KINOLEKTORIJU CIKLS "LATVIJAS FILMAS SKOLU JAUNATNEI"
HOMO NOVUS
OPERAS “BOHĒMA” IERAKSTS NO VĪNES VALSTS OPERAS
OPERAS “ATTILA” TIEŠRAIDE NO LA SCALA
Kinoteātris "Splendid Palace"

Kalendārs

P O T C Pk S Sv
1
HOMO NOVUS
15.30
CITA SIEVIETE
18.00
EVA
18.00
COMEDY LATVIA: DANIEL SLOSS - X
20.00
ASTRĪDAS LINDGRĒNAS JAUNĪBA
20.00
KVADRĀTS
20.30
2
HOMO NOVUS
15.00
ASTRĪDAS LINDGRĒNAS JAUNĪBA
16.30
HOMO NOVUS
18.00
35MM KINO SKAPIS
19.00
EVA
20.30
3
BILLE
13.00
HOMO NOVUS
15.30
CILVĒKS, KAS NOGALINĀJA DONU KIHOTU
18.00
EVA
18.15
ASTRĪDAS LINDGRĒNAS JAUNĪBA
20.15
HOMO NOVUS
20.30
4
CILVĒKS, KAS NOGALINĀJA DONU KIHOTU
15.30
HOMO NOVUS
18.00
Marijas Naumovas jubilejas koncerts LĪDZ GAIŠĀM ASARĀM
19.00
EVA
20.30
5
HOMO NOVUS
15.45
BEL CANTO
16.00
ĪSTAIS LAIKS
18.00
VASARA
18.15
MANHETENES ĪSFILMU KINOFESTIVĀLS
19.00
TEVIS TE NEBIJA
20.00
ZVAIGZNE IR DZIMUSI
20.45
6
HOMO NOVUS
13.00
BEL CANTO
13.30
EVA
15.30
ASTRĪDAS LINDGRĒNAS JAUNĪBA
15.45
DUBULTĀ DZĪVE, SEKSS UN PSRS
16.00
BILLE
18.00
MANHETENES ĪSFILMU KINOFESTIVĀLS
18.00
HOMO NOVUS
18.15
Kriminālās ekselences fonds
20.00
CILVĒKS, KAS NOGALINĀJA DONU KIHOTU
20.45
7
ASTRĪDAS LINDGRĒNAS JAUNĪBA
13.00
ZVAIGZNE IR DZIMUSI
13.30
VASARA
15.30
BILLE
16.00
HOMO NOVUS
16.15
EVA
18.00
DUBULTĀ DZĪVE, SEKSS UN PSRS
18.00
NABAGA ĻAUDIS. KABAKOVI
19.00
BEL CANTO
20.00
Kriminālās ekselences fonds
20.00
8
PARADĪZE 89
13.30
HOMO NOVUS
15.15
BEL CANTO
16.00
HOMO NOVUS
17.45
VASARA
18.00
CILVĒKS, KAS NOGALINĀJA DONU KIHOTU
20.15
EVA
20.30
9
HOMO NOVUS
14.00
VASARA
15.30
“Latvijas kino pamatlicēji” – mini-izstāde Rīgas Kino muzejā un filmu seanss kinoteātrī Splendid Palace
18.00
MAČO. Stand-up komēdija - vīrišķības tests divās daļās
19.00
10
Abonements NĀC, IEKLAUSIES ORĶESTRĪ RĪGA!
12.00
Abonements NĀC, IEKLAUSIES ORĶESTRĪ RĪGA!
14.00
ASTRĪDAS LINDGRĒNAS JAUNĪBA
16.30
HOMO NOVUS
18.00
ZVAIGZNE IR DZIMUSI
20.30
11
BALTU CILTIS
11.00
EVA
15.00
ZVAIGZNE IR DZIMUSI
16.15
Skaties kino un piedalies diskusijās kopā ar psihoterapeitiem
19.00
KURTS FRIDRIHSONS
19.00
12
HOMO NOVUS
10.00
BALTU CILTIS
15.00
Kriminālās ekselences fonds
18.00
Skaties kino un piedalies diskusijās kopā ar psihoterapeitiem
19.00
HOMO NOVUS
19.00
KVADRĀTS
20.30
13
RIGA IFF KIDS SCHOOL | 3. darbnīca - filmas izrādīšana
12.00
HOMO NOVUS
14.00
KURTS FRIDRIHSONS
14.15
DUBULTĀ DZĪVE, SEKSS UN PSRS
16.00
35MM KINO SKAPIS
16.00
ZVAIGZNE IR DZIMUSI
16.30
VASARA
18.00
BILLE
18.00
PIRMAIS CILVĒKS UZ MĒNESS
19.15
Kriminālās ekselences fonds
20.00
VĪRIEŠI VIŅAS DZĪVĒ
20.30
14
EIROPAS MĀKSLAS KINO DIENA 2018

KURTS FRIDRIHSONS
13.00
HOMO NOVUS
14.00
ASTRĪDAS LINDGRĒNAS JAUNĪBA
14.45
BILLE
16.00
VĪRIEŠI VIŅAS DZĪVĒ
16.30
CILVĒKS, KAS NOGALINĀJA DONU KIHOTU
17.30
DUBULTĀ DZĪVE, SEKSS UN PSRS
18.00
HOMO NOVUS
18.30
Kriminālās ekselences fonds
20.00
EVA
20.00
15
HOMO NOVUS
14.30
BEL CANTO
16.00
CITA SIEVIETE
18.00
KOREJAS FILMU FESTIVĀLS 2018
18.30
Skaties kino un piedalies diskusijās kopā ar psihoterapeitiem
19.00
MANIFESTS
20.30
16
KINOLEKTORIJU CIKLS "LATVIJAS FILMAS SKOLU JAUNATNEI"
11.00
KINOLEKTORIJU CIKLS "LATVIJAS FILMAS SKOLU JAUNATNEI"
13.30
KURTS FRIDRIHSONS
15.00
PIRMAIS CILVĒKS UZ MĒNESS
17.30
BILLE
18.00
KOREJAS FILMU FESTIVĀLS 2018
18.00
Kriminālās ekselences fonds
20.00
HOMO NOVUS
20.15
17
HOMO NOVUS
15.00
PIRMAIS CILVĒKS UZ MĒNESS
15.30
KOREJAS FILMU FESTIVĀLS 2018
18.00
HOMO NOVUS
18.15
ZVAIGZNE IR DZIMUSI
20.45
18
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

RIGA IFF OPENING NIGHT: Tēvs Nakts
19.00
19
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

RIGA IFF ARTDOCFEST: Robin Chicas
18.00
RIGA IFF NORDIC HIGHLIGHTS: ŠAUSMĪGA SIEVIETE
19.00
RIGA IFF HOME MADE: Puika
20.30
RIGA IFF ARTDOCFEST: Dēls
21.00
20
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

KIDS WEEKEND: Biedrs Bērns
11.00
RIGA IFF KIDS WEEKEND: Los Bando
13.30
RIGA IFF KIDS WEEKEND: Raganu mednieki
16.00
RIGA IFF ARTDOCFEST: Vīrišķības stundas / Delta
18.00
RIGA IFF FESTIVAL SELECTION: Kolete
19.00
RIGA IFF ARTDOCFEST: Process
20.30
FESTIVAL SELECTION: Melnais KKKlanmens
21:30
21
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

KIDS WEEKEND: Animācijas īsfilmu izlase
11.00
RIGA IFF KIDS WEEKEND: Gordons un Padija
13.30
RIGA IFF KIDS WEEKEND: Los Bando
16.00
RIGA IFF ARTDOCFEST: Aņa un Serjoža / Vietas un laika apstākļi
18.00
RIGA IFF SELECTION: Zaglēni
19.00
RIGA IFF ARTDOCFEST: Zvaigžņu drumslas nokritīs no debesīm un izgaisīs / Jūras grāmata
20.30
RIGA IFF SELECTION: Eiforija
21.30
22
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

RIGA IFF NORDIC HIGHLIGHTS: Vasaras bērni
18.00
RIGA IFF SELECTION: MATANGI / MAYA / M.I.A.
19.00
RIGA IFF ARTDOCFEST: Mūsu jaunais prezidents / Mājas spēles
20.30
23
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

RIGA IFF ARTDOCFEST: Mans tētis Čingishans / Mūsu Āfrika
15.30
RIGA IFF HOME MADE: Inga dzird
18.00
RIGA IFF Special Screening: Putina liecinieki
19.00
24
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

RIGA IFF FEATURE FILM COMPETITION: TEAM HURRICANE
16.00
RIGA IFF FEATURE FILM COMPETITION: Mūris
18.00
RIGA IFF SELECTION: Mantinieces
19.00
RIGA IFF FEATURE FILM COMPETITION: Slepkava / Jaunava / Ēna
20.30
RIGA IFF NORDIC HIGHLIGHTS: Ūteija, 22. jūlijs
21.30
25
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

RIGA IFF FEATURE FILM COMPETITION: Ēnu ieleja
16.00
RIGA IFF POPCORN VENUS: Līgava sarkanā
18.00
FEATURE FILM COMPETITION: 7 MILJARDI GADU PIRMS PASAULES GALA
19.00
RIGA IFF FEATURE FILM COMPETITION: Annas karš
20.30
RIGA IFF FESTIVAL SELECTION: Jaukā zeme
21.30
26
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

RIGA IFF FEATURE FILM COMPETITION: Džimijs
16.00
RIGA IFF FEATURE FILM COMPETITION: Elpa marmorā
18.00
BERLINALE 2018 RIGA: TRANZĪTS
19.00
RIGA IFF FEATURE FILM COMPETITION: Pasaules sirds
20.30
RIGA IFF SELECTION: Saulriets
21.30
27
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

RIGA IFF BERLINALE 2018: Stiksa
13.30
RIGA IFF FEATURE FILM COMPETITION: Skābes mežs
16.00
RIGA IFF POPCORN VENUS: Gaisma
16.30
RIGA IFF BERLINALE 2018: 3 dienas Kiberonā
19.00
RIGA IFF SELECTION: Laimīgais Lācars
21.30
28
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

RIGA IFF BERLINALE 2018: Vesterns
13.30
RIGA IFF NORDIC HIGHLIGHTS: Gulbis
16.00
RIGA IFF BERLINALE 2018: 303
16.30
RIGA IFF INGMAR BERGMAN 100: Bergmana sala
18.00
RIGA IFF SELECTION: Zama
19.00
RIGA IFF NORDIC HIGHLIGHTS: Kur satiekas pasaules
20.30
RIGA IFF BERLINALE 2018: Pacēlāju valsis
21.30
29
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

RIGA IFF INGMAR BERGMAN 100: Vasara ar Moniku
18.00
RIGA IFF POPCORN VENUS: Gaisma
19.00
RIGA IFF BERLINALE 2018: Spēle četrrocīgi
20.30
30
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

SENIORU SEANSS - RIGA IFF INGMAR BERGMAN 100: Fanija un Aleksandrs
13.00
RIGA IFF INGMAR BERGMAN 100: Čuksti un kliedzieni
18.00
RIGA IFF SELECTION: Maģiskās naktis
19.00
RIGA IFF BERLINALE 2018: Aizveries un spēlē klavieres
20.30
RIGA IFF SELECTION: Zaglēni
21.30
31
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018

RIGA IFF BERLINALE 2018: Pacēlāju valsis
18.00
RIGA IFF SELECTION: Saulriets
19.00
RIGA IFF BERLINALE 2018: Tranzīts
20.30
1 2 3 4

Pierakstīties jaunumiem

Jūs pierakstījāties jaunumu saņemšanai
Neizdevās pierakstīt uz jaunumu saņemšanu

Jaunumi

TĒVS NAKTS Īpašais seanss ar radošās grupas dalību

Aicinām uz īpašo spēlfilmas TĒVS NAKTS seansu, pirms kura sarunu ar filmas radošo grupu vadīs kinokritiķe Daira Āboliņa! Seansā piedalīsies Žaņa Lipkes lomas atveidotājs Artūrs Skrastiņš, Johannas Lipkes lomas atveidotāja Ilze Blauberga un producents Gints Grūbe. Biļetes jau pārdošanā!

PUTINA LIECINIEKI

No 1.novembra kinoteātra "Splendid Palace" piedāvā noskatīties Vitālija Manska filmu "Putina liecinieki". Filmas pamatā ir Mansku ģimenes privātā arhīva video un Vitālija Manska filmu darba materiāli, kas līdz šim nav nonākuši līdz ekrānam. Filmas varoņi ir Mihails Gorbačovs, Boriss Jeļcins, Vladimirs Putins un Krievijas tauta, kas, kā parasti, ir kluss liecinieks savam liktenim. Īpašais seanss ar režisora piedalīšanos - 4.novembrī plkst. 18.15!

Homo Novus Īpašais seanss ar radošās grupas dalību

Aicinām apmeklēt pārpratumu komēdijas HomoNovus īpašo seansu 16. oktobrī plkst. 20.15. Kino "Splendid Palace" Lielajā zālē, pirms kura piedāvājam tikties ar filmas veidotājiem un radošo komandu.
Visas ziņas