lv en
Kino apmeklētāju drošībai

15.10.20

Kinoteātris “Splendid Palace” nodrošina saviem apmeklētājiem drošu kino skatīšanos. Sargāsim sevi un citus!

  • Kinoteātrī kopā drīkst atrasties ne vairāk kā 500 personas (ieskaitot tehnisko personālu).
  • Ienākot pār kinoteātra slieksni, nepieciešams uzlikt sejas masku jeb mutes un deguna aizsegu. Arī tad, kad iegādājas kino biļeti, dzērienu vai staigā pa kinoteātra telpām. 
  • Savukārt apsēžoties personalizētajā jeb fiksētajā sēdvietā, sejas maskas lietošana nav obligāta, bet, ja kāds to vēlas izmantot, tādējādi jūtoties drošāk, dariet to!
  • Kinoteātra apmeklētāji ir aicināti regulāri mazgāt rokas. Ja tas nav iespējams, tad izmantot roku dezinfekcijas līdzekļus, kas ir pieejami vairākās vietās ēkā.
  • Ievērojiet 2 metru distanci, sarunājoties ar kinoteātrī satiktiem draugiem un paziņām!

 

Kinoteātra kolektīvs informē, kad telpas un dažādas riskantās virsmas, regulāri tiek dezinficētas.

 

Ar Ministru kabineta pieņemto lēmumu, kas nosaka dažādus epidemioloģiskos drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, var iepazīties ŠEIT.

Citas aktualitātes
Plānotie seansi un ekskursijas kinoteātrī tiek pārcelti uz vēlāku laiku
04.01.21

Ņemot vērā visā valsts teritorijā izsludinātās ārkārtējās situācijas stāvokļa pagarināšanu līdz 2021. gada 7. februārim kinoteātris "Splendid Palace" visus decembrī plānotos kino repertuāra seansus pārceļ uz vēlāku laiku. Kā arī tiek atcelti plānotie Privātie seansi un ekskursijas kinoteātrī.

Vairāk
Fotosesija greznajās kinoteātra telpās
08.12.20

Ir iespēja rīkot fotosesiju kinoteātra “Splendid Palace” krāšņajās un izsmalcinātajās telpās, radot šarmantus un elegantus foto.

Vairāk
Privāts kinoseanss
08.12.20

Visa kino zāle jums vieniem? Saki, ka tas nav iespējams? Ir!

Vairāk
Nāc un izzini kinoteātri "Splendid Palace"!
08.12.20

Iepazīsti kino “Splendid Palace” unikālās ēkas vēstures nianses un neparastās, krāšņās neobaroka stilā veidotās telpas, kas glabā ne vienu vien leģendu un stāstu par aizraujošiem notikumiem gandrīz simts gadu ilgajā kinoteātra pagātnē!

Vairāk
Valsts svētkos sirdīs būsim kopā un vienoti Latvijai!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk
“Splendid Palace” skatītākās “Lielais Kristaps” filmas balvu saņem “Dvēseļu putenis”
15.11.20

Neierastos apstākļos 2020. gada 15. novembrī tika paziņoti Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” laureāti, tajā skaitā kinoteātra “Splendid Palace” apmeklētākā latviešu filma. Šogad īpašo balvu saņēma filma “Dvēseļu putenis”.

Vairāk