lv en
Esi daļa no prestižās Venēcijas Filmu festivāla žūrijas!

20.02.23

Lieliska iespēja kinomīļiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem!

Eiropas kultūras daudzveidības veicināšana jauniešu vidū vienmēr ir bijusi Eiropas Parlamenta prioritāte. Kāds gan varētu būt labāks veids par kino, lai raisītu karstas debates par Eiropas idejām?

 

Jau kopš 2010. gada sadarbībā ar Eiropas Parlamenta LUX Audience Award, Giornate degli Autori un Europa Cinemas, projekts “27 Times Cinema” uzņems 27 kino entuziastus, kuri pārstāvēs Giornate degli Autori žūriju un piešķirs balvu labākajai šī gada atlases filmai Venēcijas Filmu festivālā.

 

Sadarbībā ar Europa Cinemas kinoteātris Splendid Palace sniedz Tev izdevību piedalīties konkursā un cīnīties par iespēju nokļūt starp 27 Eiropas kino cienītājiem Venēcijas Filmu festivāla žūrijā!

 

Piedalies konkursā, ja:

 • Tu esi aizrautīgs kino skatītājs vecumā no 18 līdz 25 gadiem;
 • sociālie tīkli ir Tava ikdiena un Tu aktīvi lieto Facebook, Instagram, Youtube, TikTok;
 • Tev nav sveša blogu rakstīšana, video veidošana, fotografēšana vai kāda cita komunikācijas prasme, kas ļaus Tev aktīvi piedalīties dažādās kampaņās;
 • Tev ir labas angļu valodas prasmes, lai piedalītos diskusijās par filmām ar kino nozares profesionāļiem.

 

Tavā konkursa pieteikumā jābūt iekļautam:

 • video, kurā paskaidro, ko Tev nozīmē Eiropa. Sāc video ar: “Eiropa man nozīmē …” un atklāj mums savas domas. Šis nelielais video mums palīdzēs iepazīt Tevi, novērtēt Tavas angļu valodas prasmes un spēju argumentēt. Neaizmirsti par kvalitāti un radošumu!

 

Tehniskie norādījumi:

 • videoklipam jābūt uzņemtam angļu valodā;
 • videoklipam jābūt augstas izšķirtspējas (full HD: 1920x1080 px);
 • videoklipam jābūt ar labu audio un gaismas kvalitāti;
 • videoklipam jābūt 30 sekundes ilgam;
 • videoklipam jāsatur informācija par Tavu vārdu un pārstāvēto valsti.

 

Visbeidzot, video jānosūta kinoteātrim Splendid Palace (splendid@rigasnami.lv), izmantojot Wetransfer (www.wetransfer.com).

 

Aizpildi pieteikuma formu angļu valodā, kas pieejama šeit - THE ONLINE APPLICATION FORM. Sniedz atbildes uz visiem jautājumiem. Nepilnīgi aizpildītas pieteikuma formas netiks izskatītas.

 

Pieteikumus gaidīsim līdz 20. martam.

 

Kinoteātris Splendid Palace izvēlēsies trīs labākos pieteikumus, kurus nodos izvērtēšanai Eiropas Parlamenta LUX Audience Award, Giornate degli Autori un Europa Cinemas komandai, kas izvēlēsies 27 uzvarētājus, kuri dosies Venēcijas Filmu festivālu.

 

Konkursa uzvarētājam jāapņemas:

 • Piedalīties Venēcijas Filmu festivālā laika posmā no 29. augusta līdz 10. septembrim (festivāla norises laiks no 30. augusta līdz 9. septembrim);
 • Būt aktīvam žūrijas loceklim un būt klātesošam konkursam nominētajos filmu seansos;
 • Piedalīties diskusijās, meistarklasēs un citās aktivitātes, kas vērstas uz Tavu spēju komunicēt un aktīvi iesaistīties par LUX Audience Award;
 • Sniegt ieguldījumu Europa Cinemas sociālo tīklu un majaslapas satura izveidē;
 • Veicināt izpratni un popularizēt LUX Audience Award sociālajos tīklos pēc festivāla, izmantojot Venēcijas filmu festivālā iegūtās zināšanas un prasmes.
 • Apmeklēt citus pasākumus, kas tiks organizēti LUX Audience Award ietvaros un veicināt atpazīstamību;
 • Piedalīties LUX atlases sanāksmē LUX Audience Award 2024. gadā (norisinās laika posmā no jūnija līdz septembrim 1-2 dienas).

 

*Eiropas Parlaments sedz katra dalībnieka izmitināšanas un ceļa izdevumus visā festivāla laikā (13 dienas), savukārt Europa Cinemas rūpēsies par dalībnieku dienas naudu, un Giornate degli Autori uzņemas atbildību par organizēšanu un festivāla akreditāciju.

**Konkursa komanda lūdz būt modriem par iespējamiem COVID-19 ierobežojumiem, kas var ietekmēt norises plānus.

***Konkursā iespējams piedalīties tikai Latvijas pilsoņiem.

Citas aktualitātes
Atklāta “Splendid Palace” vasaras vakaru sezona
05.06.24

Ar Žaka Demi vasarīgo mūziklu “Rošforas meitenes” 5. jūnija vakarā tika atklāta kinoteātra “Splendid Palace” brīvdabas kino sezona “Splendid Garden”. 

Vairāk
Franču Klermonferānas kinofestivāla atzītākās īsfilmas kinoteātrī “Splendid Palace”
28.05.24

Kinoteātris "Splendid Palace" sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā aizsāk jaunu kino iniciatīvu un piedāvā trīs jūnija vakaros noskatīties Francijas Klermonferānas īsfilmu festivāla programmu.

Vairāk
“Splendid Palace” vasaras vakarus aizvadīs brīvdabas kino ar franču klasikas šedevriem
25.04.24

Kinoteātra “Splendid Palace” vasaras sezona “Splendid Garden” šogad aizritēs franču kino klasikas zīmē, piedāvājot skatītājiem filmas, kas iegājušas kino vēsturē gan ar izcilu režiju, gan neatkārtojamu aktierspēli.

Vairāk