lv en
Artdocfest/Riga uzsāk biļešu tirdzniecību

16.12.22

Sākot ar 16. decembri ikvienam skatītājam ir iespēja iegādāties biļetes uz pirmajiem izsludinātajiem Starptautiskā dokumentālā kino festivāla Artdocfest/Riga filmu seansiem.

 

No 2. līdz 9. martam, 2023. festivāla konkursa programmās Baltic Focus un Artdocfest Open būs iespēja noskatīties vairāk kā 30 dokumentālās filmas. Paralēli konkursa filmām, tiks izrādītas vairākas ārpuskonkursa filmas, kā arī būs iespēja iepazīties ar programmu ArtDoc & ProArt.

 

Pašlaik iespējams iegādāties biļetes uz pirmajām festivāla izsludinātajām filmām, kas katra piedāvā dažādus stāstus, cilvēku un laikmeta portretējumus – Hannas Polakas filmu Sindžaras eņģeļi, Aļonas van der Horstas filmu Pagriez savu ķermeni pret sauli, Marusjas Siroječkovskas filmu Kā izglābt mirušu draugu un Ruslana Fedotova filmu Prom. Šie kino darbi jau piedzīvojuši vairākas starptautiskas pirmizrādes, kā arī ieguvuši vairākas balvas un nominācijas starptautiskos kino festivālos. Visas festivālā izrādītās filmas ir Latvijas pirmizrādes.

 

Festivāla filmu seansi notiks tradicionālajās festivāla mājās – kino teātrī Splendid Palace, kā arī mākslas centrā Zuzeum. Sīkāka informācija par biļešu iegādi un senasiem pieejama festivāla mājaslapā: https://artdocfest.com/lv/.

 

Savukārt līdz 2023. gada 15. janvārim norisinās filmu pieteikšana un atlase festivāla konkursiem divās programmās – Baltic Focus un Artdocfest Open. Starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Riga 2023. gadā īpašu uzmanību pievērsīs filmām par Ukrainu un kara tematiku. Sīkāka informācija par filmu pieteikšanu pieejama šeit.

 

Starptautiskā dokumentālā kino Artdocfest/Riga norisi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un vairāki starptautiski fondi. Festivāla sadarbības partneri ir ASV televīzijas kanāls Current Time TV, Vācijas televīzijas kanāls Deutsche Welle un kinoteātris Splendid Palace un mākslas centrs Zuzeum.

 

BIĻETES uz 04.03. seansiem

BIĻETES uz 05.03. seansiem

Citas aktualitātes