lv en
Pavasara kino – Splendid Palace piedāvā labākās erotikas īsfilmas tiešsaistē!

19.04.21

Aprīlī un maijā kinoteātris Splendid Palace piedāvā iespēju piedalīties erotikas īsfilmu festivālā “Best Erotic Shorts 2”. Pašlaik viens no aktuālākajiem kino žanriem – īsfilmas.

Aprīlī un maijā kinoteātris Splendid Palace piedāvā iespēju piedalīties erotikas īsfilmu festivālā “Best Erotic Shorts 2”. Pašlaik viens no aktuālākajiem kino žanriem – īsfilmas.

 

Erotisko filmu kategorija pieder izklaides kino virzienam ar plašu diapazonu. Sākot ar lirisku romantismu un juteklismu līdz kvēlai seksualitātei un pat sociāliem akcentiem erotikas tēmai veltītajās filmās. Best Shorts festivāla kino izlases ceļo pa pasaules ekrāniem un ir pieprasītas Spānijā, Austrijā, Krievijā, Baltkrievijā, Lielbritānijā, Meksikā, ASV, Lietuvā u.c. Latvijas programmā šogad iekļautas Francijas, Spānijas, Izraēlas un Beļģijas īsfilmas.

Splendid Palace publika, skatoties filmas, ir aicināta balsot noskenējot QR kodu, kas atrodams uz biļetēm un pēc filmas. Piedalies festivāla labākās erotiskās filmas noteikšanā!

Īsfilmu programmu nodrošina starptautiska kompānija KINOLIFE, kas īsfilmu festivālu formātu izveidoja 2015. gadā un jau ceturto reizi sadarbojas ar kinoteātri Splendid Palace. Dažādu žanru īsfilmu atlase notiek gan starptautiskajos kino festivālos, tostarp “Oscar Shorts”, gan aicinot kino veidotājus no visas pasaules iesūtīt savus darbus festivāla atlasei, kurus izvērtē kino ekspertu žūrija. Gada laikā KinoLife sagatavo 8 dažādas ievirzes īsfilmu programmas: Best Horror, Best SciFi, Best Thriller kā arī katru gadu izveido jaunu erotisko filmu programmu, kurā iekļautas pēdējo gadu labākās īsfilmas, kas ietver dokumentālas, animācijas un spēlfilmas.

Pieaugušie kino skatītāji ir aicināti noskatīties septiņus labākos, kaislīgākos un seksīgākos darbus no festivāla programmas jums ērtā laikā un vietā – filmas pieejamas tiešsaistes seansos.

Pašas jutekliskākās īsfilmas no visas pasaules noskaņos Tevi spilgtam vakaram vai naktij. Pirms tiešsaistes seansa kautrību vari atstāt pagātnē un tik drīz pie tās neatgriezties.

Jau pagājušajā gadā skatītāju ļoti iecienītais festivāls "Best Erotic Shorts" atgriežas ar jaunu programmu! "Best Erotic Shorts 2"  Tās ir septiņdesmit baudpilnas minūtes!

 

Programmā šogad sekojošas filmas:

 

Satīns (Satin)

Francija, 2019, muzikāla filma, fantastika, erotika, rež. Filips Grenjē, 15. min. 15 sek.

 

Skaistulis elektriķis, kurš nolīgts  vestibila apgaismojuma labošanai, savaldzina Nikolu. Virtuāls tropu naktsklubs ļauj viņiem ieslīgt savās saldajās fantāzijās. Līdz brīdim, kad Nikolas piecpadsmitgadīgais dēls atrod brīnumierīci un plāni mainās...

 

Ekstāze (The Coming)

 

Francija, 2018, animācija, erotika, 2 min.

 

Tuvojas Svētā Valentīna diena. Tas nozīmē, ka kādam būs...

 

Pārdodamā dvēsele (Soul for Sale)

Izraēla, 2018. animācija, drāma, erotika, rež.  Anna Beļeņkij, Tomi Grano, Šira Salimi, 11 min.

 

Džūlijas dzīve izmainās uz viesiem laikiem brīdī, kad viņa nolemj ieiet interneta portālā, kas negaidīti viņu pārnes seksa industrijas pasaulē.

 

Mija (Mia)

Spānija, 2017, dokumentāla filma, drāma, erotika, rež.  Oriols Kolomars, 11 min.

Autobiogrāfiska erotiski - dokumentāla filma.

 

Mija realizē savas visintīmākās fantāzijas, it nemaz nekautrējoties, viņa pirmo reizi mēģina iekļūt pilnīgi jaunā dominēšanas un padevības pasaulē.

Šī pieredze palīdz mīlētāju pārim izprast pagātni un savus konfliktus, izanalizēt, kā viņi ir veidojuši savu seksualitāti. BDSM ārpus pornogrāfijas lauka bez tabu. Tīrs un emocionāls skatījums uz tēmu, kura ir stigmatizēta un nekad nav traktēta kā kaut kas, kas paceļas pāri seksuālām spēlēm.

 

Lūpas (Lips)

Beļģija, 2018, animācija, erotika, rež.  Emili Pranjofs, 8,5 min.

 

Vienkāršs pieskāriens izraisa poētiskus iekāres tēlus, uzplaukstot kā oda sievišķībai, kaislei un juteklībai.

 

Papagailis ar tomātiem (Bite con merde)

 

Francija, 2019, komēdija, erotika, rež.  Kome Levins, 15 min.

 

Divdesmitgadīgais Maksis, skautu līderis, cieš no Tureta sindroma. Slimības sindromi pilnībā izzūd, kad Maksis tiek filmēts. Pietiek pat ar slēpto kameru - un viņš kļūst par normālu cilvēku. Pateicoties šai viltībai, viņam izdodas savaldzināt Džūliju.  

 

Bauda (Enloy)

Spānija, 2019, erotika, rež. Adrians Ordoņjess, 7 min.

 

Lūisa un Karlas tikšanās kļūst garlaicīga, tādēļ lai padarītu šo nakti interesantāku, viņi abi nolemj mainīt vietu un situāciju. Neskatoties uz saviem fiziskajiem trūkumiem, šis pāris paceļ mīlestību pār jebkuriem šķēršļiem.

 

Festivālu varēsiet skatīties sev ērtā laikā pēc izvēles līdz 30.05.2021.

Iegādājoties biļeti saņemsiet kodu uz pieeju filmai, kas būs derīgs 24 h no tā aktivizēšanas brīža.

 

Biļetes cena: 6 eiro. Biļetes pieejamas: www.splendidpalace.lv/online

 

Programmas garums 60 minūtes, vecuma ierobežojums 18+.

 

Festivāla treileris: https://vimeo.com/531275887

Citas aktualitātes
Splendid Garden kino dārzā skatāms šīs sezonas hīts - Fransuā Ozona skandalozais, jaunības mīlas stāsts ETE 85!
16.06.21

Kinoprovokators Fransuā Ozons atgriežas jaunībā – astoņdesmito gadu mūzika un stils, brīvdienas Francijas piekrastē un saules pielietas jūtas.

Vairāk
KINO VASARA SĀKAS ŠEIT. SPLENDID GARDEN
09.06.21

Splendid Palace savu kino terasi atklās ar skandalozo Ozona filmu “1985. gada vasara”

Vairāk
Piesakies prestižā Venēcijas Filmu festivāla žūrijā!
26.04.21

Ja esi jaunietis līdz 25 gadiem, kinoteātris Splendid Palace sadarbībā ar Europa Cinemas sniedz Tev izdevību piedalīties konkursā  un cīnīties par iespēju jau septembrī nokļūt starp 27 Eiropas kino cienītājiem Venēcijas Filmu festivāla žūrijā.

Vairāk
Piedāvājam Vitālija Manska filmas
22.04.21

Gaidot dokumentālo filmu festivālu “Artdocfest/Rīga” un pasaules dokumentālo filmu pirmizrādes.

Vairāk
Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāla 2ANNAS atklāšanas seanss
06.04.21

Festivāla “2ANNAS” atklāšanas seanss norisināsies 9. aprīlī plkst. 20:00 iešsaistē no Kinoteātra Spledid Palace mazās zāles.

 

Vairāk