lv en
Telpu labiekārtošana vēsturiskā namā - Kinoteātrī "Splendid Palace"

01.04.20

Ar mērķi modernizēt kinoteātri “Splendid Palace” 2019. gada vasarā veicām ilgtermiņa investīcijas, ieguldot finanšu līdzekļus vēsturiskā Rīgas nama remontdarbos.

Mūsu galvenais uzdevums kinoteātrī ir kultūras pasākumu nodrošināšana, īpašuma attīstīšana, pārvaldīšana un apsaimniekošana. Tāpēc 2019. gadā no jūnija līdz septembrim kinoteātrī veikti nozīmīgi ieguldījumi kultūras centra jeb kinoteātra “Splendid Palace” tehnoloģiju modernizācijā, kas ļaus ievērojami palielināt tā konkurētspēju, nodrošinot kvalitatīvas telpas nomas pasākumiem un kultūras programmu daudzveidībai.

Kinoteātra galerijā veikti remontdarbi, kas ietvēra griestu tīrīšanu, labošanu un gruntēšanu, kā arī griestu vēsturiskā krāsojuma atjaunošanu; sienu tīrīšanu, gruntēšanu, špaktelēšanu un slīpēšanu, kā arī sienu krāsojuma atjaunošanu un dekoratīvo elementu gleznošanu.

Savukārt aizskatuvē notika vecās ventilācijas šahtas demontāža, griestu un tās lūkas izbūve, ieskaitot karkasa montāžu, siltumizolācijas iestrādi un krāsošanu. Ventilācijas šahtas un ārsienas siltināšana, aizmūrēšana un apmetuma uzklāšana. Sienu attīrīšana no krāsu nolupumiem, gruntēšana un krāsošana. Izlīdzinot un slīpējot tika atjaunota arī grīda, pa virsu ieklājot linoleju. Aizskatuvē tika izbūvētas arī bīdāmo durvju un sienu sistēma, izbūvēta jauna elektroapgādes un apgaismojums sistēma, kas būs kvalitatīvs resurss mūsu sadarbības partneriem telpu nomas pasākumu norises laikā.

Galerijā veiktos uzlabojumus var apskatīt ikviens. Galerijā iemājo Latvijas, Eiropas un pasaules kino vēsturei veltīta izstāde. Tā ataino Latvijas un pasaules kino vēstures gaitu, apzinoties latviešu kino vietu un kinoteātra “Splendid Palace” lomu gandrīz 100 gadus senos procesos.

Visos laikos kinoteātris “Splendid Palace” ir bijusi Latvijas kino nozīmīga prezentācijas vieta. Tas atspoguļojas dokumentos, citētajās periodikas slejās, senās un jaunās fotogrāfijās.

Savukārt aizskatuves remonta darbus vislabāk spēj novērtēt mūsu klienti un sadarbības partneri, kuri pie kinoteātrī organizē dažādus pasākumus.

Veiktie remonta darbi ir kā SIA “Rīgas nami” dāvana kinoteātra “Splendid Palace” gaidāmajā simtgadē un visiem mūsu apmeklētājiem. Kinoteātra apmeklētāji spēj novērtēt mūsdienīgo tehnoloģiju sinerģiju ar telpu īpašo un vēsturisko auru.

Citas aktualitātes
Plānotie seansi un ekskursijas kinoteātrī tiek pārcelti uz vēlāku laiku
04.01.21

Ņemot vērā visā valsts teritorijā izsludinātās ārkārtējās situācijas stāvokļa pagarināšanu līdz 2021. gada 7. februārim kinoteātris "Splendid Palace" visus decembrī plānotos kino repertuāra seansus pārceļ uz vēlāku laiku. Kā arī tiek atcelti plānotie Privātie seansi un ekskursijas kinoteātrī.

Vairāk
Fotosesija greznajās kinoteātra telpās
08.12.20

Ir iespēja rīkot fotosesiju kinoteātra “Splendid Palace” krāšņajās un izsmalcinātajās telpās, radot šarmantus un elegantus foto.

Vairāk
Privāts kinoseanss
08.12.20

Visa kino zāle jums vieniem? Saki, ka tas nav iespējams? Ir!

Vairāk
Nāc un izzini kinoteātri "Splendid Palace"!
08.12.20

Iepazīsti kino “Splendid Palace” unikālās ēkas vēstures nianses un neparastās, krāšņās neobaroka stilā veidotās telpas, kas glabā ne vienu vien leģendu un stāstu par aizraujošiem notikumiem gandrīz simts gadu ilgajā kinoteātra pagātnē!

Vairāk
Valsts svētkos sirdīs būsim kopā un vienoti Latvijai!
18.11.20

Sveicam Jūs Latvijas Republikas 102. dzimšanas dienā!

Vairāk
“Splendid Palace” skatītākās “Lielais Kristaps” filmas balvu saņem “Dvēseļu putenis”
15.11.20

Neierastos apstākļos 2020. gada 15. novembrī tika paziņoti Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” laureāti, tajā skaitā kinoteātra “Splendid Palace” apmeklētākā latviešu filma. Šogad īpašo balvu saņēma filma “Dvēseļu putenis”.

Vairāk