lv en
Splendid Palace” apbalvo “Lielais Kristaps” skatītāko filmu kinoteātrī – “Jelgava ‘94”

12.11.19

2019. gada 12. novembrī kinoteātrī “Splendid Palace” tika paziņoti Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” 2019. gada laureāti. Speciālo “Splendid Palace” balvu par gada laikā kinoteātrī visapmeklētāko latviešu filmu saņēma filma “Jelgava ‘94”.

Nacionālajai kino balvai “Lielais Kristaps” izvirzītās filmas vērtēja starptautiska žūrija. Savukārt kinoteātris “Splendid Palace” jau tradicionāli ir Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” mājvieta un kā katru gadu pasniedza savu īpašo balvu. Šīs balvas žūrija gada garumā kopš pagājušā “Lielais Kristaps” pasākuma bija visi kinoteātra apmeklētāji, kuri bija atnākuši uz lielā ekrāna noskatīties kādu no “Lielais Kristaps” balvām izvirzītajām filmām.

 

“Lielais Kristaps” apbalvošanas ceremonijā SIA “Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Vineta Verika sveica visu filmas “Jelgava ‘94” radošo komandu – režisoru Jāni Ābeli, scenāristu Matīsu Gricmani; operatoru Aigaru Sērmukšu, mākslinieku Aivaru Žukovski; kostīmu mākslinieci Aiju Strazdiņu, grima mākslinieci Maiju Gundari, komponistu Tesa, skaņu režisoru Ernestu Ansonu, montāžas režisoru Andri Grantu, producenti Antru Cilinsku un Jura Podnieka Studiju, kā arī visus filmas aktierus - Bruno Bitenieks, Alekss Tauriņš, Endijs Žuks, Elizabete Zviedre, Alise Danovska, Sandris Broks, Ieva Puķe, Kaspars Gods, Māra Ķimele, Andris Keišs, Kaspars Aniņš, Jānis Jarāns, Ilze Pukinska, Elīna Vaska, Gļebs Beļikovs, Igors Nazarenko, Katrīna Puķe, Jānis Gorškovs, Mārcis Broks.

 

Kinoteātra vadība atzīst, ka šīs filmas triumfs kā skatītākā filma ir likumsakarīgs, jo “Splendid Palace” vairāku gadu garumā veido uz jauniešiem mērķētu kino repertuāru. Mūsu kinoteātra publika kļūst arvien jaunāka, aug jauni skatītāji,  kuri veido savu gaumi un prot izvēlēties labu kino! “Splendid Palace” ir jaunai auditorijai draudzīgs kinoteātris.

 

Filma “Jelgava ‘94” aizvien ir kinoteātra repertuārā. To ir aicināts skatīties ikviens interesents individuāli vai skolēni un jaunieši kopā ar klasi.

Citas aktualitātes
Plānotie seansi un ekskursijas kinoteātrī tiek pārcelti uz vēlāku laiku
04.01.21

Ņemot vērā visā valsts teritorijā izsludinātās ārkārtējās situācijas stāvokļa pagarināšanu līdz 2021. gada 7. februārim kinoteātris "Splendid Palace" visus decembrī plānotos kino repertuāra seansus pārceļ uz vēlāku laiku. Kā arī tiek atcelti plānotie Privātie seansi un ekskursijas kinoteātrī.

Vairāk
Fotosesija greznajās kinoteātra telpās
08.12.20

Ir iespēja rīkot fotosesiju kinoteātra “Splendid Palace” krāšņajās un izsmalcinātajās telpās, radot šarmantus un elegantus foto.

Vairāk
Privāts kinoseanss
08.12.20

Visa kino zāle jums vieniem? Saki, ka tas nav iespējams? Ir!

Vairāk
Nāc un izzini kinoteātri "Splendid Palace"!
08.12.20

Iepazīsti kino “Splendid Palace” unikālās ēkas vēstures nianses un neparastās, krāšņās neobaroka stilā veidotās telpas, kas glabā ne vienu vien leģendu un stāstu par aizraujošiem notikumiem gandrīz simts gadu ilgajā kinoteātra pagātnē!

Vairāk
Valsts svētkos sirdīs būsim kopā un vienoti Latvijai!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk
“Splendid Palace” skatītākās “Lielais Kristaps” filmas balvu saņem “Dvēseļu putenis”
15.11.20

Neierastos apstākļos 2020. gada 15. novembrī tika paziņoti Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” laureāti, tajā skaitā kinoteātra “Splendid Palace” apmeklētākā latviešu filma. Šogad īpašo balvu saņēma filma “Dvēseļu putenis”.

Vairāk