lv en
Telpu labiekārtošana vēsturiskā namā - Kinoteātrī "Splendid Palace"

01.04.20

Ar mērķi modernizēt kinoteātri “Splendid Palace” 2019. gada vasarā veicām ilgtermiņa investīcijas, ieguldot finanšu līdzekļus vēsturiskā Rīgas nama remontdarbos.

Mūsu galvenais uzdevums kinoteātrī ir kultūras pasākumu nodrošināšana, īpašuma attīstīšana, pārvaldīšana un apsaimniekošana. Tāpēc 2019. gadā no jūnija līdz septembrim kinoteātrī veikti nozīmīgi ieguldījumi kultūras centra jeb kinoteātra “Splendid Palace” tehnoloģiju modernizācijā, kas ļaus ievērojami palielināt tā konkurētspēju, nodrošinot kvalitatīvas telpas nomas pasākumiem un kultūras programmu daudzveidībai.

Kinoteātra galerijā veikti remontdarbi, kas ietvēra griestu tīrīšanu, labošanu un gruntēšanu, kā arī griestu vēsturiskā krāsojuma atjaunošanu; sienu tīrīšanu, gruntēšanu, špaktelēšanu un slīpēšanu, kā arī sienu krāsojuma atjaunošanu un dekoratīvo elementu gleznošanu.

Savukārt aizskatuvē notika vecās ventilācijas šahtas demontāža, griestu un tās lūkas izbūve, ieskaitot karkasa montāžu, siltumizolācijas iestrādi un krāsošanu. Ventilācijas šahtas un ārsienas siltināšana, aizmūrēšana un apmetuma uzklāšana. Sienu attīrīšana no krāsu nolupumiem, gruntēšana un krāsošana. Izlīdzinot un slīpējot tika atjaunota arī grīda, pa virsu ieklājot linoleju. Aizskatuvē tika izbūvētas arī bīdāmo durvju un sienu sistēma, izbūvēta jauna elektroapgādes un apgaismojums sistēma, kas būs kvalitatīvs resurss mūsu sadarbības partneriem telpu nomas pasākumu norises laikā.

Galerijā veiktos uzlabojumus var apskatīt ikviens. Galerijā iemājo Latvijas, Eiropas un pasaules kino vēsturei veltīta izstāde. Tā ataino Latvijas un pasaules kino vēstures gaitu, apzinoties latviešu kino vietu un kinoteātra “Splendid Palace” lomu gandrīz 100 gadus senos procesos.

Visos laikos kinoteātris “Splendid Palace” ir bijusi Latvijas kino nozīmīga prezentācijas vieta. Tas atspoguļojas dokumentos, citētajās periodikas slejās, senās un jaunās fotogrāfijās.

Savukārt aizskatuves remonta darbus vislabāk spēj novērtēt mūsu klienti un sadarbības partneri, kuri pie kinoteātrī organizē dažādus pasākumus.

Veiktie remonta darbi ir kā SIA “Rīgas nami” dāvana kinoteātra “Splendid Palace” gaidāmajā simtgadē un visiem mūsu apmeklētājiem. Kinoteātra apmeklētāji spēj novērtēt mūsdienīgo tehnoloģiju sinerģiju ar telpu īpašo un vēsturisko auru.

Citas aktualitātes