lv en
“Splendid Palace” lielus un mazus aicina uz “BikiGRUPAS” jaunā albuma atklāšanas koncertu

28.02.24

Kinoteātris “Splendid Palace” aicina ģimenes 24. martā plkst. 15.00 apmeklēt muzikālās apvienības “BikiGRUPA” jaunā albuma “BikiDZIESMAS” atklāšanas svētkus.

“BikiGRUPA” dalībnieki ir Matīss Pēteris Circenis, Agnese Malnača, Mārtiņš Kokars, Marta Elizabete Smigla un Patriks Kārlis Stepe, no kuriem četri ir jauni un azartiski mūzikas skolotāji.  Koncertā kopā ar "BikiGRUPU", bērnu un jauniešu vokālo ansambli "Kolibri", kā arī dzejnieci Inesi Zanderi koncerta apmeklētāji varēs dziedāt un dejot līdzi gan iemīļotām, gan vēl nedzirdētām dziesmām, kas tapušas iedvesmojoties no izdevniecības "Liels un mazs" izdotās dzejas bilžu grāmatu sērijas "Bikibuks".

 

“Ar līdzdalību “BikiGRUPAS” koncerta organizēšanā mēs atbalstām kvalitatīvu kultūras notikumu un pasākumu rīkošanu gados visjaunākajai auditorijai,” stāsta kinoteātra “Splendid Palace” vadītāja Ildze Egliņa. “Bērni un jaunieši kinoteātri līdz šim galvenokārt apmeklējuši viņu vecumam atbilstoša kino skatīšanai un ekskursijām pa simt gadus vecā kinoteātra greznajām telpām. Sadarbojoties ar programmu “Latvijas skolas soma”, pērn mūsu kinoteātri apmeklēja 13 tūkstoši skolēnu, piecos gados kopā – pat 100 tūkstoši. Bet koncertu, dažādu darbnīcu un citu pasākumu radīšanai jaunākajai paaudzei, pirmsskolas vecuma un jaunāko klašu skolēniem, ir plašas iespējas. Tie izglīto jauno cilvēku, palīdz veidot viņa dzīves un pasaules uztveri. Esam ieinteresēti dot arī šādu savu artavu, jo bērns, kad izaugs, būs mūsu nākamais kino skatītājs, cerams, pastāvīgais.”

 

Lielie un mazie “BikiGRUPAS” koncerta skatītāji varēs dziedāt un dejot līdzi jau  iemīļotām un zināmām dziesmām, tādām kā "Kartupeli, kartupeli" (Jānis Sildegs, Vitauta Ļūdēna vārdi), "Zaķīšu pirtiņa" (Imants Kalniņš, Viļa Plūdoņa vārdi), "Saulīte ar zobiem" (Valters Kaminskis, Māra Čaklā vārdi), gan "BikiGRUPAS" oriģināldziesmām.  

 

Jaunā albuma atvēršanas pasākuma  apmeklētājiem papildus koncertam būs sagādāti  arī  citi pārsteigumi - iespēja piedalīties izdevniecības “Liels un mazs” radošajās darbnīcās, kurās mazie koncerta klausītāji varēs paši veidot ilustrācijas dzejoļiem.

 

Aicinām ģimenes iepazīt aizraujošo dzejas un mūzikas pasauli kopā ar “BikiGRUPU” , greznajās kinoteātra "Splendid Palace" telpās 24. martā plkst. 15.00. Koncerts piemērots bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Koncerta biļetes lūdzam iegādāties iepriekš "Biļešu Paradīzē" šeit.

 

"Bikibuks" ir radies 2012. gadā izdevniecībā "Liels un mazs". Idejas autore māksliniece Rūta Briede kopā ar dzejas izlases sastādītāju dzejnieci Inesi Zanderi deva tam šo vārdu, bet grāmatu dizainers Artis Briedis, veidojot sērijas logo, radīja īsto izskatu: Bikibuks ir mazs ragainis, kas līdzinās atvērtai grāmatiņai. Atrast šo vārdu palīdzēja Jāņa Baltvilka dzejolis "Biki-buki", kas kļuva par pašu pirmo sērijas izdevumu. Sērijā "Bikibuks" dzejoļi, ko daudzi vecāki un vecvecāki iemīļoja savā bērnībā, nāk pie šodienas bērniem mūsdienīgā vizuālā veidolā, saglabājot cieņu gan pret pārbaudītām vērtībām, gan moderno. Ar tādu pašu misiju koncertdarbību uzsākusi "BikiGRUPA".

Citas aktualitātes
Bērnu ballītes kinoteātrī “Splendid Palace” - neaizmirstama svētku pieredze
03.07.24

Attīstot un pilnveidojot savu pakalpojumu klāstu, kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā jaunu kinoteātra apmeklējuma pieredzi jaunākajai paaudzei  – bērnu ballītes ar kino skatīšanos.

Vairāk
Atklāta “Splendid Palace” vasaras vakaru sezona
05.06.24

Ar Žaka Demi vasarīgo mūziklu “Rošforas meitenes” 5. jūnija vakarā tika atklāta kinoteātra “Splendid Palace” brīvdabas kino sezona “Splendid Garden”. 

Vairāk