Calendar

M Tu W Th F S Su
30 1
SPIEGS, KURŠ MANS TĒVS
15:30
ODESA
16:00
STUDENTU kinoFEST'S 2019
18.00
STUDENTU kinoFEST'S 2019
18:00
ATKAL NEPRĀTĪGĀS KĀZAS
18:30
JELGAVA '94
20:30
2
SPIEGS, KURŠ MANS TĒVS
15:30
JELGAVA '94
16:00
JELGAVA '94
18:00
PIRMIZRĀDE - OĻEGS
19.00
ODESA
20:00
3
ODESA
15:00
ATKAL NEPRĀTĪGĀS KĀZAS
15:30
BRĪVĪBAS EKSPRESIS
17:30
OĻEGS
18:00
DADZĪTIS
20:00
JELGAVA '94
20:15
4
DAUNTONAS ABATIJA
15:30
MĪLESTĪBAS VECUMS
16:00
OĻEGS
18:00
MANHETENAS STARPTAUTISKAIS ĪSFILMU FESTIVĀLS
19.00
DŽOKERS
20:30
5
KINO BĒRNIEM- Auniņš Šons: Fermagedons
12.00
JELGAVA '94
13:00
OĻEGS
15:00
MĪLESTĪBAS VECUMS
15:30
DŽOKERS
17:30
MANHETENAS STARPTAUTISKAIS ĪSFILMU FESTIVĀLS
18.00
DAUNTONAS ABATIJA
20:00
6
SPIEGS, KURŠ MANS TĒVS
13:00
ODESA
13:30
JELGAVA '94
15:00
DAUNTONAS ABATIJA
16:00
OĻEGS
17:00
MĪLESTĪBAS VECUMS
18:30
DŽOKERS
19:30
ATKAL NEPRĀTĪGĀS KĀZAS
20:30
7
KINO LEKTORIJI SKOLĒNIEM - 2019.-2020.mācību gads
14:00
MĪLESTĪBAS VECUMS
15:30
OĻEGS
17:30
DŽOKERS
18:00
DOKUMENTĀLĀ KINO PIRMDIENAS - Ļeņingradas simfonija
20:00
DAUNTONAS ABATIJA
20:30
8
DAUNTONAS ABATIJA
15:30
ATKAL NEPRĀTĪGĀS KĀZAS
16:00
ĪPAŠAIS SEANSS - JELGAVA '94
18:00
JELGAVA '94
18:00
MĪLESTĪBAS VECUMS
18:15
DŽOKERS
20:15
OĻEGS
20:30
9
JELGAVA '94
15:30
OĻEGS
16:00
DŽOKERS
17:45
ATKAL NEPRĀTĪGĀS KĀZAS
18:00
METALLICA & SAN FRANCISCO SYMPHONY: S&M2
20.00
ODESA
20:15
10
KINO LEKTORIJI SKOLĒNIEM - 2019.-2020.mācību gads
11:00
KINO LEKTORIJI SKOLĒNIEM - 2019.-2020.mācību gads
14:00
MĪLESTĪBAS VECUMS
15:30
DAUNTONAS ABATIJA
17:45
NEKAS MŪS NEAPTURĒS
18:30
DŽOKERS
20:15
OĻEGS
20:30
11
DAUNTONAS ABATIJA
15:30
OĻEGS
16:00
NEKAS MŪS NEAPTURĒS
18:00
LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
18:15
DŽOKERS
20:00
MĪLESTĪBAS VECUMS
20:15
12
KINO BĒRNIEM- Auniņš Šons: Fermagedons
12.00
JELGAVA '94
13:00
DŽOKERS
14:30
LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
15:00
DAUNTONAS ABATIJA
17:00
MĪLESTĪBAS VECUMS
17:30
OĻEGS
19:30
NEKAS MŪS NEAPTURĒS
20:00
13
EIROPAS MĀKSLAS KINO DIENA 2019

DAUNTONAS ABATIJA
13:00
EIROPAS MĀKSLAS KINO DIENA 2019 - DAUNTONAS ABATIJA
13:00
NEKAS MŪS NEAPTURĒS
13:30
OĻEGS
15:30
EIROPAS MĀKSLAS KINO DIENA 2019 - OĻEGS
15:30
LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
15:45
ODESA
17:30
EIROPAS MĀKSLAS KINO DIENA 2019 - PIRMS PIRMIZRĀDES SEANSS - ZOMBI BĒRNS
18:00
JELGAVA '94
20:00
DŽOKERS
20:15
14
NEKAS MŪS NEAPTURĒS
16:00
MĪLESTĪBAS VECUMS
16:30
LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
18:00
DOKUMENTĀLĀ KINO PIRMDIENAS - Putina liecinieki
20:00
15
DŽOKERS
16:30
NEKAS MŪS NEAPTURĒS
19:00
NEKAS MŪS NEAPTURĒS - ĪPAŠAIS SEANSS AR RADOŠO GRUPU
19:00
LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
20:30
16
SARUNAS PAR MŪZIKU “NĀC, IEKLAUSIES ORĶESTRĪ RĪGA! ”

LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
18:00
NEKAS MŪS NEAPTURĒS
20:00
17
LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
16:00
RIGA IFF: ATKLĀŠANAS VAKARS - PROJĀM
19.00
18
RIGA IFF: Kapteinis Mortens un Zirnekļu karaliene
13:00
RIGA IFF: Lote un pazudušie pūķi
16:00
RIGA IFF: Svilpotāji
17:00
RIGA IFF: Kapemauma
18:00
RIGA IFF: Suņi nevalkā bikses
19.00
RIGA IFF: Koris. Diriģents. Kamēr...
20:30
RIGA IFF: Par bezgalīgo
21:30
19
RIGA IFF: Animācijas īsfilmu izlase
11:00
RIGA IFF: Roka maina pasauli
13:30
RIGA IFF: Piekūni
16:00
RIGA IFF: Anjēze par Vardu
16:30
RIGA IFF: Geparda dzimšana
18:00
RIGA IFF: Suvenīrs
19.00
RIGA IFF: Izmisums
20:30
RIGA IFF: Parazīts
21:30
20
RIGA IFF: Animācijas īsfilmu izlase
11:00
RIGA IFF: Hakeris
13:30
RIGA IFF: Supa Modo
16:00
RIGA IFF: Piedodiet, jūs nesastapām
17:00
RIGA IFF: Balta, balta diena
18:00
RIGA IFF: Bāka
19:00
RIGA IFF: Un tad mēs dejojām
20:30
RIGA IFF: Sinonīmi
21:30
21
RIGAIFF - filmu izlase skolēniem!
16.00
RIGA IFF: Kolonija
16:00
RIGA IFF: Karaļa lēmums
16:30
RIGA IFF: Pavedināšanas skola
19:00
RIGA IFF: “Mana vecmāmiņa no Marsa” un “Striptīzs un karš”
21:00
RIGA IFF: Svilpotāji
21:30
22
RIGA IFF: “Kosmosa suņi” un “Tīrā māksla”
15:00
RIGA IFF: Par bezgalīgo
16:30
RIGA IFF: Valsts bēru ceremonija
18:00
RIGA IFF: Short Riga atklāšana
18:30
RIGA IFF: Kore
20:30
RIGA IFF: 2001: Kosmosa odiseja
20:30
23
RIGAIFF - filmu izlase skolēniem!
16.00
RIGA IFF: Bāreņu nams
16:00
RIGA IFF: Prom ārā zirgus zagt
16:30
RIGA IFF: Spoku pilsētas antoloģija
18:00
RIGA IFF: Sistēmas grāvēja
19:00
RIGA IFF: Jāna Niemanda noslēpums
20:30
RIGA IFF: Brīvība
21:30
24
RIGA IFF: Animus Animalis (Stāsts par cilvēkiem, dzīvniekiem un lietām)
16:00
RIGA IFF: Diena, kad apstājās Zeme
17:00
RIGA IFF: Karote
18:00
RIGA IFF: Džona F. Donovana dzīve un nāve
19:00
RIGA IFF: Klusuma otrā pusē
20:30
RIGA IFF: Zelta cimds
21:30
25
RIGA IFF: Gundermanis
16:30
RIGA IFF: Nova Lituania
16:30
RIGA IFF: Pēdējais rudens
19:00
RIGA IFF: Maikste
19:00
RIGA IFF: Skandināvijas klusums
21:00
RIGA IFF: Sinonīmi
21:30
26
RIGA IFF: Sveiks, mākslīgais intelekt! Mīlasstāsti no nākotnes
14:00
RIGA IFF: Sieviete lauva
16:30
RIGA IFF: Tālu pieskārienam
16:30
RIGA IFF: Dubultā dzīve
19:00
RIGA IFF: Brazīlija
21:30
27
RIGA IFF: Harismātiskā megafauna
14:30
RIGA IFF: Pravietojums
16:00
RIGA IFF: Balta, balta diena
16:30
RIGA IFF: Meklējot Evu
18:00
RIGA IFF: Suns, vārdā Nauda
19:00
RIGA IFF: Aurora
20:30
RIGA IFF: Maikste
21:00
28
KUR PALIKUSI BERNADETA?
17:45
DOKUMENTĀLĀ KINO PIRMDIENAS - Geparda dzimšana
20:00
DŽOKERS
20:15
29
SENIORU SEANSS - LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
13:00
DAUNTONAS ABATIJA
15:30
KUR PALIKUSI BERNADETA?
16:30
OĻEGS
18:00
AVIS KINO VAKARI - DESMIT IZCILI CEĻOJUMI “Trakais Pjero"
19:00
NEKAS MŪS NEAPTURĒS
20:00
30
NEKAS MŪS NEAPTURĒS
16:00
DŽOKERS
18:00
LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
20:00
KUR PALIKUSI BERNADETA?
20:30
31
ZELTA CIMDS
18:00
MĪLESTĪBAS VECUMS
20:15
SUŅI NEVALKĀ BIKSES
20:30
1 2 3

Subscribe for newsletters

You are now subscribed to our newsletters
We could not subscribe you to our newsletters

News

NEW FROM JUNE 28! ENJOY EXCURSION IN THE CINEMA “SPLENDID PALACE”!

NEW FROM JUNE 28! ENJOY EXCURSION IN THE CINEMA “SPLENDID PALACE”! Get to know the historical nuances and unusual Neo-Baroque premises that accommodate legends and exciting historical events! Visit the premises of the cinema with a guide every Wednesday, Friday and Sunday.

LIVE BROADCAST OF 27th EUROPEAN ACADEMY AWARDS CEREMONY

On December 13, at 19:00 cinema Splendid Palace will offer a live broadcast of European Academy Awards Ceremony from Latvian National Opera, bringing together European film-makers, European Film Academy members, guests, nominees and winners to honour the best European cinematographic works. Live broadcast is supported by Lattelecom.

RIGA INTERNATIONAL FILM FESTIVAL - PROGRAMME

From 2 December to 12 December cinema Splendid Palace will host Riga International Film Festival (Riga IFF), the programme of which includes both the latest Latvian films and retrospectives, and the most topical European films.

A NIGHT AT THE CINEMA IN 1914

On 6 December from 13:00 to 19:00 within the framework Riga International Film Festival, Riga Film Museum will offer a special event - a film programme, created by the British Film Institute, which characterises a typical 1914 film session. The programme "A Night at the Cinema in 1914" consists of 14 British and American films: comedies, adventure films, travel reviews and newsreel films, made in 1914.

FILM GALA. HONOURING THE EUROPEAN ACADEMY AWARD WINNER AGNES VARDA

On December 12 at 19.00 Splendid Palace will host the only screening in Riga of film The Beaches of Agnes (French: Les plages d'Agnès), welcoming the great French director Agnes Varda who this year received the European Film Academy Award for lifetime achievement in the film industry.
All news