lv en
Par seansu pārcelšanas plānu un naudas atgriešanas iespējām

09.11.20

Visā Latvijā no 9. novembra līdz 6. decembrim tiek izsludināta ārkārtējā situācija. Šajā laikā kinoteātrī tiek atcelti visu seansi. Līdz ar to informējam par seansu pārcelšanas plānu un naudas atgriešanas iespējām. 

Kinoteātra “Splendid Palace” telpās tiek atcelti  nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” plānotie seansi. Visiem, kuri ir iegādājušies biļetes uz “Lielais Kristaps” seansiem, nauda tiks atgriezta. Par to lūgums rakstīt uz e-pasta adresi: irina.pavluka@riga.lv vai zvanīt uz mob. tālr. nr. 20612770 .

 

Šajā laikā plānotie kinoteātra filmu repertuārs seansi tiek pārcelti. Iegādātās biļetes būs derīgas uz pārceltajiem seansiem. Filmas izrādīsim tiklīdz tas būs droši un atļauts. Par konkrētu seansu pārcelšanas plānu kinoteātra skatītāji tiks informēti līdz 2020. gada 6. decembrim. 

 

Savukārt sīkāka informācija par festivālu "Artdocfest/Riga" sekos tuvākajā laikā. 

Citas aktualitātes
Golden Globe weekend – kino balvas Zelta globuss gaidīšanas svētki tavās mājās!
23.02.21

Splendid Palace piedāvā PIRMS-PIRMIZRĀDES īpašos seansus divām izcilām, “Zelta globusam” nominētām filmām, kas šogad izpelnījušās daudz uzslavu no profesionāļiem, kritiķiem un festivālu skatēs guvušas publikas atsaucību.

Vairāk
Starptautiskā dokumentālā kino festivāla Artdocfest/Rīga paziņojums par festivāla norisi
08.02.21

Pirmais starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Rīga ir sagaidījis pavasari un izziņo savus 2021. gada norises datumus: 28. aprīlis - 3. maijs.

Vairāk
Operas "Aīda" tiešraide no Bastīlijas operas tiek atcelta
05.02.21

Ņemot vērā valstī esošo epidemioloģisko situāciju, operas "Aīda" tiešraide no Bastīlijas operas tiek atcelta.

 

 

Vairāk
Plānotie seansi un ekskursijas kinoteātrī tiek pārcelti uz vēlāku laiku
04.01.21

Ņemot vērā visā valsts teritorijā izsludinātās ārkārtējās situācijas stāvokļa pagarināšanu līdz 2021. gada 6. aprīlim kinoteātris "Splendid Palace" visus decembrī plānotos kino repertuāra seansus pārceļ uz vēlāku laiku. Kā arī tiek atcelti plānotie Privātie seansi un Ekskursijas kinoteātrī.

Vairāk
Fotosesija greznajās kinoteātra telpās
08.12.20

Rīko fotosesiju kinoteātra “Splendid Palace” krāšņajās un izsmalcinātajās telpās, radot šarmantus un elegantus foto.

Vairāk
Privāts kinoseanss
08.12.20

Visa kino zāle jums vieniem? Saki, ka tas nav iespējams? Ir!

Vairāk