lv en
Bērnu ballītes kinoteātrī “Splendid Palace” - neaizmirstama svētku pieredze

03.07.24

Attīstot un pilnveidojot savu pakalpojumu klāstu, kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā jaunu kinoteātra apmeklējuma pieredzi jaunākajai paaudzei  – bērnu ballītes ar kino skatīšanos.

Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams nosvinēt dzimšanas dienu, izlaidumu vai vienkārši īpašu dienu bērna dzīvē, kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā svinību vietu ar kino skatīšanos kinoteātra mājīgajā Velvju zālē. Atbilstoši bērnu vēlmēm, kino skatīšanās izvēlei pieejamas sešas dažādas sirsnīgas un jautras filmas.

 

“Svinību vietas izvēle bērnu ballītēm allaž ir izaicinošs uzdevums vecākiem. Tādēļ piedāvājam aizraujošu pieredzi vienā no krāšņākajiem un senākajiem Eiropas kinoteātriem, kas iepriecinās gan mazus, gan lielus,” saka kinoteātra vadītāja Ildze Egliņa.

 

Bez bērnu ballītēm, kinoteātra vēstures izzinošām ekskursijām, “Splendid Palace” piedāvā telpas dažāda veida un izmēra pasākumu rīkošanai, tostarp konferencēm, prezentācijām, koncertiem, kultūras un korporatīvajiem pasākumiem, filmu pirmizrādēm, fotosesijām un citiem. Kinoteātra unikālo un grezno vidi aizvien vairāk novērtē arī pasākumu rīkošanas nozares pārstāvji, kā rezultātā tā telpu nomas radītāji 2023. gadā pieauga par 15%.

 

Bērnu ballīti var pieteikt, rakstot uz e-pastu splendid@rigasnami.lv vai zvanot pa tālruni 29401294. Ballītes notiek sadarbībā ar sēžammaisu un pufu veikalu "Pupu maiss".

 

Vairāk informācijas šeit.

 

Foto: LETA

Citas aktualitātes
Atklāta “Splendid Palace” vasaras vakaru sezona
05.06.24

Ar Žaka Demi vasarīgo mūziklu “Rošforas meitenes” 5. jūnija vakarā tika atklāta kinoteātra “Splendid Palace” brīvdabas kino sezona “Splendid Garden”. 

Vairāk
Franču Klermonferānas kinofestivāla atzītākās īsfilmas kinoteātrī “Splendid Palace”
28.05.24

Kinoteātris "Splendid Palace" sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā aizsāk jaunu kino iniciatīvu un piedāvā trīs jūnija vakaros noskatīties Francijas Klermonferānas īsfilmu festivāla programmu.

Vairāk