lv en
“Splendid Palace” skatītākās “Lielais Kristaps” filmas balvu saņem “Dvēseļu putenis”

15.11.20

Neierastos apstākļos 2020. gada 15. novembrī tika paziņoti Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” laureāti, tajā skaitā kinoteātra “Splendid Palace” apmeklētākā latviešu filma. Šogad īpašo balvu saņēma filma “Dvēseļu putenis”.

Balvas pasniegšanas brīdī SIA “Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Vineta Verika teica, ka citos apstākļos šajā vakarā kinoteātra “Splendid Palace” durvis vislabprātāk turētu plaši atvērtās un priecātos kopā ar visiem balvu saņēmējiem, kā arī vēlētos saglabāt šo unikālo kino baudīšanas sajūtu – kopā ar citiem apmeklētājiem vienā zālē uz lielā ekrāna skatīties filmas, kopā smieties un izbaudīt visu emociju gammu.

 

Diemžēl vīrusa noteikto ierobežojumu dēļ Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” apbalvošanas ceremonija notika attālināti. Kinoteātra “Splendid Palace” balvu ieguva 111 seansos gada griezumā izrādīta filma. Vēsturiska drāma, kurā ir tik patiesi kino kadri, kas skatītājiem zālē liek dzīvot līdzi. Kinoteātra “Splendid Palace” apmeklētākās latviešu filmas godu 2020. gadā ieguva “Dvēseļu putenis” un tās radošā komanda.

 

Kinoteātris “Splendid Palace” novēl – pēc ārkārtas stāvokļa beigām tiekamies kinoteātrī uz klātienes seansiem!

 

Uzziņai:

  • Kinoteātris “Splendid Palace” tradicionāli katru gadu pasniedz savu īpašo balvu. Šīs balvas žūrija ir visi kinoteātra apmeklētāji, kuri gada laikā ir atnākuši uz lielā ekrāna noskatīties kādu no “Lielais Kristaps” balvām izvirzītajām filmām.

Citas aktualitātes
Golden Globe weekend – kino balvas Zelta globuss gaidīšanas svētki tavās mājās!
23.02.21

Splendid Palace piedāvā PIRMS-PIRMIZRĀDES īpašos seansus divām izcilām, “Zelta globusam” nominētām filmām, kas šogad izpelnījušās daudz uzslavu no profesionāļiem, kritiķiem un festivālu skatēs guvušas publikas atsaucību.

Vairāk
Starptautiskā dokumentālā kino festivāla Artdocfest/Rīga paziņojums par festivāla norisi
08.02.21

Pirmais starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Rīga ir sagaidījis pavasari un izziņo savus 2021. gada norises datumus: 28. aprīlis - 3. maijs.

Vairāk
Operas "Aīda" tiešraide no Bastīlijas operas tiek atcelta
05.02.21

Ņemot vērā valstī esošo epidemioloģisko situāciju, operas "Aīda" tiešraide no Bastīlijas operas tiek atcelta.

 

 

Vairāk
Plānotie seansi un ekskursijas kinoteātrī tiek pārcelti uz vēlāku laiku
04.01.21

Ņemot vērā visā valsts teritorijā izsludinātās ārkārtējās situācijas stāvokļa pagarināšanu līdz 2021. gada 6. aprīlim kinoteātris "Splendid Palace" visus decembrī plānotos kino repertuāra seansus pārceļ uz vēlāku laiku. Kā arī tiek atcelti plānotie Privātie seansi un Ekskursijas kinoteātrī.

Vairāk
Fotosesija greznajās kinoteātra telpās
08.12.20

Rīko fotosesiju kinoteātra “Splendid Palace” krāšņajās un izsmalcinātajās telpās, radot šarmantus un elegantus foto.

Vairāk
Privāts kinoseanss
08.12.20

Visa kino zāle jums vieniem? Saki, ka tas nav iespējams? Ir!

Vairāk