DZIĻIE ŪDEŅI
PARADĪZE 89
TUMŠĀKĀ STUNDA
Kriminālās ekselences fonds
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
ARITMIJA
MANIFESTS
Kvadrāts
Kinoteātris "Splendid Palace"

Kalendārs

P O T C Pk S Sv
29 30 31 1
STAĻINA NĀVE
15.30
TELMA
16.00
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
18.00
SEJAS, CIEMI
18.15
NEBEIDZAMĀ DZEJA
20.15
Nameja gredzens
20.30
2
DOTAIS LIELUMS: MANA MĀTE
16.00
MĪLESTĪBA BRETAŅĀ
18.00
TUMŠĀKĀ STUNDA
18.30
Kriminālās ekselences fonds
20:00
Kriminālās ekselences fonds
21.00
3
Nameja gredzens
13.00
DOTAIS LIELUMS: MANA MĀTE
13.30
50. PAVASARIS
15.15
SEJAS, CIEMI
15.30
SLEPENIE DOKUMENTI
17.15
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
17.30
SAUC MANI SAVĀ VĀRDĀ
20.00
KVADRĀTS
20.15
4
STAĻINA NĀVE
13.00
MĪLESTĪBA BRETAŅĀ
13.30
Nameja gredzens
15.00
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
15.30
SAUC MANI SAVĀ VĀRDĀ
17.15
CĪSIŅSUNS
18.30
ARITMIJA
18:00
50. PAVASARIS
20.00
NEBEIDZAMĀ DZEJA
20.15
ĪSTAIS LAIKS
20.30
5
Nameja gredzens
15.45
MĪLESTĪBA BRETAŅĀ
16.15
50. PAVASARIS
18.00
DOTAIS LIELUMS: MANA MĀTE
18.15
CERĪBAS OTRA PUSE
18.30
TUMŠĀKĀ STUNDA
20.00
TELMA
20.15
ĪSTAIS LAIKS
20.30
6
Nameja gredzens
13.00
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
16.00
SEJAS, CIEMI
16.15
Nameja gredzens
18.00
STAĻINA NĀVE
18.15
SLEPENIE DOKUMENTI
20.15
ARITMIJA
20.30
7
SEJAS, CIEMI
15.00
MĪLESTĪBA BRETAŅĀ
16.45
Guntars Račs un grupa "Saldās sejas". Grāmatas "365" svētku koncerti
19.00
KINOLEKTORIJS - TAS, KO TU NEDRĪKSTI NEZINĀT XIII: REIBINOŠAIS NEPRĀTS
19:00
8
TELMA
15.45
Nameja gredzens
18.00
Grupai BIG AL & THE JOKERS - 5 gadi! – jubilejas koncerti
19:00
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
20.15
9
DOTAIS LIELUMS: MANA MĀTE
16.00
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
18.00
Nameja gredzens
20.45
Kriminālās ekselences fonds
20:30
10
DOTAIS LIELUMS: MANA MĀTE
13.00
SAUC MANI SAVĀ VĀRDĀ
15.00
MĪLESTĪBA BRETAŅĀ
17.30
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
19.30
11
SEJAS, CIEMI
13.00
MĪLESTĪBA BRETAŅĀ
13.30
50. PAVASARIS
15.00
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
15.30
Nameja gredzens
17.00
ARITMIJA
18.00
TUMŠĀKĀ STUNDA
19.15
DOTAIS LIELUMS: MANA MĀTE
20.15
12
STAĻINA NĀVE
16.00
MĪLESTĪBA BRETAŅĀ
16.15
SEJAS, CIEMI
18.00
TUMŠĀKĀ STUNDA
18.15
50. PAVASARIS
20.00
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
20.40
13
JAPĀNAS FILMU FESTIVĀLS 2018

JAPĀNAS FILMU FESTIVĀLS - Maestro!
18:30
Kriminālās ekselences fonds
20:15
SAUC MANI SAVĀ VĀRDĀ
21:00
14
SEJAS, CIEMI
16.00
JAPĀNAS FILMU FESTIVĀLS - Orķestra trusis un zēns
18:30
MĪLESTĪBA BRETAŅĀ
20.30
15
SLEPENIE DOKUMENTI
15.00
SAUC MANI SAVĀ VĀRDĀ
15.30
50. PAVASARIS
18.00
JAPĀNAS FILMU FESTIVĀLS - Ar dziesmu uz lūpām
18:30
STAĻINA NĀVE
20.00
Kriminālās ekselences fonds
21.00
16
MANIFESTS
15:30
JAPĀNAS FILMU FESTIVĀLS - Abraksa svētki
18:30
ŪDENS FORMA
21.00
17
DOTAIS LIELUMS: MANA MĀTE
13.30
ŪDENS FORMA
15.30
MĪLESTĪBA BRETAŅĀ
18.00
MANIFESTS
20.00
18
SEJAS, CIEMI
13.00
ŪDENS FORMA
13.30
50. PAVASARIS
15.00
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
15.30
SAUC MANI SAVĀ VĀRDĀ
17.00
MANIFESTS
18.00
Nameja gredzens
19.30
Kriminālās ekselences fonds
20.00
19
ŪDENS FORMA
15.30
Kriminālās ekselences fonds
16.00
50. PAVASARIS
18.00
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
18.15
MANIFESTS
20.00
MĪLESTĪBA BRETAŅĀ
20.45
20
Nameja gredzens
15.45
VIENĀDOJUMS AR NEZINĀMAJIEM
18.00
MANIFESTS
18.15
SAUC MANI SAVĀ VĀRDĀ
20.15
ŪDENS FORMA
20.45
21
SAUC MANI SAVĀ VĀRDĀ
16.15
MĪLESTĪBA BRETAŅĀ
16.30
TUMŠĀKĀ STUNDA
18.30
KINOLEKTORIJS - TAS, KO TU NEDRĪKSTI NEZINĀT XIII: REIBINOŠAIS NEPRĀTS
19:00
Nameja gredzens
21.00
22
MANIFESTS
15.00
SLEPENIE DOKUMENTI
16.30
VĀCU KINO KLUBS - MEŽONĪGI
19.00
PARADĪZE 89
19.00
Kriminālās ekselences fonds
21.00
23
Kriminālās ekselences fonds
15.30
Nameja gredzens
16.30
PARADĪZE 89
18.00
IZEJA
19.00
MANIFESTS
20.00
ŪDENS FORMA
20.30
24
Nameja gredzens
13.00
PARADĪZE 89
13.30
ŪDENS FORMA
15.15
Kriminālās ekselences fonds
17.45
Vera Polozkova
19:00
MĪLESTĪBA BRETAŅĀ
20.15
25
50. PAVASARIS
13.00
ŪDENS FORMA
13.30
PARADĪZE 89
15.45
MAČO. Stand-up komēdija - vīrišķības tests divās daļās
17.00
MANIFESTS
17.30
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
19.30
26
Kriminālās ekselences fonds
15.45
IZEJA
18.00
DOTAIS LIELUMS: MANA MĀTE
18.15
50. PAVASARIS
19.30
MĪLESTĪBA BRETAŅĀ
20.15
27
SENIORU SEANSS - NAMEJA GREDZENS
13.00
ŪDENS FORMA
15.30
50. PAVASARIS
16.00
SVĒTĀ BRIEŽA NOGALINĀŠANA
17.45
SAUC MANI SAVĀ VĀRDĀ
18.00
MANIFESTS
20.15
Kriminālās ekselences fonds
20.30
28
KONCERTCIKLS SKOLĒNIEM “NĀC, IEKLAUSIES ORĶESTRĪ RĪGA! ”
12:00
MANIFESTS
16.00
PARADĪZE 89
17.00
ĪPAŠAIS SEANSS AR OSKARA BALVAS NOMINANTU “NEMĪLESTĪBA” UN ANDRI KEIŠU
19.00
ŪDENS FORMA
20.30
1 2 3 4

Pierakstīties jaunumiem

Jūs pierakstījāties jaunumu saņemšanai
Neizdevās pierakstīt uz jaunumu saņemšanu

Jaunumi

DZIĻIE ŪDEŅI

No 9.marta Kinoteātris "Splendid Palace" sāks demonstrēt iedvesmojošo un aizkustinošo drāmu “Dziļie ūdeņi” (The Mercy), kuru režisējis “Oskara” ieguvējs Džeimss Māršs (“Teorija par visu”), bet pārgalvīgo burātāju Donaldu Krohērstu un viņa sievu Klēru atveido divi izcili britu aktieri – Kolins Fērts (“Oskars” par lomu drāmā “Karaļa runa”) un Reičela Vaisa (“Oskars” par lomu trillerī “Uzticīgais dārznieks”).

MANIFESTS

„Manifests“ ir ceļojums XX gadsimta mākslas vēsturē. Filmā tiekas Maļevičs un Džārmušs, Kandinskis un Godārs, un viņu slavenos manifestus skandē 13 mūsu laika varones. Kinoteātrī "Splendid Palace" no 16.februāra!

IZEJA

No 23.februāra Kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma režisora Antona Kalyuzhny dokumentālā filma "Izeja", kura atklās visu patiesību par pašu ekstrēmālāko sporta veidu.
Visas ziņas