lv en
Kinoteātris “Splendid Palace” atsāk īpašos seansus senioriem

21.09.22

 

No otrdienas, 27. septembra, kinoteātrī “Splendid Palace” atgriežas senioru seansi. Turpmāk katra mēneša pēdējā otrdienā senioriem būs iespējams baudīt lielisku kino par īpaši draudzīgu cenu.

 

Mums ir paaudze, kas ir kinoteātra “Splendid Palace” laika biedri. Mēs viņus cienām un atbalstām, jo viņi gadu desmitiem ir bijuši uzticīgi mūsu kinoteātra skatītāji, mūsu pirmizrāžu apmeklētāji, piepildījuši festivālu zāles. Publikas prasīgums un kino mākslas izpratne vienmēr ir likusi pastiprināti pievērst uzmanību repertuāra atlasei un augt līdzi savai publikai, vienlaikus censties viņus informēt par novitātēm pasaules kino ainavā.

 

Uz senioru seansiem mīļi gaidīti būs arī citu paaudžu skatītāji, kuriem ir iespēja skatīties kino katra mēneša pēdējā otrdienā pulksten 13.00. Tā kā rudens ir piepildīts ar Latvijas jaunāko filmu pirmizrādēm, tiks izziņoti arī senioru papildseansi, lai mūsu skatītājiem būtu iespēja baudīt jaunākās latviešu filmas par īpaši izdevīgu cenu.

 

Senioru seansos tiks izrādītas jaunas, aktuālas un kino pasaulē jau mākslinieciski novērtētas filmas. Ieeja senioriem: 3.50 EUR.

 

27. septembrī plkst. 13.00 – “Suflieris”

Trilleris

Igaunija, 2022

Filmas garums: 100 min

Režisors: Marguss Paju

Lomās: Elmo Nüganen, Kaspars Znotiņš, Agnese Budovska, Priit Võigemast, Doris Tislar

 

1939. gada augusts. Padomju Savienība un Vācija pārsteidz pasauli, parakstot neuzbrukšanas vienošanos, kurā ietverts arī slepens protokols, kas nodod Baltiju un Somiju Staļina varā un ļauj Hitleram iebrukt Polijā. Pēc nedēļas sākas Otrais pasaules karš. Tajā brīdī tiek nogalināts Igaunijas militārā izlūkdienesta aģents, kurš vadīja pretpadomju spiegošanas departamentu. Kāds avots vēstī, ka nogalinātā vīra padotais, dubultaģents no Maskavas, bijis atbildīgs par slepkavību. Izlūkdienesta departamenta vadītājs norīko Fēliksu Kanguru, izlūkošanas aģentu, kurš pēc mīļotās sievietes traģiska zaudējuma dzīvo Helsinkos, atrast nodevēju. Atgriežoties dzimtenē, viņš visu uzmanību vērš uz trim galvenajiem aizdomās turētajiem, taču aizdomas izrādās nepamatotas. Izmeklēšana nonāk strupceļā.

 

Filma latviešu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.

 

11. oktobrī plkst. 13.00 – “Mamma vēl smaida”

Komēdija

Latvija, 2022

Filmas garums: 96 min

Režisors: Elza Gauja

Lomās: Jānis Skutelis, Daiga Kažociņa, Baiba Broka, Anta Aizupe, Matīss Budovskis, Lidija Pupure

 

Trīs māsas, kuras nesarunājas jau gadiem, ir spiestas vienā automobilī nelegāli šķērsot pusi Eiropas ar tikko mirušās māmiņas ķermeni jumta bagāžniekā, cerot apiet repatriācijas izdevumus.

 

Filma latviešu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.

 

25. oktobrī plkst. 13.00 – “Skat, kā viņi bēg”

Komēdija

ASV, 2022

Filmas garums: 98 min

Režisors: Tom George

Lomās: Harris Dickinson, David Oyelowo, Ruth Wilson, Sian Clifford, Reece Shearsmith, Jacob Fortune-Lloyd, Charlie Cooper, Pippa Bennet-Warner, Pearl Chanda, Adrien Brody, Sam Rockwell, Saoirse Ronan

 

50. gadu Londona. Izmisis Holivudas filmu producents nolemj uzņemt filmu, kuras pamatā būs ļoti populāra luga, taču drīz vien viņš tiek nogalināts. Kā jau tas pieņemts Agatas Kristi darbos, aizdomās turamo saraksts ir pietiekoši liels, tāpēc policijas inspektoram un viņa palīdzei nāksies krietni pasvīst, lai atrisinātu šo mīklu.

 

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

 

 

BIĻETES pieejamas kinoteātra mājas lapā vai kinoteātra kasē.

Citas aktualitātes
Apbalvoti Larsa fon Trīra kino fani
03.05.23

... un izziņoti skatītāko filmu papildseansi!

Vairāk
ĢIMENES DIENAS ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS
02.05.23

Iegādājies biļetes uz jebkuru bērnu seansu 13. un 14. maijā tikai par 4,50 EUR!

Vairāk
4. maija Latvijas filmu maratons izsludina programmu un seansus
01.05.23

Nacionālā Kino centra rīkotais tradicionālais 4. maija Latvijas filmu maratons šogad notiks vienlaikus trīs sadaļās. Kinoteātrī "Splendid Palace" tā būs bezmaksas desmit seansu programma ar pirmizrādēm un dokumentālo kino.

Vairāk
Kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies dāņu kino režisora Larsa fon Trīra visaptveroša filmu retrospekcija
30.04.23

Pirmo reizi Latvijā no 13. līdz 30. aprīlim kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies dāņu kino režisora Larsa fon Trīra visaptveroša filmu retrospekcija.

Vairāk