lv en
Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāla 2ANNAS atklāšanas seanss

06.04.21

Festivāla “2ANNAS” atklāšanas seanss norisināsies 9. aprīlī plkst. 20:00 iešsaistē no Kinoteātra Spledid Palace mazās zāles.

 

Atklāšanas seansu ievadīs mākslinieces Sabīnes Moores “The Waterflower ” projekts perfomance un koncerts. Ar 3 kameru dzīvo video montāžu tiks garantēts kvalitatīvs vizuāls piedzīvojums, kurā daba un augi būs galvenais elements.

Atklāšanas noslēgumā filmas “Delikātie ķermeņi: F. Persija Smita apslēptā pasaule” (Minute Bodies: The Intimate World of F. Percy Smith (2016)) seanss.Jaunākais “Tindersticks” kino un mūzikas projekts ir kolāža no dabaszinātņu filmām, kuras 20. gadsimta sākumā veidoja F. Persijs Smits – naturālists, izgudrotājs un dokumentālists.

2021. gadā Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāla  2ANNAS norisināsies jau 25. reizi un kā ierasts piedāvā skatītājiem oriģinālas, inovatīvas, izaicinošas, kā arī sociāli aktīvas īsfilmas un vidēja garuma filmas.

Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāls "2Annas", kuru organizē Virtuālā studija "Urga", ir vadošais īsfilmu festivāls Latvijā un viens no svarīgākajiem šāda veida notikumiem Baltijā, kas jau 25 gadus popularizē īsfilmas žanru.

Sīkāka infomācija: www.2annas.lv

 

 

 

Citas aktualitātes
Splendid Garden kino dārzā skatāms šīs sezonas hīts - Fransuā Ozona skandalozais, jaunības mīlas stāsts ETE 85!
16.06.21

Kinoprovokators Fransuā Ozons atgriežas jaunībā – astoņdesmito gadu mūzika un stils, brīvdienas Francijas piekrastē un saules pielietas jūtas.

Vairāk
KINO VASARA SĀKAS ŠEIT. SPLENDID GARDEN
09.06.21

Splendid Palace savu kino terasi atklās ar skandalozo Ozona filmu “1985. gada vasara”

Vairāk
Piesakies prestižā Venēcijas Filmu festivāla žūrijā!
26.04.21

Ja esi jaunietis līdz 25 gadiem, kinoteātris Splendid Palace sadarbībā ar Europa Cinemas sniedz Tev izdevību piedalīties konkursā  un cīnīties par iespēju jau septembrī nokļūt starp 27 Eiropas kino cienītājiem Venēcijas Filmu festivāla žūrijā.

Vairāk
Piedāvājam Vitālija Manska filmas
22.04.21

Gaidot dokumentālo filmu festivālu “Artdocfest/Rīga” un pasaules dokumentālo filmu pirmizrādes.

Vairāk
Pavasara kino – Splendid Palace piedāvā labākās erotikas īsfilmas tiešsaistē!
19.04.21

Aprīlī un maijā kinoteātris Splendid Palace piedāvā iespēju piedalīties erotikas īsfilmu festivālā “Best Erotic Shorts 2”. Pašlaik viens no aktuālākajiem kino žanriem – īsfilmas.

Vairāk