lv en
Kinoteātris “Splendid Palace” aicina uz teātra izrādi visai ģimenei – “Šreka trakais jaunais gads”

08.12.22

Svētdien, 18. decembrī plkst. 12.00 ar vienīgo teātra izrādi Rīgā “Šreka trakais jaunais gads” priecēs visu ģimeni kinoteātrī “Splendid Palace”.

“Jaunā gada svinību laikā karalis gatavojas savas meitas kāzām ar Šreku un lielajām svinībām, bet pēkšņi pie viņa ierodas negantais princis Hugo un paziņo, ka kāzu nebūs. Senos rakstos teikts - princesi var precēt tas, kurš uzvarēs godīgā sacensībā par viņas roku. Karalim nav citas izejas, kā izsludināt šīs sacensības un te nu arī sākas visas patikšanas un nepatikšanas. Vai Šrekam izdosies uzvarēt nešpetno Hugo?”

 

Šī būs aizraujoša, muzikāla izrāde visai ģimenei, kurā netrūks jautrības un piedzīvojumu. Izrādē piedalās Rīgas teātru un Valmieras teātra aktieri, savukārt Šreka ādā ieslēpies lielisks humora sapratējs -  Dailes teātra lieliskais aktieris Imants Strads. Kā teic kinoteātra “Splendid Palace” mākslinieciskā vadītāja Daira Āboliņa: “Imanta Strada teātra un kino varoņi  vienmēr ir labestīgi un omulīgi.” “Šreks” ir Imanta Strada jaunākā loma, kas radīta tieši šī gada nogalei.

 

Noskaties video, kur Imants Tevi aicina uz izrādi!

 

Ieteicamais vecums: 3+

Biļetes pieejamas kinoteātra “Splendid Palace” kasē, kā arī www.splendidpalace.lv

Pirmās 100 biļetes zālē: 15.00 EUR, balkonā - 12.00 EUR. 

Bērniem līdz 3 g.v., neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas

Ģimenes komplekts (4 biļetes): 38.00 EUR 

Citas aktualitātes