lv en
Par seansu pārcelšanas plānu un naudas atgriešanas iespējām

09.11.20

Visā Latvijā no 9. novembra līdz 6. decembrim tiek izsludināta ārkārtējā situācija. Šajā laikā kinoteātrī tiek atcelti visu seansi. Līdz ar to informējam par seansu pārcelšanas plānu un naudas atgriešanas iespējām. 

Kinoteātra “Splendid Palace” telpās tiek atcelti  nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” plānotie seansi. Visiem, kuri ir iegādājušies biļetes uz “Lielais Kristaps” seansiem, nauda tiks atgriezta. Par to lūgums rakstīt uz e-pasta adresi: irina.pavluka@riga.lv vai zvanīt uz mob. tālr. nr. 20612770 .

 

Šajā laikā plānotie kinoteātra filmu repertuārs seansi tiek pārcelti. Iegādātās biļetes būs derīgas uz pārceltajiem seansiem. Filmas izrādīsim tiklīdz tas būs droši un atļauts. Par konkrētu seansu pārcelšanas plānu kinoteātra skatītāji tiks informēti līdz 2020. gada 6. decembrim. 

 

Savukārt sīkāka informācija par festivālu "Artdocfest/Riga" sekos tuvākajā laikā. 

Citas aktualitātes
Atklāta “Splendid Palace” vasaras vakaru sezona
05.06.24

Ar Žaka Demi vasarīgo mūziklu “Rošforas meitenes” 5. jūnija vakarā tika atklāta kinoteātra “Splendid Palace” brīvdabas kino sezona “Splendid Garden”. 

Vairāk
Franču Klermonferānas kinofestivāla atzītākās īsfilmas kinoteātrī “Splendid Palace”
28.05.24

Kinoteātris "Splendid Palace" sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā aizsāk jaunu kino iniciatīvu un piedāvā trīs jūnija vakaros noskatīties Francijas Klermonferānas īsfilmu festivāla programmu.

Vairāk