lv en
Starptautiskais dokumentālā kino festivāls "Artdocfest/Riga" pārcelts uz nākamā gada martu

09.11.20

Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī, festivāla organizētāji paziņo par neiespējamību rīkot festivālu Artdocfest/Rīga tam paredzētajā formātā un laikā – festivāla un industrijas pasākuma norise bija paredzēta no 2020.gada 26. novembra līdz 1. decembrim.

Šajā ārkārtas situācijā festivāla organizatori ir pieņēmuši lēmumu atteikties no festivāla tiešsaistes versijas un ir pārliecināti, ka tikai dzīvā saiknē starp skatītājiem un filmu veidotājiem, pirmizrāžu burvībā uz lielā ekrāna un padziļinātās nozares pārstāvju diskusijās slēpjas patiesā nozīme tam, ko mēs saucam par īstu kino festivālu.

 

Tomēr festivāls netiek atcelts un kino svētki notiks!

 

Īstā, rūpīgi sagatavotā festivāla klātienes versija tiek pārcelta uz 2021. gada martu. Festivāla organizatori centīsies saglabāt visu, ieskaitot iecerēto filmu un industrijas pasākumu laika grafiku, žūriju, kā arī atklāšanas koncertu par godu Jura Podnieka 70. gadu jubilejai Rīgas Doma baznīcā ar maestro Gidona Krēmera un "Kremerata Baltica" piedalīšanos.

 

Taču šobrīd, lai iepriecinātu kino skatītājus un turpinātu interesentu saikni ar augstas klases kino mākslas darbiem arī ārkārtas situācijas apstākļos, oranizatori ir sagatavojuši alternatīvu festivāla versiju tiešsaistē, kas norisināsies iepriekš paredzētajā festivāla norises laikā no 2020. gada 26. novembra līdz 1. decembrim. 

 

Šajā laikā katru dienu Latvijas publikai bez maksas tiks piedāvāta viena nesen starptautiskus panākumus un atzinību guvusi filma. Filmai tiks nodrošināts tulkojums – subtitri latviešu vai angļu valodā. Tiešsaistes festivāla programma tiks izziņota tuvākajās dienās www.artdocfest.com

 

Festivāla un simpozija partneri un atbalstītāji ir Rīgas dome, kā arī Latvijas Valsts Kultūrkapitāla fonds, Latvijas Nacionālais kino centrs un vairāki starptautiski fondi. Festivāla partneri ir ASV televīzijas kanāls Current time un vācu televīzijas kanāls Deutche Welle. Informatīvais atbalsts: portāls Kino raksti, portāls Delfi, Latvijas televīzija. 

 

Kontakti, filmu programmmas un sīkāka informācija www.artdocfest.com un https://www.facebook.com/IDFF-Artdocfest-Riga-100811758353279/

Citas aktualitātes
Golden Globe weekend – kino balvas Zelta globuss gaidīšanas svētki tavās mājās!
23.02.21

Splendid Palace piedāvā PIRMS-PIRMIZRĀDES īpašos seansus divām izcilām, “Zelta globusam” nominētām filmām, kas šogad izpelnījušās daudz uzslavu no profesionāļiem, kritiķiem un festivālu skatēs guvušas publikas atsaucību.

Vairāk
Starptautiskā dokumentālā kino festivāla Artdocfest/Rīga paziņojums par festivāla norisi
08.02.21

Pirmais starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Rīga ir sagaidījis pavasari un izziņo savus 2021. gada norises datumus: 28. aprīlis - 3. maijs.

Vairāk
Operas "Aīda" tiešraide no Bastīlijas operas tiek atcelta
05.02.21

Ņemot vērā valstī esošo epidemioloģisko situāciju, operas "Aīda" tiešraide no Bastīlijas operas tiek atcelta.

 

 

Vairāk
Plānotie seansi un ekskursijas kinoteātrī tiek pārcelti uz vēlāku laiku
04.01.21

Ņemot vērā visā valsts teritorijā izsludinātās ārkārtējās situācijas stāvokļa pagarināšanu līdz 2021. gada 6. aprīlim kinoteātris "Splendid Palace" visus decembrī plānotos kino repertuāra seansus pārceļ uz vēlāku laiku. Kā arī tiek atcelti plānotie Privātie seansi un Ekskursijas kinoteātrī.

Vairāk
Fotosesija greznajās kinoteātra telpās
08.12.20

Rīko fotosesiju kinoteātra “Splendid Palace” krāšņajās un izsmalcinātajās telpās, radot šarmantus un elegantus foto.

Vairāk
Privāts kinoseanss
08.12.20

Visa kino zāle jums vieniem? Saki, ka tas nav iespējams? Ir!

Vairāk