lv en
“Splendid Palace” skatītākās “Lielais Kristaps” filmas balvu saņem “Dvēseļu putenis”

15.11.20

Neierastos apstākļos 2020. gada 15. novembrī tika paziņoti Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” laureāti, tajā skaitā kinoteātra “Splendid Palace” apmeklētākā latviešu filma. Šogad īpašo balvu saņēma filma “Dvēseļu putenis”.

Balvas pasniegšanas brīdī SIA “Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Vineta Verika teica, ka citos apstākļos šajā vakarā kinoteātra “Splendid Palace” durvis vislabprātāk turētu plaši atvērtās un priecātos kopā ar visiem balvu saņēmējiem, kā arī vēlētos saglabāt šo unikālo kino baudīšanas sajūtu – kopā ar citiem apmeklētājiem vienā zālē uz lielā ekrāna skatīties filmas, kopā smieties un izbaudīt visu emociju gammu.

 

Diemžēl vīrusa noteikto ierobežojumu dēļ Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” apbalvošanas ceremonija notika attālināti. Kinoteātra “Splendid Palace” balvu ieguva 111 seansos gada griezumā izrādīta filma. Vēsturiska drāma, kurā ir tik patiesi kino kadri, kas skatītājiem zālē liek dzīvot līdzi. Kinoteātra “Splendid Palace” apmeklētākās latviešu filmas godu 2020. gadā ieguva “Dvēseļu putenis” un tās radošā komanda.

 

Kinoteātris “Splendid Palace” novēl – pēc ārkārtas stāvokļa beigām tiekamies kinoteātrī uz klātienes seansiem!

 

Uzziņai:

  • Kinoteātris “Splendid Palace” tradicionāli katru gadu pasniedz savu īpašo balvu. Šīs balvas žūrija ir visi kinoteātra apmeklētāji, kuri gada laikā ir atnākuši uz lielā ekrāna noskatīties kādu no “Lielais Kristaps” balvām izvirzītajām filmām.

Citas aktualitātes
VALSTS SVĒTKOS SIRDĪS BŪSIM KOPĀ UN VIENOTI LATVIJAI!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk
Šodien sākas “Lielais Kristaps”
12.11.20

Šodien 2020. gada 12. novembrī ar filmas “Koku opera” pirmizrādi sākas nacionālā kino balva “Lielais Kristaps”.

Vairāk
Starptautiskais dokumentālā kino festivāls "Artdocfest/Riga" pārcelts uz nākamā gada martu
09.11.20

Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī, festivāla organizētāji paziņo par neiespējamību rīkot festivālu Artdocfest/Rīga tam paredzētajā formātā un laikā – festivāla un industrijas pasākuma norise bija paredzēta no 2020.gada 26. novembra līdz 1. decembrim.

Vairāk
Par seansu pārcelšanas plānu un naudas atgriešanas iespējām
09.11.20

Visā Latvijā no 9. novembra līdz 6. decembrim tiek izsludināta ārkārtējā situācija. Šajā laikā kinoteātrī tiek atcelti visu seansi. Līdz ar to informējam par seansu pārcelšanas plānu un naudas atgriešanas iespējām. 

Vairāk
“Lielais Kristaps” šogad pārdzīvos tiešsaistē un televīzijā
08.11.20

Nacionālā kino balva “Lielais Kristaps” no 12. līdz 15. novembrim norisināsies tiešsaistē un televīzijā.

Vairāk
Fellīni simtgades kulminācija kinoteātrī “Splendid Palace” – filma“8 ½”
05.11.20

Federiko Fellīni (Federico Fellini) simtgades kulminācijas seanss kinoteātrī “Splendid Palace” notiks 2020. gada 17. decembrī – uz lielā ekrāna tiks demonstrēta kino vēstures leģenda, filma “8 ½”.

Vairāk