lv en
Sākusies koncertfilmas “Idiot Prayer - Nick Cave Alone at Alexandra Palace” biļešu iepriekšpārdošana

23.10.20

Koncertfilmā “Idiot Prayer - Nick Cave Alone at Alexandra Palace” Niks Keivs izpilda savas dziesmas pie klavierēm reti sastaptā formātā.

Tiek izpildītas dziesmas gan no “Bad Seeds” un “Grinderman” repertuāra, gan no jaunākā “Nick Cave & the Bad Seeds” albuma “Ghosteen”. Filmā dzirdamas arī dziesmas “Into My Arms”, “The Mercy Seat”, “Higgs Boson Blues” un “Girl In Amber”. Koncertfilma ir tapusi 2020. gada jūnijā un sākotnēji bija iecerēta tikai kā tiešsaistes koncerts, bet tagad faniem ir iespēja to baudīt arī kino versijā, kur ieļauti vēl četri iepriekš nedzirdēti izpildījumi.

Koncertfilma ierakstīta laikā, kad Apvienotā Karaliste lēnām atguvās no vispārējās izolācijas un iecerēta kā reakcija uz iepriekšējo mēnešu ieslodzījumu un izolāciju, koncertfilma “Idiot Prayer” ir suvenīrs no savdabīga un nedroša laika mūsu vēsturē.
Aleksandras pils satriecošajā Rietumu zālē izrādi filmēja godalgotais operators Robijs Raiens (“The Favourite”, “Marriage Story”, “American Honey”), to rediģēja Niks Emersons (“Lady Macbeth”, “Emma”, “Greta”), bet mūziku ieskaņojis Doms Monks.

Biļetes iepriekšpārdošanā no 23.oktobra - 10 eur, vēlāk 12 eur.

Citas aktualitātes
Plānotie seansi un ekskursijas kinoteātrī tiek pārcelti uz vēlāku laiku
04.01.21

Ņemot vērā visā valsts teritorijā izsludinātās ārkārtējās situācijas stāvokļa pagarināšanu līdz 2021. gada 7. februārim kinoteātris "Splendid Palace" visus decembrī plānotos kino repertuāra seansus pārceļ uz vēlāku laiku. Kā arī tiek atcelti plānotie Privātie seansi un ekskursijas kinoteātrī.

Vairāk
Fotosesija greznajās kinoteātra telpās
08.12.20

Ir iespēja rīkot fotosesiju kinoteātra “Splendid Palace” krāšņajās un izsmalcinātajās telpās, radot šarmantus un elegantus foto.

Vairāk
Privāts kinoseanss
08.12.20

Visa kino zāle jums vieniem? Saki, ka tas nav iespējams? Ir!

Vairāk
Nāc un izzini kinoteātri "Splendid Palace"!
08.12.20

Iepazīsti kino “Splendid Palace” unikālās ēkas vēstures nianses un neparastās, krāšņās neobaroka stilā veidotās telpas, kas glabā ne vienu vien leģendu un stāstu par aizraujošiem notikumiem gandrīz simts gadu ilgajā kinoteātra pagātnē!

Vairāk
Valsts svētkos sirdīs būsim kopā un vienoti Latvijai!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk
“Splendid Palace” skatītākās “Lielais Kristaps” filmas balvu saņem “Dvēseļu putenis”
15.11.20

Neierastos apstākļos 2020. gada 15. novembrī tika paziņoti Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” laureāti, tajā skaitā kinoteātra “Splendid Palace” apmeklētākā latviešu filma. Šogad īpašo balvu saņēma filma “Dvēseļu putenis”.

Vairāk