lv en
“Lielais Kristaps” šogad pārdzīvos tiešsaistē un televīzijā

08.11.20

Nacionālā kino balva “Lielais Kristaps” no 12. līdz 15. novembrim norisināsies tiešsaistē un televīzijā.

Šajā laikā vietnē www.filmas.lv skatītājiem būs iespēja noskatīties balvai nominēto filmu izlasi, pirmizrādes un Mūža balvas laureāta Kalvja Zalcmaņa retrospektīvu. Savukārt balvu pasniegšanas ceremoniju šogad jaunā formātā - bez skatītājiem būs iespēja vērot tiešraidē 15. novembrī LTV1, LSM.lv un REplay.lv. Filmu seansi kinoteātrī “Splendid Palace” un Tallinas ielas kvartālā “Tu jau zini, kur” ar ārkārtējās situācijas ieviešanu ir atcelti.

 

“Lielā Kristapa” motīvs šogad ir “pārdzīvo”. Esam pārliecināti, ka vislabākā kino skatīšanās pieredze ir kinoteātrī, taču šis laiks filmu nozarē ir sarežģīts. Pandēmija ir ietekmējusi gan filmu ražošanu, gan skatīšanās ieradumus. Jāmeklē veids, kā mums šos pārbaudījumus pārdzīvot. Un pārdzīvot nozīmē arī būt kopā un just līdzi.

 

Esam ļoti pateicīgi par atbalstu sadarbības partneriem, Nacionālajam kino centram un LR Kultūras ministrijai, “Latvijas Mobilajam telefonam”, Rīgas domei, Hannu Pro, “LG Electronics Latvia”, “Rīgas namiem”, kinoteātrim “Splendid Palace”, Latvijas Kinofotofonodokumentu arhīvam, LKA Nacionālajai filmu skolai, Rīgas Kinomuzejam, viesnīcai “Neiburgs”, “Valmiermuižai”, “Cafe Film Noir”, “Prestige Cuvee”, “Mitto”, Latvijas televīzijai, sabiedrisko mediju portālam LSM.lv, “Dienai”, “Kultūras Dienai”, “Kino Rakstiem”, “IEVAI” un “Cālim”, filmu producentiem, autoriem un skatītājiem!

 

Veidosim kino svētkus atsevišķi un pārdzīvosim šo laiku kopā!

Citas aktualitātes
Golden Globe weekend – kino balvas Zelta globuss gaidīšanas svētki tavās mājās!
23.02.21

Splendid Palace piedāvā PIRMS-PIRMIZRĀDES īpašos seansus divām izcilām, “Zelta globusam” nominētām filmām, kas šogad izpelnījušās daudz uzslavu no profesionāļiem, kritiķiem un festivālu skatēs guvušas publikas atsaucību.

Vairāk
Starptautiskā dokumentālā kino festivāla Artdocfest/Rīga paziņojums par festivāla norisi
08.02.21

Pirmais starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Rīga ir sagaidījis pavasari un izziņo savus 2021. gada norises datumus: 28. aprīlis - 3. maijs.

Vairāk
Operas "Aīda" tiešraide no Bastīlijas operas tiek atcelta
05.02.21

Ņemot vērā valstī esošo epidemioloģisko situāciju, operas "Aīda" tiešraide no Bastīlijas operas tiek atcelta.

 

 

Vairāk
Plānotie seansi un ekskursijas kinoteātrī tiek pārcelti uz vēlāku laiku
04.01.21

Ņemot vērā visā valsts teritorijā izsludinātās ārkārtējās situācijas stāvokļa pagarināšanu līdz 2021. gada 6. aprīlim kinoteātris "Splendid Palace" visus decembrī plānotos kino repertuāra seansus pārceļ uz vēlāku laiku. Kā arī tiek atcelti plānotie Privātie seansi un Ekskursijas kinoteātrī.

Vairāk
Fotosesija greznajās kinoteātra telpās
08.12.20

Rīko fotosesiju kinoteātra “Splendid Palace” krāšņajās un izsmalcinātajās telpās, radot šarmantus un elegantus foto.

Vairāk
Privāts kinoseanss
08.12.20

Visa kino zāle jums vieniem? Saki, ka tas nav iespējams? Ir!

Vairāk