lv en
Kinoteātris “Splendid Palace” atklās “Splendid Garden” ar Kloda Leluša slaveno kino klasiku “Vīrietis un sieviete”

26.05.22

“Splendid Garden”, kas iekārtots pašā Rīgas centrā, Elizabetes ielas 61 pagalmā, atsāksies brīvdabas kino seansi. Urbānais kino dārzs tiks atklāts ar franču kinorežisora Klouda Leluša  filmu “Vīrietis un Sieviete”.

 

Kino vēsturē kanonizētās filmas “Vīrietis un sieviete” stāsts ir šķietami ļoti vienkāršs, bet kino izteiksmībā pārsteidzošs autordarbs. Filma ir liriska un smeldzīga. Viņa – Anuka Emē ir tik sievišķīgi skaista un stipra, viņš – Žans Luī Trentiņāns ir tik vīrišķīgi maigs. Viņu jūtas dzimst klusi un skaisti, pārvarot pagātnes zaudējumu sāpes…

 

“Splendid Garden” noskaņa apvieno sevī Eiropas vasaras kino festivālu dienvidu elpu un pilsētas eleganci. Eiropas dienvidu vasarā satiekas viss, kas pēc laba kino izslāpušam pilsētniekam nepieciešams - labākās klasikas filmas ar atspirdzinošu dzērienu kino dārzā pašā pilsētas centrā.

 

Ar šo kino notikumu “Splendid Palace” atkls vasaras sezonu “Splendid Garden” un šovasar izrādīs izcilākās jaunās un vecās kino klasikas filmas:

15.06. kinolektorija “Tas, ko tu nedrīksti nezināt XVII: Mājup” pārsteiguma seanss

 

“Splendid Garden” pirmais vasaras sezonas kino seanss notiks 10. jūnijā plkst. 22.30 un turpinās uzņemt kino entuziastus visu turpmāko vasaru.

 

Vairāk informācijas un biļetes: www.splendidpalace.lv

Citas aktualitātes
PĀRCELTA filmas "Mātes piens" pirmizrāde
29.09.22

Novembrī plānotā režisores Ināras Kolmanes filmas "Mātes piens" pirmizrāde dažādu apstākļu dēļ pārcelta uz nākamā gada sākumu.  Datums tiks precizēts, tiklīdz filmas veidotāji izsludinās jauno pirmizrādes datumu. 

Vairāk
Septembrī ierobežota pieejamība Mazajā zālē cilvēkiem ar kustību traucējumiem
06.09.22

Lifta remontdarbu dēļ līdz septembra beigām cilvēkiem ar kustību traucējumiem būs ierobežota pieejamība seansiem kinoteātra “Splendid Palace” Mazajā zālē. 

Vairāk