsfilmu seanss
18:00
BEAST: Ārpus
19:00
ARTDOCFEST RIGA: Celš
20:30
RIGA IFF SELECTION: Nebeidzamā dzeja
21:30
12
BEAST: Nāru dziesma
16:00
ARTDOCFEST RIGA: Galvenā loma
18:00
RIGA IFF SELECTION: Sauc mani savā vārdā
19:00
ARTDOCFEST RIGA: Kailā dzīvība
20:30
RIGA IFF SELECTION: Safari
21:30
13
RIGA IFF COMPETITION: Lida
16:00
RIGA IFF COMPETITION: Novembris
18:00
RIGA IFF PIRMIZRĀDE: Pasaka par tukšo telpu
19:00
ARTDOCFEST RIGA: Oļega izvēle
20:30
RIGA IFF SELECTION: Lēdija Makbeta
21:30
14
RIGA IFF COMPETITION: Mīlestības sirds
16:00
RIGA IFF SELECTION: Cīsiņsuns
16:30
RIGA IFF COMPETITION: Mīlošā Pia
18:00
RIGA IFF PIRMIZRĀDE: Deju Laikmets
19:00
ARTDOCFEST RIGA: Sieviete un ledājs
20:30
RIGA IFF SELECTION: Manifests
21:30
15
RIGA IFF COMPETITION: Skats no balkona
16:00
NORDIC HIGHLIGHTS: Nopietnā spēle
16:30
RIGA IFF COMPETITION: Buržuāzijas aprindu suņa paškritika
18:00
HOME MADE: Lēnprātīgā
19:00
RIGA IFF COMPETITION: Vasarnieki
20:30
RIGA IFF SELECTION: Tom of Finland
22:00
16
RIGA IFF COMPETITION: Drānas paradīzei
13:30
NORDIC HIGHLIGHTS: Vīrs, vārdā Ūve
14:00
RIGA IFF COMPETITION: Samurajs Rauni
16:00
RIGA IFF SELECTION: Par miesu un dvēseli
16:30
RIGA IFF COMPETITION: Novembris
18:00
RIGA IFF SELECTION: Es un Morgans
19:00
RIGA IFF SELECTION: Ismaela rēgi
21:30
17
NORDIC HIGHLIGHTS: Kaisas apburtais mežs
13:30
NORDIC HIGHLIGHTS: Sirdsakmens
14:00
SHORT RIGA: AWARDED
16:00
NORDIC HIGHLIGHTS: Cerības otra puse
16:30
NORDIC HIGHLIGHTS: Sāmu asinis
18:00
RIGA IFF SELECTION: Telma
19:00
RIGA IFF SELECTION: Cīsiņsuns
20:30
RIGA IFF SELECTION: Nebeidzamā dzeja
21:30
18
MADĀMA
16:00
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
16:15
PIEVILTIE
18:00
TULPJU DRUDZIS
18:15
Ceļojums uz Itāliju
18:30
PIEVILTIE
20:00
STIKLA PILS
20:30
Ma Ma
20:30
19
PIEVILTIE
16:00
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
16:15
PIEVILTIE
18:00
STIKLA PILS
18:15
MADĀMA
20:00
TULPJU DRUDZIS
20:45
20
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
16:00
MADĀMA
16:15
PIEVILTIE
18:00
MADĀMA
18:15
TULPJU DRUDZIS
20:00
PIEVILTIE
20:00
21
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

MĪLOŠAIS VINSENTS / ЛЮБЯЩИЙ ВИНСЕНТ
17:00
Limjēri! Un sākas piedzīvojums...Tjerī Fremo ievadvārdi
18:30
FRANKA: HAOSS UN RADĪŠANA / ФРАНКА: ХАОС И СОЗИДАНИЕ
19:00
DEIVIDS LINČS: MĀKSLAS DZĪVE / ДЭВИД ЛИНЧ: ЖИЗНЬ КАК ИСКУССТВО
20:40
NO DZIESMAS UZ DZIESMU / ОТ ПЕСНИ К ПЕСНЕ
21:00
22
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

SEZĀNS UN ES / СЕЗАНН И Я
16:45
KAĶI LIELPILSĒTĀ / КОТЫ В БОЛЬШОМ ГОРОДЕ
17:00
CIENĪGS PRETINIEKS / ДОСТОЙНЫЙ СОПЕРНИК
18:40
MODES BALLE / БАЛ ВЫСОКОЙ МОДЫ
19:00
LAIMĪGAS BEIGAS / СЧАСТЛИВЫЙ КОНЕЦ
21:00
SAVIESĪGS VAKARS / ВЕЧЕРИНКА
21:00
23
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

BEZDELĪGAS UN AMAZONES / ЛАСТОЧКИ И АМАЗОНКИ
12:15
AUGSTĀS MODES ZELTA LAIKMETS / ЗОЛОТОЙ ВЕК ВЫСОКОЙ МОДЫ
13:30
DALIDA / ДАЛИДA
14:30
POLĪNA. DZĪVES DEJA / ПОЛИНА.ТАНЕЦ ЖИЗНИ
14:40
RODĒNS / РОДЕН
16:45
Radošā tikšanās ar Andreju Zvjagincevu un Filmas NEMĪLESTĪBA pirmizrāde
17:00
NĪLZIRGS / БЕГЕМОТ
19:00
KVADRĀTS / КВАДРАТ
20:30
NORMANS: VEIKSMES STRATĒĢIJA / НОРМАН: СТРАТЕГИЯ УСПЕХА
20:45
24
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

Radošā tikšanās ar Andreju Zvjagincevu un Filma NEMĪLESTĪBA
12:30
MODES BALLE / БАЛ ВЫСОКОЙ МОДЫ
13:00
BEZGALĪBA / БЕСКОНЕЧНОСТЬ
14:40
ATSALDĒTA KARPA / КАРП ОТМОРОЖЕННЫЙ
15:45
GODĀRS. BAISAIS / ГОДАР. УСТРАШАЮЩИЙ / GODARD. REDOUBTABLE
16:50
TO ZVAIGŽŅU STUNDA / ИХ ЗВЁЗДНЫЙ ЧАС
18:30
CITA SIEVIETE / ДРУГАЯ ЖЕНЩИНА
18:45
BEIGU PRIEKŠNOJAUTA / ПРЕДЧУВСТВИЕ КОНЦА
20:45
AIZ KRAUJAS RUDZU LAUKĀ / ЗА ПРОПАСТЬЮ ВО РЖИ
21:00
25
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

MANOLO: ZĒNS, KAS DARINĀJA APAVUS ĶIRZAKĀM / MANOLO : МАЛЬЧИК, КОТОРЫЙ ДЕЛАЛ ОБУВЬ ДЛЯ ЯЩЕРИЦ
17:15
KAĶI LIELPILSĒTĀ / КОТЫ В БОЛЬШОМ ГОРОДЕ
17:20
AIZ KRAUJAS RUDZU LAUKĀ / ЗА ПРОПАСТЬЮ ВО РЖИ
19:00
GOGĒNS. CEĻOJUMS UZ TAITI / ГОГЕН. ПУТЕШЕСТВИЕ НА ТАИТИ
19:00
MĪLOŠAIS VINSENTS / ЛЮБЯЩИЙ ВИНСЕНТ
21:00
SAVIESĪGS VAKARS / ВЕЧЕРИНКА
21:00
26
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

SENIORU SEANSS - MADĀMA
13:00
NEMĪLESTĪBA / НЕЛЮБОВЬ
16:30
MĪLOŠAIS VINSENTS / ЛЮБЯЩИЙ ВИНСЕНТ
17:00
SEZĀNS UN ES / СЕЗАНН И Я
18:45
BEZGALĪBA / БЕСКОНЕЧНОСТЬ
18:50
SAVIESĪGS VAKARS / ВЕЧЕРИНКА
21:00
NORMANS: VEIKSMES STRATĒĢIJA / НОРМАН: СТРАТЕГИЯ УСПЕХА
21:00
27
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

ATSALDĒTA KARPA / КАРП ОТМОРОЖЕННЫЙ
17:00
FRANKA: HAOSS UN RADĪŠANA / ФРАНКА: ХАОС И СОЗИДАНИЕ
17:10
NĪLZIRGS / БЕГЕМОТ
18:45
GOGĒNS. CEĻOJUMS UZ TAITI / ГОГЕН. ПУТЕШЕСТВИЕ НА ТАИТИ
19:00
NEMĪLESTĪBA / НЕЛЮБОВЬ
20:30
NO DZIESMAS UZ DZIESMU / ОТ ПЕСНИ К ПЕСНЕ
21:00
28
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

AUGSTĀS MODES ZELTA LAIKMETS / ЗОЛОТОЙ ВЕК ВЫСОКОЙ МОДЫ
16:00
SEZĀNS UN ES / СЕЗАНН И Я
17:10
SAVIESĪGS VAKARS / ВЕЧЕРИНКА
17:15
NEMĪLESTĪBA / НЕЛЮБОВЬ
18:45
VĀCU KINO KLUBS – ALKI ALKI
19:00
MODES BALLE / БАЛ ВЫСОКОЙ МОДЫ
19:20
LAIMĪGAS BEIGAS / СЧАСТЛИВЫЙ КОНЕЦ
21:00
BEIGU PRIEKŠNOJAUTA / ПРЕДЧУВСТВИЕ КОНЦА
21:00
29
MĀT!
18:00
STEFANS CVEIGS: ARDIEVAS EIROPAI
18:15
FIRSTBORN
20:30
CEĻOJUMS UZ SPĀNIJU
20:45
30
STEFANS CVEIGS: ARDIEVAS EIROPAI
13:00
CEĻOJUMS UZ SPĀNIJU
13:15
MĀT!
15:30
CITA SIEVIETE
18:00
FADO. Marko Rodrigess
19:00
FIRSTBORN
20:30
1

Subscribe for newsletters

You are now subscribed to our newsletters
We could not subscribe you to our newsletters

News

LIVE BROADCAST OF 27th EUROPEAN ACADEMY AWARDS CEREMONY

On December 13, at 19:00 cinema Splendid Palace will offer a live broadcast of European Academy Awards Ceremony from Latvian National Opera, bringing together European film-makers, European Film Academy members, guests, nominees and winners to honour the best European cinematographic works. Live broadcast is supported by Lattelecom.

RIGA INTERNATIONAL FILM FESTIVAL - PROGRAMME

From 2 December to 12 December cinema Splendid Palace will host Riga International Film Festival (Riga IFF), the programme of which includes both the latest Latvian films and retrospectives, and the most topical European films.

A NIGHT AT THE CINEMA IN 1914

On 6 December from 13:00 to 19:00 within the framework Riga International Film Festival, Riga Film Museum will offer a special event - a film programme, created by the British Film Institute, which characterises a typical 1914 film session. The programme "A Night at the Cinema in 1914" consists of 14 British and American films: comedies, adventure films, travel reviews and newsreel films, made in 1914.

FILM GALA. HONOURING THE EUROPEAN ACADEMY AWARD WINNER AGNES VARDA

On December 12 at 19.00 Splendid Palace will host the only screening in Riga of film The Beaches of Agnes (French: Les plages d'Agnès), welcoming the great French director Agnes Varda who this year received the European Film Academy Award for lifetime achievement in the film industry.

CINEMA FEST IN DECEMBER

In December cinema Splendid Palace will host a number of outstanding cinema events, promising not only an excellent film programme with previously not screened films, but also a unique opportunity to experience the long-awaited European film event - the European Academy Award Ceremony which is to take place on 12 December and 13 December. There will be screenings of the nominated films, panel discussions among international industry experts, as well as lectures and master classes by globally acknowledged professionals and personalities.
All news