Cinema schedule Ticket office Venue rentals for events

Calendar

M T W T F S Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Subscribe for newsletters

You are now subscribed to our newsletters
We could not subscribe you to our newsletters

News

NAUDAS MONSTRS KINOTEĀTRĪ SPLENDID PALACE NO 3.JŪNIJA

Lī Geitss ir superpopulārā TV raidījuma „Naudas monstrs” vadītājs. Viņa ieteikumos, kā labāk ieguldīt naudu, ieklausās visa Ņujorka. Taču, kad kādas kompānijas, kurā Lī iedrošināja skatītājus ieguldīt līdzekļus, akcijas negaidīti nokrītas, viens no bankrotējušajiem noguldītājiem ielaužas studijā un tiešraidē sagrābj ķīlniekus - gan pašu Lī Geitsu, gan raidījuma producenti Petiju. Lai glābtos, Lī un Petijai nāksies zibenīgi noskaidrot kompānijas akciju aizdomīgā krituma iemeslus...

Spriedzes trilleris „Naudas monstrs” ir populārās Holivudas aktrises Džodijas Fosteres kā režisores darbs. Galvenās lomas atveido Holivudas zvaigznes Džordžs Klūnijs un Džūlija Robertsa, kā arī Džeks Okonels („300: Impērijas dzimšana”, „Nesalauztais”).

PIRKT BIĻETES UZ PIRMIZRĀDI

ALISE AIZSPOGULIJĀ KINOTEĀTRĪ SPLENDID PALACE NO 3.JŪNIJA

Disney filmu studijas jaunais un krāšņais piedzīvojums "Alise Aizspogulijā", kas ir turpinājums 2010.gada filmai "Alise Brīnumzemē", dāvinās skatītājiem atkalredzēšanos ar iemīļotajiem Luisa Kerola grāmatu varoņiem. Šoreiz Alisei nāksies doties aizraujošā ceļojumā cauri laikam, lai glābtu savu draugu  - Trako Cepurnieku.

Galvenajās lomās - Džonijs Deps, Mia Vasikoviča, Anna Hataveja, Saša Barons Koens, Helēna Bonema Kārtere un citi.

PIRKT BIĻETES UZ PIRMIZRĀDI

GADALAIKI / LES SAISONS KINOTEĀTRĪ SPLENDID PALACE NO 27.MAIJA

"Oscar" balvai nominētās dokumentālās filmas "Ceļojošās ciltis" un dokumentālās filmas "Dzīvais okeāns" autori aicina lielus un mazus doties jaunā ceļojumā - četros gadalaikos, un paraudzīties uz tiem no dzīvnieku skatupunkta. Gadalaiki ik gadu nes sev līdzi ko brīnumainu, lai ko tie ieskautu - meža dzīlēs paslēptu vilka alu vai lielpilsētu kņadu.

Filmas autori piedāvā pārdomas rosinošu kino stāstu par ik gadu dabā notiekošajām pārmaiņām un aicina ikvienu izbaudīt dabu tuvplānā.

PIRKT BIĻETES UZ PIRMIZRĀDI

KARALISKS PIEDĀVĀJUMS / A HOLOGRAM FOR THE KING

Alana dzīve burtiski irst pa vīlēm – gan laulībā, gan biznesā iestājusies krīze, un viņam nav ne jausmas, kā dzīvot tālāk. Lai izbēgtu no bankrota un pārrautu neveiksmju loku, Alans dodas uz Saūda Arābiju – cerībā pārdot savu pārdrošo ideju moderno tehnoloģiju jomā pašam karalim. Gaidīdams vizīti, Alans iepazīst eksotiskās arābu pasaules noslēpumus, kam pa spēkam ir izmainīt viņa dzīvi. Gluži kā hologrammu...

Galvenajā lomā -  oskarotais aktieris Toms Henkss.

PIRKT BIĻETES

TIKŠANĀS AR FILMAS TEV, RŪĶI! REŽISORI UN AKTRISI

Filmā „Tev, Rūķi!” režisore Liene Laviņa-Kalnaella seko 92 gadus jaunajai aktrisei Rutai Birgerei Ineses Mičules iestudējuma "Eņģeļa kreisais spārns" tapšanas procesā Valmieras Drāmas teātrī. Sastapšanās ar savas dzīves režisoriem un nepielūdzamo laiku šajā sirsnīgajā un asprātīgajā stāstā savijas ar teātra un mājas ikdienu. 

Otrdien, 31.maijā plkst.13.00, pirms filmas "Tev, Rūķi!" seansa uz tikšanos ar skatītājiem ieradīsies filmas režisore Liena Laviņa-Kalnaella un aktrise Ruta Birgere.

Ieeja senioriem - 3.00 EUR, uzrādot pensionāra apliecību.

PIRKT BIĻETES

MA MA

Spāņu režisora Hulio Medema drāma „Ma Ma” stāsta par desmitgadīgā Danija mammu, kurai liktenis uzliek smagus pārbaudījumus. Viņa zaudē darbu, vīrs aizbrauc atvaļinājumā kopā ar jaunu studenti, ārsts pavēsta sliktu ziņu – viņai diagnosticēta smaga slimība. Tomēr sieviete negrasās padoties un katru dienu dzīvo kā pēdējo. 

Penelope Krusa filmā ne tikai atveido galveno lomu - talantīgu skolotāju un mīlošu māti, bet arī uzņēmusies filmas producenta pienākumus.

Hulio Medema filmām (“Sekss un Lusija”, “Ačgārnā Ana”, “Istaba Romā”) arvien raksturīgs īpašs jutekliskums, taču pirmoreiz kaislība, izmisums un visvarena ironija ir tik kvēla stāstā par dzīvi Madridē gada garumā. 

PIRKT BIĻETES

SAULES STAROS

Vitālija Manska dokumentālā filma “Saules staros” ir stāsts par ideālu dzīvi ideālā valstī - par to, kā šajā dzīves etalonā tiek ievadīti jauni, ideāli cilvēki. Filma ataino, cik daudz pūļu Ziemeļkorejas pilsoņi velta, lai uzturētu šo ideālo pasaules kārtību. Tam katrs korejietis pašaizliedzīgi ziedo savu dzīvi. 

Filmas galvenā varone, ideālu vecāku meita, gatavojas pievienoties Bērnu Savienībai. Viņas vecāki strādā ideālos uzņēmumos, dzīvo ideālā dzīvoklī. Drīz viņa kļūs par daļu no ideālās sabiedrības, ko mūžīgi apspīd Saule kā varenā tautas līdera Kima Irsena simbols. 

Filma korejiešu valodā ar subtitriem latviešu valodā un sinhrono tulkojumu krievu valodā.

PIRKT BIĻETES

SAULES APŽILBINĀTIE / A BIGGER SPLASH

Stāsts par slavenību pāra - pazīstamas rokzvaigznes un režisora - atvaļinājumu un atveseļošanos saules lutinātā un nomaļā Itālijas salā. Atpūtnieku idilliskais miers tiek negaidīti iztraucēts, ierodoties rokzvaigznes bijušajam mīļākajam ar meitu. Tikšanās, kas uzjundī kaislības un greizsirdību, kļūst bīstama visiem iesaistītajiem.   

Filma veidota iedvesmojoties no 1969.gada  Žaka Dereja filmas “Baseins” ("La Piscine"/ "The Swimming Pool").

Galvenajās lomās Oskara laureāte Tilda Svintone ("Viesnīca „Diženā Budapešta”", “Sadedzināt pēc izlasīšanas”), Oskara divkārtējais nominants Ralfs Fainss (“Harijs Poters”, “Angļu pacients”), Dakota Džonsone (“Greja Piecdesmit nokrāsas”) un Matiass Šēnertss (“Tālu no Trokšņainā pūļa”).

PIRKT BIĻETES

ES ESMU ŠEIT

Trimfu piedzīvojusī un Berlināres Kristāla lāci ieguvusī Ren\ara Vimbas filma "ES ESMU ŠEIT" ir spēcīgs autora pieteikums pilnmetrāžā. Tas ir izsmalcināts sievietes rakstura veidošanās portretējums – pieaugšanas stāsts, kuru caurvij vientulības, vilšanās un pirmās mīlestības pārdzīvojums.

Filmas galvenā varone Raja dzīvo mazā lauku saimniecībā kopā ar valdonīgo vecomāti un mazo brāli Robi. Baiss notikums pārvērš māsas un brāļa dzīvi, liekot meitenei pieņemt lēmumus, no kādiem vairītos pat pieaugušie.

Galvenajās lomās - Elīna Vaska, Andžejs Jānis Lilientāls, Edgars Samītis, Zane Jančevska, Ruta Birgere, Rēzija Kalniņa.

PIRKT BIĻETES

All news