lv en
ĢIMENES DIENAS ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

02.05.23

Iegādājies biļetes uz jebkuru bērnu seansu 13. un 14. maijā tikai par 4,50 EUR!

Par godu Mātes dienai, kas šogad tiks svinēta 14. maijā, un Starptautiskajai ģimenes dienai, kuru atzīmē 15. maijā, kinoteātris "Splendid Palace" saviem skatītājiem, kā lieliem, tā maziem, 13. un 14. maijā dāvās iespēju apmeklēt bērnu kino seansus par ĪPAŠU CENU

 

Filmu programmā sirsnīgā animācija “Kaka, pavasaris un draugi”, drosmīgās pelītes Petijas piedzīvojumi filmā “Argonautu piedzīvojumi”, režisora Jāņa Cimmermaņa animācijas filma “Lielais Indriķis”, kā arī asprātīgā filmiņa visai ģimenei – “Trīs laupītāji un lauva”.

 

Pavadi šos svētkus kopā ar mīļajiem vienā no krāšņākajiem un senākajiem Eiropas kinoteātriem!

Citas aktualitātes
Apbalvoti Larsa fon Trīra kino fani
03.05.23

... un izziņoti skatītāko filmu papildseansi!

Vairāk
4. maija Latvijas filmu maratons izsludina programmu un seansus
01.05.23

Nacionālā Kino centra rīkotais tradicionālais 4. maija Latvijas filmu maratons šogad notiks vienlaikus trīs sadaļās. Kinoteātrī "Splendid Palace" tā būs bezmaksas desmit seansu programma ar pirmizrādēm un dokumentālo kino.

Vairāk
Kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies dāņu kino režisora Larsa fon Trīra visaptveroša filmu retrospekcija
30.04.23

Pirmo reizi Latvijā no 13. līdz 30. aprīlim kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies dāņu kino režisora Larsa fon Trīra visaptveroša filmu retrospekcija.

Vairāk
Kinolektorijs “Tas, ko tu nedrīksti nezināt”
19.04.23

Mūzikla deju soļi no Latvijas līdz Bolivudai. LKA Rīgas Kino muzejs aicina uz 18. kinolektorija “Tas, ko tu nedrīksti nezināt” sezonu

Vairāk