Calendar

M T W T F S Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Subscribe for newsletters

You are now subscribed to our newsletters
We could not subscribe you to our newsletters

News

LIELĀ BĀBELE. MASKAVAS LIELĀ TEĀTRA AIZKULISES

Pirmo reizi vēsturē, ārzemju filmēšanas grupa bija ieguvusi neierobežotu pieeju Maskavas Lielā teātra izrādēm, baleta trupas mēģinājumiem un darba sanāksmēm. Filma stāsta par teātra aizkulisēm - neiedomājamām fiziskajām slodzēm, nesaskaņām starp dejotājiem un vadību, intrigām un cīņu par lomām.

Kinoteātrī "Splendid Palace" tikai divos seansos - 8. un 10. decembrī!

BIĻETES

GAIŠĀ NĀKOTNE

Filma "Gaišā nākotne" (Things to come) kinoteātrī "Splendid Palace" no 10. decembra!

Natālijas (vienmēr izcilā Izabella Ipēra) stabilā dzīve brūk kopā – pēc vairāk nekā 20 gadus ilgas laulības viņas vīrs aiziet pie jaunākas sievietes, bērni pieaug un izvācas no vecāku ligzdas. Arī pasniegtās filozofijas klases skolēni ir vairāk ieinteresēti protestos un anarhijā, nekā pasniedzējas stāstītajā. Bonusā nāk slimās un kaprīzās mātes (Edīte Skoba) izlēcienu nasta: te viņa izdomā izsaukt avārijas dienestus, te taisīt pašnāvību, te neēst… Taču Natālija ar nesatricināmu mieru uzņem visus dzīves piespēlētos izaicinājumus.

BIĻETES

ZOOLOĢIJA

Nataša dzīvo divatā ar māti nelielā piejūras pilsētiņā. Viņas dzīve ir garlaicīga un paredzama. Viņa strādā zoodārzā, kur sen jau ir kļuvusi par kolēģu izsmiekla objektu. Taču pēkšņi ar Natašu notiek dīvaina metamorfoze – ne no šā, ne no tā viņai izaug aste. Viņai jāpārvar kauns un izmisums, lai atgūtu īsto sevi.

Kinoteātrī "Splendid Palace" tikai divos seansos - 1. un 3. decembrī!

BIĻETES

GIMME DANGER

Atklāts un ass amerikāņu kino meistara Džima Džārmuša skats uz leģendāro grupu "The Stooges" un tās līderi - pārgalvīgo Igiju Popu. Personisks ceļojums pa Igija Popa trakās karjeras ceļiem - kalnup XX gadsimta 70. gados, pankroka mūzikas zelta laikmetā, tad pēkšņi lejup, lai 2003.gadā piedzīvotu negaidītu atdzimšanu. Arvien dzīvīgs un rosīgs ir Igijs Pops, tāda ir viņa mūzika, tāda ir šī filma.   

GIMME DANGER – tā ir atzīšanās mīlestībā, iespējams, labākajai grupai rokenrola vēsturē. Mēs stāstām par viņiem, par to, kas viņus iedvesmojis un ietekmējis, un rādām fotogrāfijas un videokadrus, kurus vēl neviens nav redzējis.
Tāpat kā grupa The Stooges un tās mūzika, filma ir mazliet trakulīga, juceklīga, emocionāla, amizanta, vienkārša un eleganta. Lai dzīvo The Stooges!

Kinoteātrī "Splendid Palace" no 24. novembra!

BIĻETES

Fantāzijas kino lektoriju ciklā jauniešiem

Jauniešu kultūras portāls Jest; sadarbībā ar kinoteātri Splendid Palace aicina vidusskolas skolēnus, studentus un kino interesentus uz kinolektoriju cikla Kino žanri II otro lektoriju 15.decembrī, kad fantāzijas kino un literatūrai pievērsīsies žurnālists un pasniedzējs, kā arī Harija Potera kvēls cienītājs Kārlis Streips un fantāzijas kino un literatūras entuziaste Paula Anna Koškina. Pēc ievadvārdiem sekos seanss – Dž. K. Roulingas darba Fantastiskās būtnes – un kur tās meklēt ekranizācija.

GALERIJA. Ielūkojies pagājušā lektorija norisē, kad vēsturisko kino šķetināja režisori Viesturs Kairišs un Rūdolfs Anže.

BIĻETES. Lektorijiem var pieteikties grupas ar skolotājiem vai arī atsevišķi interesenti. Pieteikt skolēnu grupas aicinām uz e-pasta adresi iga.lv vai pa telefonu – 67043678.

All news