lv en
Šodien sākas “Lielais Kristaps”

12.11.20

Šodien 2020. gada 12. novembrī ar filmas “Koku opera” pirmizrādi sākas nacionālā kino balva “Lielais Kristaps”.

No kinoteātra “Splendid Palace” kino zāles filmu izrādīšana ir pārcēlusies uz tieešsaisti. Četru dienu laikā līdz noslēguma ceremonijai kinoteātris būtu pulcējis skatītājus, lai nacionālo kino varētu noskatīties uz lielā ekrāna. Šoreiz viss ir citādāk. Tāpēc aicinām kino skatīties tiešsaistē www.filmas.lv

 

 “Lielais Kristaps tiks atklāts 12. novembrī plkst. 19.00 ar Mārtiņa Grauda dokumentālās filmas "Koku opera" pirmizrādi. Filma dokumentē Annas Ķirses laikmetīgās operas iestudējumu Somijas mežos. Audiovizuāls stāsts, kas fascinē ar mūzikas un attēla skaistumu un harmoniju.

 

14. novembrī plkst. 19:00 tiešsaistē skatieties pirmizrāde Lienes Lindes un Armanda Zača dokumentālajai filmai "Klātbūtne".  Trausls emocionāls, eksistenciāls un personisks stāsts par četrām sievietēm, kuras gaida bērniņu.

 

Tāpat šogad “Splendid Palace” bija plānota dokumentālo īsfilmu kategorijā nominētās filmas “Mans mīļais, Don!”(režisors Pauls Dombrovskis) pirmizrāde. Kanādā dzīvojoša režisora stāsts par mīlestību, kad tavu cilvēku skārusi demence. Liriski un skaudri vienlaikus. Par filmas izrādīšanas laiku un platformu meklējiet www.lielaiskrissstaps.lv

 

Savukārt animācijas īsfilma “Māsiņas Puteklītes” (režisore Krista Burāne) ir iekļauta bērnu filmu programmā, kas veidota lieliskā sadarbībā ar māksliniekiem Kristīni Jurjāni un Tomu Burānu. Jautra un gandrīz ēteriska filmiņa. Ļoti pozitīva, jo putekļi gaismā  spēlē ļoti skaistas spēles. Vairāk par tās izrādīšanu tiešsaistē meklējiet www.lielaiskrissstaps.lv.

Citas aktualitātes
Golden Globe weekend – kino balvas Zelta globuss gaidīšanas svētki tavās mājās!
23.02.21

Splendid Palace piedāvā PIRMS-PIRMIZRĀDES īpašos seansus divām izcilām, “Zelta globusam” nominētām filmām, kas šogad izpelnījušās daudz uzslavu no profesionāļiem, kritiķiem un festivālu skatēs guvušas publikas atsaucību.

Vairāk
Starptautiskā dokumentālā kino festivāla Artdocfest/Rīga paziņojums par festivāla norisi
08.02.21

Pirmais starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Rīga ir sagaidījis pavasari un izziņo savus 2021. gada norises datumus: 28. aprīlis - 3. maijs.

Vairāk
Operas "Aīda" tiešraide no Bastīlijas operas tiek atcelta
05.02.21

Ņemot vērā valstī esošo epidemioloģisko situāciju, operas "Aīda" tiešraide no Bastīlijas operas tiek atcelta.

 

 

Vairāk
Plānotie seansi un ekskursijas kinoteātrī tiek pārcelti uz vēlāku laiku
04.01.21

Ņemot vērā visā valsts teritorijā izsludinātās ārkārtējās situācijas stāvokļa pagarināšanu līdz 2021. gada 6. aprīlim kinoteātris "Splendid Palace" visus decembrī plānotos kino repertuāra seansus pārceļ uz vēlāku laiku. Kā arī tiek atcelti plānotie Privātie seansi un Ekskursijas kinoteātrī.

Vairāk
Fotosesija greznajās kinoteātra telpās
08.12.20

Rīko fotosesiju kinoteātra “Splendid Palace” krāšņajās un izsmalcinātajās telpās, radot šarmantus un elegantus foto.

Vairāk
Privāts kinoseanss
08.12.20

Visa kino zāle jums vieniem? Saki, ka tas nav iespējams? Ir!

Vairāk