lv en
Kinoteātris "Splendid Palace" aicina svinēt vasaru un baudīt brīvdabas kino seansus ar jaunu filmu programmu

31.07.23

Noslēdzot “Splendid Garden” vasaras sezonu, kinoteātris saviem skatītājiem piedāvās noskatīties režisora Džilija Makkinona aizkustinošo drāmu “Pēdējais autobuss” (The Last Bus), režisora Kventina Dipjē filmu “Neticami, bet patiesi” (Incredible, but true), kā arī Sebastjēna Tilāra filmu “Zem zvaigznēm” (Sugar and Stars), kas savu Latvijas pirmizrādi svinēs 4. augustā kino dārzā “Splendid Garden”.

 

Režisora Džilija Makkinona filma “Pēdējais autobuss” ir emocionāls, aizkustinošs, cilvēcību un sirsnību apliecinošs stāsts, kas aizvedīs skatītājus dziļu pārdomu pilnā ceļojumā. Filma seko kāda veca vīra braucienam ar sabiedrisko autobusu cauri Anglijai, kura laikā viņš kļūst par sensāciju un rod savas dzīves turpinājuma jēgu. Galvenajā lomā talantīgais un apbrīnojami meistarīgais britu aktieris Timotijs Spals.

 

Komēdijas meistara Kventina Dipjē  darbs “Neticami, bet patiesi” ar iemīļotajiem franču aktieriem galvenajās lomās, sola skatītājiem neparastu un aizraujošu filmas pieredzi. Režisors ir pazīstams ar savu radošo pieeju un nekonvencionālo stāstījumu veidošanu, un “Neticami, bet patiesi” nešaubīgi būs īpaša filma, kas aizraus skatītājus ar savu savdabīgo sižetu un stilu. Komiskais stāsts vēsta par laulātu pāri, kas pārceļas uz dzīvi pilsētas nomalē un jaunās mājas pagrabā atrod tuneli, kas maina viņu dzīvi.

 

4. augustā savu pirmizrādi kinoteātra “Splendid Palace” urbānajā kino dārzā piedzīvos režisora Sebastjēna Tilāra filma “Zem zvaigznēm”, kas ieraus skatītāju fantastiskā gastronomiskā piedzīvojumā. Šķipsniņa skarbas bērnības tālu prom no vecākiem, negulētas naktis virtuvē netīro trauku kompānijā, pļaukas no šefpavāra, neskaitāmi kritiķu padomi un ļoti daudz pacietības. Jaunajam konditoram šī recepte ir labi zināmi.

 

Tomēr galvenais mērķis ir viens – uzvarēt konkursā starp pasaules labākajiem šefiem un iegūt restorānam trīs zvaigznes. Filma balstīta patiesos notikumus, – slavena franču konditora Jazida Išemraena dzīvesstāstā. Filmas pirmizrādē par kādu īpašu pārsteigumu apmeklētājiem būs parūpējies uzņēmums “Ceļojošais franču makarūns”.

 

Kinoteātris “Splendid Palace” aicina visus kinomīļus un interesentus svinēt vasaru ar lielisku kino un baudīt neaizmirstamu brīvdabas kino pieredzi. Ar šiem seansiem kinoteātris atzīmēs “Splendid Garden” vasaras sezonas noslēgumu, lai jau pavisam drīz ar saviem skatītājiem atkal tiktos kinoteātra “Splendid Palace” jaunajā rudens sezonā un kopīgi sagaidītu vēsturiskā kinoteātra 100. jubileju.

Citas aktualitātes
Bērnu ballītes kinoteātrī “Splendid Palace” - neaizmirstama svētku pieredze
03.07.24

Attīstot un pilnveidojot savu pakalpojumu klāstu, kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā jaunu kinoteātra apmeklējuma pieredzi jaunākajai paaudzei  – bērnu ballītes ar kino skatīšanos.

Vairāk
Atklāta “Splendid Palace” vasaras vakaru sezona
05.06.24

Ar Žaka Demi vasarīgo mūziklu “Rošforas meitenes” 5. jūnija vakarā tika atklāta kinoteātra “Splendid Palace” brīvdabas kino sezona “Splendid Garden”. 

Vairāk