lv en
Sākusies koncertfilmas “Idiot Prayer - Nick Cave Alone at Alexandra Palace” biļešu iepriekšpārdošana

23.10.20

Koncertfilmā “Idiot Prayer - Nick Cave Alone at Alexandra Palace” Niks Keivs izpilda savas dziesmas pie klavierēm reti sastaptā formātā.

Tiek izpildītas dziesmas gan no “Bad Seeds” un “Grinderman” repertuāra, gan no jaunākā “Nick Cave & the Bad Seeds” albuma “Ghosteen”. Filmā dzirdamas arī dziesmas “Into My Arms”, “The Mercy Seat”, “Higgs Boson Blues” un “Girl In Amber”. Koncertfilma ir tapusi 2020. gada jūnijā un sākotnēji bija iecerēta tikai kā tiešsaistes koncerts, bet tagad faniem ir iespēja to baudīt arī kino versijā, kur ieļauti vēl četri iepriekš nedzirdēti izpildījumi.

Koncertfilma ierakstīta laikā, kad Apvienotā Karaliste lēnām atguvās no vispārējās izolācijas un iecerēta kā reakcija uz iepriekšējo mēnešu ieslodzījumu un izolāciju, koncertfilma “Idiot Prayer” ir suvenīrs no savdabīga un nedroša laika mūsu vēsturē.
Aleksandras pils satriecošajā Rietumu zālē izrādi filmēja godalgotais operators Robijs Raiens (“The Favourite”, “Marriage Story”, “American Honey”), to rediģēja Niks Emersons (“Lady Macbeth”, “Emma”, “Greta”), bet mūziku ieskaņojis Doms Monks.

Biļetes iepriekšpārdošanā no 23.oktobra - 10 eur, vēlāk 12 eur.

Citas aktualitātes