lv en
Kinoteātris “Splendid Palace” apbalvo “Lielais Kristaps” skatītāko filmu kinoteātrī - "Janvāris"

27.02.23

Nacionālās kinobalvas "Lielais Kristaps" ietvaros ‘’Janvāri’’ atzina par labāko gada filmu un tā saņēma balvas vēl četrās nominācijās. Viestura Kairiša garadarbu kinoteātrī ‘’Splendid Palace’’ pagājušajā gadā demonstrējām vairāk nekā 60 seansos un to noskatījās gandrīz 8000 skatītāju. SIA ‘’Rīgas nami’’ valdes priekšsēdētāja Baiba Beatrise Sleže uzsver, ka kinoteātris arī turpmāk atbalstīs latviešu kino nozari. Ņemot vērā, ka Splendid Palace šogad svin savu simtgadi, aicinām pašmāju kinoļaudis būt vēl radošākiem un drosmīgākiem savu ideju realizēšanā, lai latviešu kino spētu savākt skatītāju pilnas zāles un auditorijas. Ar citu latviešu filmu repertuāru var iepazīties šeit.

Citas aktualitātes
Kinolektorijs “Tas, ko tu nedrīksti nezināt”
21.03.23

Mūzikla deju soļi no Latvijas līdz Bolivudai. LKA Rīgas Kino muzejs aicina uz 18. kinolektorija “Tas, ko tu nedrīksti nezināt” sezonu

Vairāk
ZEMES STUNDA I Saule spīd 24 stundas
21.03.23

Kinoteātris “Splendid Palace” pievienosies brīdim, kas apvieno pasauli – “Zemes stunda”, izgaismojot dabas izzušanas un klimata krīzi globālā mērogā, paužot atbalstu dabai, lai aizsargātu mūsu un planētas veselību un labklājību.

Vairāk
8. MARTA ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS
06.03.23

Tikai 8. martā - iegādājies biļetes uz jebkuru kino seansu par 4,50 EUR!

 

Vairāk
Kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies dāņu kino režisora Larsa fon Trīra visaptveroša filmu retrospekcija
20.02.23

Pirmo reizi Latvijā no 13. līdz 30. aprīlim kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies dāņu kino režisora Larsa fon Trīra visaptveroša filmu retrospekcija.

Vairāk
Esi daļa no prestižās Venēcijas Filmu festivāla žūrijas!
20.02.23

Lieliska iespēja kinomīļiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem!

Vairāk