lv en
Podnieks atklās ceturto starptautisko dokumentālā kino festivālu "Artdocfest/Riga"

16.01.24

No 1. līdz 8. martam Rīgā notiks ceturtais Starptautiskais dokumentālā kino festivāls “Artdocfest/Riga”, kura divās konkursa programmās – “Baltic Focus” un “Artdocfest Open” – būs iespēja noskatīties vairāk nekā 30 intriģējošas dokumentālās filmas. Skatītājus gaidīs arī vairāki īpašie seansi un trīs tematiskās programmas – “ArtDoc & ProArt, Ukraina pāri visam unMiers kara laikā.

 

1. martā “Artdocfest/Riga” skates atklās pirmizrāde filmai par izcilo un pāragri mūžībā aizgājušo latviešu dokumentālā kino režisoru Juri Podnieku “Podnieks par Podnieku. Laika liecinieks”, ko Jura Podnieka studijā uzņēmušas režisores Antra Cilinska un Anna Viduleja.

 

Intervijās, līdz šim nepubliskotos dienasgrāmatu ierakstos, foto un kino fragmentos atsegti radošās personības izaugsmes līkloči. J. Podnieks tieši un skaudri spēja runāt par laiku, sabiedrību, indivīdu un nāciju, meklējot atbildes uz sarežģītiem jautājumiem vēsturē un mudinot uz savas tautas pašapziņas celšanu.

 

“Artdocfest/Riga” filmu seansi notiks tradicionālajās festivāla mājvietās – kinoteātrī “Splendid Palace”, kā arī mākslas centrā “Zuzeum”. Informācija par biļešu iegādi un seansiem būs pieejama festivāla Facebook un Instagram lapās, kā arī mājaslapā www.artdocfest.com/lv. Biļetes uz atklāšanas pasākumu jau ir iespējams iegādāties “Splendid Palace” biļešu kasē un www.splendidpalace.lv šeit.

Citas aktualitātes
Bērnu ballītes kinoteātrī “Splendid Palace” - neaizmirstama svētku pieredze
03.07.24

Attīstot un pilnveidojot savu pakalpojumu klāstu, kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā jaunu kinoteātra apmeklējuma pieredzi jaunākajai paaudzei  – bērnu ballītes ar kino skatīšanos.

Vairāk
Atklāta “Splendid Palace” vasaras vakaru sezona
05.06.24

Ar Žaka Demi vasarīgo mūziklu “Rošforas meitenes” 5. jūnija vakarā tika atklāta kinoteātra “Splendid Palace” brīvdabas kino sezona “Splendid Garden”. 

Vairāk