lv en
“Splendid Palace” Valentīndienā piedāvā īpašu filmu izlasi un iespēju uzdāvināt privātu kinoseansu vai fotosesiju kinoteātra greznajās telpās

07.02.24

Sv. Valentīna dienā, 14. februārī, piedāvājam noskatīties svētkiem atbilstošu - gan romantisku, gan pikantu filmu izlasi, kā arī iespēju sev un mīļotajam cilvēkam uzdāvināt privātu kinoseansu vai  fotosesiju greznajā kinoteātra interjerā.

14. februārī seansā plkst. 20.30 kinoteātrī “Splendid Palace” būs skatāma daudzu skatītāju iecienītā Erotisko īsfilmu festivāla “Best Erotic Shorts 4” izlase, šoreiz piedāvājot noskatīties labākās, kaislīgākās un seksīgākās īsfilmas no ASV, Nīderlandes, Vācijas, Spānijas, Kanādas un Izraēlas. Papildus asumiņu pēc seansa piešķirs erotisko preču veikalu tīkla “SexyStyle” sarūpētā lekcija jeb komentārs par īsfilmās redzēto, atklājot, vai situācijas, ar kādām sastopas filmu varoņi, ir sastopamas arī mūsu ikdienā un kā tajās rīkoties. "SexyStyle" eksperte un veikalu vadītāja, sertificēta dūla un psiholoģijas studente Eva Gulbe pastāstīs, kas ir veselīgas un priekpilnas intīmās dzīves stūrakmeņi, un dalīsies idejās, kā ienest vairāk baudas pāra ikdienā. Eva regulāri vada seksuālās izglītības nodarbības un konsultācijas jauniešiem un pieaugušajiem, aicinot tuvāk iepazīt sevi, kliedējot ar seksualitāti saistītus mītus un iedvesmojot gūt vairāk baudas. Noslēgumā  būs "SexyStyle" balvas izspēle - vērīgākais klausītājs mājup dosies ar "Amorana" erotisko dāvanu komplektu pārim.

 

Seansā plkst. 17.50 piedāvājam jaunāko pašmāju romantisko komēdiju “Gandrīz vecpuisis par pozitīvā, bet pakļāvīgā Mareka nedienām ar dominējošo līgavu Ilzi, kura Mareku pēc vētrainas vecpuišu ballītes pamet. Mareks nebūt nepadodas, bet dodas neprātīgā ceļojumā, lai atgūtu savu izredzēto. Visus šā kinoseansa apmeklētājus sagaida salds pārsteigums no saldumu zīmola “Laima”.

 

Savukārt plkst. 18.10 ar muzikālo filmu “Bobs Mārlijs: One Love” svinēsim  slavenā mūziķa dzīvi un mūziku, kurš ar savu mīlestības un vienotības vēstījumu iedvesmojis ļoti daudzus cilvēkus pasaulē.

 

Plkst. 19.50 piedāvājam Francijas romantisku komēdiju “Mīlestības daba”, kas savu pirmizrādi piedzīvoja “Kannu kinofestivālā”. Viegla attiecību skice ar rotaļīgu skatījumu uz sociālo slāņu atšķirībām un pretrunīgi vērtētiem kreisajiem intelektuāļiem.

 

Kinoteātris “Splendid Palace” ir parūpējies arī par oriģinālu ideju piedāvājumu Valentīndienas dāvanām. Iesakām savu mīļoto otru pusīti patīkami pārsteigt, uzdāvinot privātu kinoseansu. Privātā seansa skatītāju skaits ir noteikts līdz 10 dalībniekiem. Filmu izvēle privātajiem kino seansiem ir gana plaša: www.splendidpalace.lv/lv/privats-seanss. Privātais kinoseanss notiek daudzu apbrīnotajā kinoteātra “Splendid Palace” Lielajā zālē. Jāpiebilst, ka decembrī kinoteātrī ir uzstādīts jauns lāzera kinoprojektors un ekrāns, tāpēc attēls ir īpaši kvalitatīvs, un līdz ar to – kinobaudījums, tāpat kā privātā kinoseansa apmeklējums, var tapt neaizmirstamāks.

 

“Splendid Palace” kā oriģinālu un īpaši atmiņā paliekošu dāvanu mīļotajam cilvēkam Sv. Valentīna dienā piedāvā iespēju sarīkot fotosesiju simt gadus senā “Splendid Palace” telpās, kas ir viens no visgreznākajiem Eiropas kinoteātriem: https://www.splendidpalace.lv/lv/apmekle/fotosesijas-kinoteatri. Fotografēšanās krāšņajā kinoteātra interjerā būs iespaidiem un atmiņām bagāts piedzīvojums.

Citas aktualitātes
Bērnu ballītes kinoteātrī “Splendid Palace” - neaizmirstama svētku pieredze
03.07.24

Attīstot un pilnveidojot savu pakalpojumu klāstu, kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā jaunu kinoteātra apmeklējuma pieredzi jaunākajai paaudzei  – bērnu ballītes ar kino skatīšanos.

Vairāk
Atklāta “Splendid Palace” vasaras vakaru sezona
05.06.24

Ar Žaka Demi vasarīgo mūziklu “Rošforas meitenes” 5. jūnija vakarā tika atklāta kinoteātra “Splendid Palace” brīvdabas kino sezona “Splendid Garden”. 

Vairāk