lv en
“Lielais Kristaps” šogad pārdzīvos tiešsaistē un televīzijā

08.11.20

Nacionālā kino balva “Lielais Kristaps” no 12. līdz 15. novembrim norisināsies tiešsaistē un televīzijā.

Šajā laikā vietnē www.filmas.lv skatītājiem būs iespēja noskatīties balvai nominēto filmu izlasi, pirmizrādes un Mūža balvas laureāta Kalvja Zalcmaņa retrospektīvu. Savukārt balvu pasniegšanas ceremoniju šogad jaunā formātā - bez skatītājiem būs iespēja vērot tiešraidē 15. novembrī LTV1, LSM.lv un REplay.lv. Filmu seansi kinoteātrī “Splendid Palace” un Tallinas ielas kvartālā “Tu jau zini, kur” ar ārkārtējās situācijas ieviešanu ir atcelti.

 

“Lielā Kristapa” motīvs šogad ir “pārdzīvo”. Esam pārliecināti, ka vislabākā kino skatīšanās pieredze ir kinoteātrī, taču šis laiks filmu nozarē ir sarežģīts. Pandēmija ir ietekmējusi gan filmu ražošanu, gan skatīšanās ieradumus. Jāmeklē veids, kā mums šos pārbaudījumus pārdzīvot. Un pārdzīvot nozīmē arī būt kopā un just līdzi.

 

Esam ļoti pateicīgi par atbalstu sadarbības partneriem, Nacionālajam kino centram un LR Kultūras ministrijai, “Latvijas Mobilajam telefonam”, Rīgas domei, Hannu Pro, “LG Electronics Latvia”, “Rīgas namiem”, kinoteātrim “Splendid Palace”, Latvijas Kinofotofonodokumentu arhīvam, LKA Nacionālajai filmu skolai, Rīgas Kinomuzejam, viesnīcai “Neiburgs”, “Valmiermuižai”, “Cafe Film Noir”, “Prestige Cuvee”, “Mitto”, Latvijas televīzijai, sabiedrisko mediju portālam LSM.lv, “Dienai”, “Kultūras Dienai”, “Kino Rakstiem”, “IEVAI” un “Cālim”, filmu producentiem, autoriem un skatītājiem!

 

Veidosim kino svētkus atsevišķi un pārdzīvosim šo laiku kopā!

Citas aktualitātes
Atklāta “Splendid Palace” vasaras vakaru sezona
05.06.24

Ar Žaka Demi vasarīgo mūziklu “Rošforas meitenes” 5. jūnija vakarā tika atklāta kinoteātra “Splendid Palace” brīvdabas kino sezona “Splendid Garden”. 

Vairāk
Franču Klermonferānas kinofestivāla atzītākās īsfilmas kinoteātrī “Splendid Palace”
28.05.24

Kinoteātris "Splendid Palace" sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā aizsāk jaunu kino iniciatīvu un piedāvā trīs jūnija vakaros noskatīties Francijas Klermonferānas īsfilmu festivāla programmu.

Vairāk