lv en
Kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā jaunas filmas online platformā!

22.10.21

Šis mums visiem ir bijis lielisks filmu rudens, piesātināta festivālu kino dzīve, daudz jaunu filmu, kas ieguvušas gan pasaules, gan mūsu publikas ievērību!

 

Pirmizrādes un īpašos seansus kopā ar  publiku nosvinēja vairākas jaunas latviešu filmas: “Tizlenes” (rež. M.E.Martinsone), “Homo Sovieticus” (rež. I.Briedis), “Bedre” (rež. D. Pūce), “Gorbačovs. Paradīze” (rež. V.Manskis), “Emīlija. Latvijas preses karaliene” (rež. A.Mizišs, K.Želve, D.Sīmanis, G.Grūbe), “Wild East. Kur vedīs ceļš” (rež. M.Kaža).

 

20. oktobrī ar aizkustinošu pirmizrādi filmai “Spogulī” (rež. Laila Pakalniņa) noslēdzās lielā ekrāna seansi kinofestivālā Riga IFF.

 

Filmas uz lielā ekrāna kinoteātrī “Splendid Palace” atgriezīsies pēc 15. novembra!

 

Pat ja kino nav pirmās nepieciešamības prece, tā ir lieliska iespēja saņemt pozitīvu mākslas dopingu! Pārfrāzējot reiz slaveno dziesmu; “Tā nav dzīve, tas ir kino”, mēs sakām – tā ir dzīve, ja ir labs kino!

 

Māksla glābs mūs no grūtsirdības -  ļaus ceļot fantastiskos kino stāstos un citos laikmetos. Mēs piedāvājam skatīties filmas, kas jūs vēl nepaspējāt noskatīties šoruden, filmas, kas jūs vienmēr esat gribējuši redzēt, filmas, kas jūs pārsteigs, filmas, kas jūs smīdinās!

 

Jau no piektdienas 22. oktobra Splendid Palace piedāvā jaunas filmas ar iespēju tās skatīties katram  savās mājās, kinoteātra ONLINE platformā tiešsaistē.

 

Kāda dāņu ģimene meklē risinājumu, kā vēlreiz atrast ceļu vienam pie otra.

 

Džeka Londona slavenā romāna mūsdienīgi krāšņa ekranizācija.

 

Spriedzes komēdija ar vienmēr pārsteidzošajām franču aktrises Izabellas Ipēras pārvērtībām.

 

Krievu kino izcilā režisora Alekseja Germana psiholoģiska drāma par kādu filoloģijas profesora sacelšanos pret totalitāras valsts ierēdņu patvaļu.

 

Jauna Kanādas animācijas filma visai ģimenei.

 

Drīzumā tiešsaistes platformā tiks iekļautas jaunās filmas:

 

 

 

 

Uz tikšanos Splendid Palace filmu tiešsaistes seansos!

 

 

Online kino biļetes cena: 5.00 EUR.

 

 

* Kinoteātris “Splendid Palace” ir Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Rīgas nami” struktūrvienība.

 

E-pasts: splendid@riga.lv

Tel: 29401294

Citas aktualitātes