lv en
“Splendid Palace” īpašos seansos demonstrēs mūsdienu klasiku – “Draivs” un “Caur sniegiem”

23.09.20

Kinoteātris “Splendid Palace” sadarbībā ar “Kino kults” demonstrēs mūsdienu klasisko kino – filmas “Draivs” un “Caur sniegiem”. Pirms filmu seansiem ievadvārdi no “Kino Kults”!

“Kino Kults” līdzdibinātājs Sergejs Timoņins par saka: “Par kino klasiku, šķiet, viss ir skaidrs – tās ir gadu desmitiem pārbaudītas, kritiķu novērtētas, skatītāju iemīļotas filmas. Bet arī mūslaikos ik pa pāris gadiem parādās filmas – bieži vien sākumā nesaprastas vai nenovērtētas – kuras rada līdzīgu sajūtu. Sajūtu, ka mēs tās skatīsimies vēl un vēl, un ar katru gadu to vērtība (un skatīšanās reizes) tikai aug. Tās mēs saucam par “mūsdienu klasiku”.

 

Citi populāri mūsdienu klasiskā kino paraugi ir “Trakais Makss: Skarbais ceļš” (Mad Max: Fury Road, 2015), “Cilvēces bērns” (Children of Men, 2006), “Tumšais bruņinieks” (The Dark Knight, 2008) un “Kur sirmgalvjiem nav vietas” (No Country for Old Men, 2007).

 

Ceturtdien, 24. septembrī plkst. 20.00 asa sižeta filma “Draivs” (Drive, 2011)

Filma ir par noslēpumainu sacīkšu braucēju, ko atveido talantīgais Raiens Goslings (Ryan Gosling). Viņš dienas laikā izpilda pārgalvīgus kaskadiera trikus Holivudas filmu uzņemšanas laukumos, bet naktīs riskē ar dzīvību, vedot noziedzniekus prom no noziegumu vietām. Satikšanās ar noslēpumainu svešinieci pilnībā maina pārgalvīgā braucēja dzīvi – par viņa galvu tiek izsludināta atlīdzība, un, lai paliktu dzīvs, viņam būs jāliek lietā visas savas braukšanas prasmes...

Filmas “Draivs” treileri var noskatīties šeit.

BIĻETES var iegādāties tiešsaistē šeit

 

Sestdien, 26. septembrī plkst. 20.00 asa sižeta filma “Caur sniegiem” (Snowpiercer, 2013)

Filmas režisors ir dienvidkorejiešu režisors Cžun-ho Bona (Bong Joon-ho), kas pasaules slavu ir iekarojis kā oskarotās filmas “Parazīts” režisors. Filma ir post-apokaliptiskais fantastikas trilleris pēc franču grafiskās noveles „LeTransperceneige” motīviem. Galvenajās lomās izcils aktieru ansamblis – Kriss Evanss, Tilda Svintone, Eds Harriss, Džons Herts, Džeimijs Bells un citi. Filma angļu un korejiešu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

 

Zeme. Netāla nākotne. 17 gadus pēc tam, kad uz planētas notikusi tehnoloģiska katastrofa, agrākos mežus un dārzus klāj sniegi un ledāji. Dzīvība ir saglabājusies tikai lielajā vilcienā, kas bez apstājas traucas pa transeirāzijas maģistrāli. Vilciena priekšgalā dzīvo valdošā elite, bet pēdējos vagonos – vienkāršie ļaudis, kuru sadzīve līdzinās koncentrācijas nometnei: slimības, nabadzība, sargu patvaļa... Taču tieši šeit - starp pazemotajiem un aizvainotajiem, atradīsies Mesija, kurš būs spējīgs mest izaicinājumu elitei un atjaunot taisnīgumu.

Filmas “Caur sniegiem” treileri var noskatīties šeit.

BIĻETES var iegādāties tiešsaistē šeit

Citas aktualitātes
PĀRCELTA filmas "Mātes piens" pirmizrāde
29.09.22

Novembrī plānotā režisores Ināras Kolmanes filmas "Mātes piens" pirmizrāde dažādu apstākļu dēļ pārcelta uz nākamā gada sākumu.  Datums tiks precizēts, tiklīdz filmas veidotāji izsludinās jauno pirmizrādes datumu. 

Vairāk
Septembrī ierobežota pieejamība Mazajā zālē cilvēkiem ar kustību traucējumiem
06.09.22

Lifta remontdarbu dēļ līdz septembra beigām cilvēkiem ar kustību traucējumiem būs ierobežota pieejamība seansiem kinoteātra “Splendid Palace” Mazajā zālē. 

Vairāk