lv en
Kinoteātra "Splendid Palace" apmeklētāji aicināti novērtēt pakalpojumu kvalitāti

03.04.24

Kinoteātra “Splendid Palace” apmeklētāji ir aicināti novērtēt saņemto pakalpojumu kvalitāti “Komplimentu mēneša” ietvaros, kas noris visu aprīli. Lai izteiktu vērtējumu un komplimentu, ja tas ir pelnīts, klientiem jānoskenē QR kods, kas redzams objektos izvietotajos akcijas plakātos un uzlīmēs.

 

Laba servisa iniciatīvas “Komplimentu mēnesis” mērķis ir dot iespēju klientiem novērtēt pakalpojumu sniedzēju darba kvalitāti un izcelt labākās servisa vietas Latvijā. "Komplimentu mēneša" balsojumā, kas norisināsies līdz 30. aprīlim līdz ar “Splendid Palace” piedalās vēl kopumā 500 pakalpojumu sniegšanas un tirdzniecības vietām visā Latvijā.

 

Klientiem, aicinot sniegt novērtējumu, tiek vaicāti tādi vienkārši, bet trāpīgi jautājumi kā attieksme pret klientu, komunikācijas kvalitāte, prasme būt neuzbāzīgiem, bet vienlaikus laipniem un uzmanīgiem, kā arī spēja risināt dažādās situācijas.

 

“Komplimentu mēnesi” organizē “Delight” kopā ar Asteroid”, “Jazz Communications”, “Norstat” un “DPD”. Pēc akcijas noslēguma tiks apkopoti klientu balsojumi un noteikti augstāko novērtējumu saņēmušie pakalpojumu sniedzēji. Tā visi uzzināsim, kas ir  kvalitatīvākās un uzticamākās pakalpojuma sniegšanas vietas Latvijā.

 

Aicinām būt aktīviem un izteikt savu vērtējumu kinoteātra “Splendid Palace" apmeklējumu laikā vai tiešsaistē šeit!

Citas aktualitātes
“Splendid Palace” piedāvā godalgotā seriāla “Padomju džinsi” kino maratonu
20.03.24

Kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā 1. aprīlī vienas dienas laikā noskatīties ar “Lielā Kristapa” balvu par labāko pašmāju daudzsēriju filmu godalgotā seriāla “Padomju džinsi” visas astoņas sērijas.

Vairāk
“Splendid Palace” lielus un mazus aicina uz “BikiGRUPAS” jaunā albuma atklāšanas koncertu
28.02.24

Kinoteātris “Splendid Palace” aicina ģimenes 24. martā plkst. 15.00 apmeklēt muzikālās apvienības “BikiGRUPA” jaunā albuma “BikiDZIESMAS” atklāšanas svētkus.

Vairāk