lv en
“Splendid Palace” īpašā seansā izrādīs filmu “Andrejs Tarkovskis. Kino lūgsna”

27.10.20

Rīgas Starptautiskā kino festivāla (RIGA IFF) laikā kinoteātra “Splendid Palace” skatītāju balvu ieguva filma “Andrejs Tarkovskis. Kino lūgsna”. Tiem, kuri filmu nav redzējuši vai arī vēlas noskatīties atkārtoti, aicinām uz īpašo seansu 2020. gada 31. oktobrī.

No 15. līdz 25 oktobrim kinoteātrī “Splendid Palace” norisinājās septītais RIGA IFF. Tāpat kā iepriekšējos gados, festivāla apmeklētāji ar savu ieejas biļeti uz kino seansu balsoja par People’s Choice balvu – vislabāk apmeklētāko filmu festivāla pilnmetrāžas konkursa programmā. Šogad šo titulu ieguva Andreja Tarkovska juniora dokumentālā filma “Andrejs Tarkovskis. Kino lūgsna”.

 

RIGA IFF radošā direktore un programmu departamenta vadītāja Sonora Broka par filmu saka: “Вiogrāfiskā un dokumentālā kino kontekstā šī ir pavisam īpaša filma. Tajā ir izmantots unikāls personīgais, ģimenes arhīvs, kuru papildina paša filmas režisora – Andreja Tarkovska juniora bērnības atmiņas. Manuprāt, tieši šī bāze viņam devusi iespēju radīt ārkārtīgi intīmu un personisku vēstījumu par savu tēvu, izcilo krievu režisoru. Uz pārdomām vērstās filmas vēstījums strukturēts, sākot ar kadriem un atmiņām no Andreja Tarkovska agras bērnības līdz pat viņa pēdējiem kino darbiem.”

 

Filmu “Andrejs Tarkovskis. Kino lūgsna” īpašā seansā kinoteātrī “Splendid Palace”  demonstrēs 31. oktobrī plkst. 15.30.

 

Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā ŠEIT.

Citas aktualitātes
Plānotie seansi un ekskursijas kinoteātrī tiek pārcelti uz vēlāku laiku
04.01.21

Ņemot vērā visā valsts teritorijā izsludinātās ārkārtējās situācijas stāvokļa pagarināšanu līdz 2021. gada 7. februārim kinoteātris "Splendid Palace" visus decembrī plānotos kino repertuāra seansus pārceļ uz vēlāku laiku. Kā arī tiek atcelti plānotie Privātie seansi un ekskursijas kinoteātrī.

Vairāk
Fotosesija greznajās kinoteātra telpās
08.12.20

Ir iespēja rīkot fotosesiju kinoteātra “Splendid Palace” krāšņajās un izsmalcinātajās telpās, radot šarmantus un elegantus foto.

Vairāk
Privāts kinoseanss
08.12.20

Visa kino zāle jums vieniem? Saki, ka tas nav iespējams? Ir!

Vairāk
Nāc un izzini kinoteātri "Splendid Palace"!
08.12.20

Iepazīsti kino “Splendid Palace” unikālās ēkas vēstures nianses un neparastās, krāšņās neobaroka stilā veidotās telpas, kas glabā ne vienu vien leģendu un stāstu par aizraujošiem notikumiem gandrīz simts gadu ilgajā kinoteātra pagātnē!

Vairāk
Valsts svētkos sirdīs būsim kopā un vienoti Latvijai!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk
“Splendid Palace” skatītākās “Lielais Kristaps” filmas balvu saņem “Dvēseļu putenis”
15.11.20

Neierastos apstākļos 2020. gada 15. novembrī tika paziņoti Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” laureāti, tajā skaitā kinoteātra “Splendid Palace” apmeklētākā latviešu filma. Šogad īpašo balvu saņēma filma “Dvēseļu putenis”.

Vairāk