lv en
Kinoteātris “Splendid Palace” ienāk tavās mājās!

24.09.21

Kinoteātris “Splendid Palace” atver jaunu lappusi savā ceļā pie skatītājiem. Pandēmijas ierobežojumi mums ir iemācījuši ne tikai labāk izprast savu skatītāju vēlmes, bet arī strādāt dažādos formātos. Mēs piedāvājam izcilu Eiropas un neatkarīgo kino no visas pasaules. 

Šis rudens piedāvā daudz jaunu filmu, kas pēc festivāliem ieņems vietu regulārajos kino seansos. Repertuārā vietu ieņem ne tikai 2020. gadā uzņemtās filmas, kuras nebija iespējams izrādīt pandēmijas apstākļos, bet arī visjaunākās jau 2021. gadā pabeigtās filmas.

 

Mūsu kino zāles ir atvērtas, lai skatītos kino klātienē, taču ne visiem skatītājiem tas ir iespējams kopā ar ģimenēm un bērniem. Publikas daļa, kas dzīvo ārpus Rīgas, ne vienmēr izvēlas braukt uz lielpilsētu kino dēļ. Ja skatītāji nevar atnākt pie mums, mēs varam aiziet pie jums.

 

Turpmāk kinoteātris “Splendid Palace” piedāvās mūsu kino repertuāra filmas skatīties arī pastāvīgā un, autortiesību aizstāvības ziņā, drošā SPLENDID ONLINE platformā, saglabājot savus kino mākslas kvalitātes kritērijus. Mainoties filmu repertuāram, skatītāju iecienītākās filmas nevis pazudīs no lielajiem ekrāniem, bet atradīs vietu mūsu jaunajā Splendid mājas kinozālē, pagarinot katras filmas pieejamības laiku un dodot iespēju filmas skatīties tiešsaistes režīmā.

 

Filmas varēs skatīties sev ērtā laikā pēc izvēles, 48 stundas no e-pastā saņemtā koda aktivizēšanas brīža. Filmas atskaņošanu varēs uzsākt vai apturēt sev vēlamā laikā visa seansa garumā.

 

Novēlam labu skatīšanos!

 

Vairāk informācijas: https://www.splendidpalace.lv/lv/online

 

 

Online kino biļešu cena: 5.00 EUR.

Citas aktualitātes