lv en
Īsfilmas ir TOPĀ!

29.09.20

Pašlaik viens no aktuālākajiem kino žanriem – īsfilmas piedzīvo īstu triumfa gājienu. Tāpēc kinoteātris “Splendid Palace” visiem tiem, kuri nepaspēja noskatīties erotisko īsfilmu ciklu vai vēlas to redzēt atkārtoti, piedāvā noskatīties erotisko īsfilmu festivāla izlasi “Best Erotic Shorts”.

Savukārt ikvienam īsfilmu cienītājam ir iespēja noskatīties un piedalīties īsfilmu festivālā “Manhattan Short”. 

 

“Manhattan Short” ir lielākais īsfilmu festivāls pasaulē. Filmu cienītāji visā pasaulē jau 23. reizi no 24. septembra līdz 31. oktobrim apvienojas, lai “Manhattan Short” īsfilmu festivālā skatītos un balsotu par deviņām fināla īsfilmām. Skatītāju balsošanā tiek noteiktas divas nominācijas – Labākā filma un Labākais aktieris.

Festivāls “Manhattan Short” kinoteātra “Splendid Palace” Lielajā zālē tiks izrādīts 2. oktobrī un 3. oktobrī. 

Šī gada deviņu fināla īsfilmu izlasē ir drāmas, komēdijas un animācija. Tās pievērš skatītāju uzmanību dažādām tēmām, sākot no identitātes līdz tam, ko nozīmē būt mammai var tētim un līdz šķietamai vilšanās sajūtai par ikdienišķām problēmām. Režisori ir no dažādām valstīm un bieži ir iedvesmojušies no personīgās, reizēm mokošās pieredzes.

Filmu valoda: oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās.

 

Savukārt 2020. gada 5. oktobra vakarā, plkst. 20.45 visi pieaugušie ir aicināti noskatīties septiņus labākos, kaislīgākos un seksīgākos darbus no īsfilmu festivāla “Best Erotic Shorts”. Šīs ir tās pašas īsfilmas, kuras skatītāji ar lielu interesi vēroja šī gada pavasarī. Arī tagad, rudenī kinoteātris “Splendid Palace” pēc apmeklētāju vēlmes vēlreiz izrāda šī brīža top erotiskās īsfilmas.

Programmā īsfilmas no Spānijas, Brazīlijas, Francijas, Zviedrijas un Polijas: Pēdējās vasaras atmiņas, Erotisse, Ietekme, Choc Ice, Spogulis, Šķīstais ekrāns un Bauda.

Programmas garums 91 minūtes, vecuma ierobežojums 18+.

Biļetes iepriekšpārdošanā.

Tiekamies kinoteātra zālē ar pieklusinātu gaismu, viegli elektrizējošu gaidu sajūtu un erotikas noskaņu uz lielā ekrāna.

 

Tuvākajā laikā kinoteātris “Splendid Palace” piedāvās arī citas īsfilmu Best Shorts programmas: “Best Comedy”, “Best SCI FI 2020” un “Best Erotic II”.

 

Citas aktualitātes
PĀRCELTA filmas "Mātes piens" pirmizrāde
29.09.22

Novembrī plānotā režisores Ināras Kolmanes filmas "Mātes piens" pirmizrāde dažādu apstākļu dēļ pārcelta uz nākamā gada sākumu.  Datums tiks precizēts, tiklīdz filmas veidotāji izsludinās jauno pirmizrādes datumu. 

Vairāk
Septembrī ierobežota pieejamība Mazajā zālē cilvēkiem ar kustību traucējumiem
06.09.22

Lifta remontdarbu dēļ līdz septembra beigām cilvēkiem ar kustību traucējumiem būs ierobežota pieejamība seansiem kinoteātra “Splendid Palace” Mazajā zālē. 

Vairāk