lv en
Noderīgi zināt
  • FILMU DEMONSTRĒŠANAS ILGUMS

Filmu repertuārs tiek plānots, ņemot vērā skatītāju interesi un kino apmeklējuma rezultātus. Nākamās nedēļas repertuārs (līdz ceturtdienai) tiek izziņots iepriekšējās nedēļas piektdienā. Informāciju par filmām, kas tiks demonstrētas pēdējo nedēļu, iespējams apskatīt šeit.

  • ĒDIENS UN DZĒRIENI 

Ne tikai svētku reizēs, bet arī pirms un pēc kino seansiem jūs priecēs kinoteātra pārvietojamā kafejnīca – Roll bārs. Tajā iespējams iegādāties karstos un atspirdzinošos dzērienus, kā arī dažādas uzkodas. Lai sarunas par kino nerimst arī pie kūpošas kafijas tases vai dzirkstoša dzēriena glāzes!

  • ATLAIDES

Skolēniem, studentiem, pensionāriem, “Splendid Palace” Kino Akadēmijas biedriem un personām ar invaliditāti (1., 2. un 3. grupa) uz kino seansiem tiek piemērotas atlaides. Pirms biļešu iegādes lūgums uzrādīt apliecības. 

Atlaides nesummējas un neattiecas uz akciju un speciālo pasākumu biļetēm.

  • KINO APMEKLĒJUMS CILVĒKIEM AR ĪPAŠĀM VAJADZĪBĀM

Cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām (cilvēkiem ratiņkrēslos) izveidota atsevišķa ieeja ar ērtu uzbrauktuvi, kā arī pieejams lifts nokļūšanai Mazajā zālē.

  • IEEJA BĒRNIEM LĪDZ 3 GADU VECUMAM

Bērniem līdz 3 gadu vecumam atsevišķa biļete nav nepieciešama ar nosacījumu, ka bērns neaizņem atsevišķu sēdvietu, bet sēž klēpī kādam no vecākiem vai aizbildnim.

  • VECUMA IEROBEŽOJUMS

Filmu seansus, kuros norādīta vecuma klasifikācija, var apmeklēt personas, kuras sasniegušas norādīto vecumu, kā arī jaunākas personas vecāku vai aizbildņa pavadībā. Filmas, kurām noteikta klasifikācija 18+ (līdz 18 gadu vecumam – aizliegts), jaunākām personām apmeklēt aizliegts. Kinoteātra darbiniekam ir tiesības lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, kā arī nepārdot biļetes un neielaist kinozālē personas, kuras ir jaunākas par noteikto filmas vecuma ierobežojumu.

Kinoteātra “Splendid Palace” filmu klasifikatora pamatā ir Latvijas Republikas Ministru kabineta izstrādātie filmu klasifikācijas noteikumi.

  • ĪPAŠIE SEANSI

Lūdzam pievērst uzmanību ĪPAŠO SEANSU sākumu laikam! Lai netraucētu pārējiem apmeklētājiem izbaudīt pasākumu, pēc seansa sākuma skatītāji zālē netiek ielaisti.

  • NOZAUDĒTĀS MANTAS

Par nozaudētajām mantām lūdzam interesēties kinoteātra kasēs vai rakstīt uz e-pastu splendid@rigasnami.lv

  • VAI IESPĒJAMS REZERVĒT VIETU UZ BEZMAKSAS FILMU SEANSIEM?

Uz pasākumiem, kuros nav piemērota ieejas maksa, vietu skaits ir ierobežots un vietas rezervētas netiek, tāpēc lūgums uz seansu ierasties savlaicīgi.