lv en
PAPILDIZRĀDE Krauze pret Krauzi
Event Poster

Pasākuma veids: Pasākums

Location: Lielā zāle

Organizē: IDL Events, SIA

Tīmekļa vietne:

Pasākumi
29.
29.11.

novembris

piektdiena

Lielā zāle

Lielā zāle

19:00
Par pasākumu

Iemīļotas TV ētera personības, brāļi Valters un Arnis Krauzes ielūdz uz sarunu šovu vieglā, neformālā gaisotnē ar humoru, mūzikas un spēles elementiem. Abiem brāļiem kopā Jaunajā 2024. gadā paliek apaļi 100 un tas ir atzīmēšanas vērts. Turklāt katrs no viņiem televīzijas ekrānos atšķirīgās formās un kanālos pavadījis jau 25 skaistus, piedzīvojumiem, izaicinājumiem un pieredzes bagātus gadus - Arnis ziņu dienestā, Valters vairāk humorista ampluā. Izklausās pēc nopietnas pieredzes bagāžas, vai ne? Tāpēc viņiem ir ko teikt un ar ko dalīties. Ar notikumiem, sastaptajiem cilvēkiem, kurioziem un citu pieredzēto.

 

To, ka šādam pasākumam būs būt izdomāja Valters Krauze un ievilka šajā avantūrā brāli, un idejai līdzi pavilka arī nozīmīgu Latvijas kultūras personāžu, sabiedrisko darbinieku un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri Ojāru Rubeni, kurš kļūs par vakara konferencjē, solot izāzēt abus brāļus, izvilkt ārpus komforta zonas un piešķilt sarunai uguntiņu. Ar Ojāra vadīto LTV raidījumu “Labvakar!” Atmodas laikā brāļi Krauzes uzauguši. Un arī par to Valteram, Arnim un Ojāram kopā būs ko parunāt.

 

Vakars solās būs jautrs un tajā neiztrūks arī pārsteiguma elementi. 

 

Pasākuma programmā:
•    Sarunu šovs neformālā gaisotnē ar humoru, muzikāliem un spēles elementiem. Sarunas, video stāsti par dzīvi, tās priekiem, kurioziem un likstām u.tml.
•    Lai saruna jeb dialogs būtu kvalitatīvs ir nepieciešams uzdot pareizos jautājumus un to vislabāk paveiks neviens cits kā Ojārs Rubenis, pēc izglītības filologs, pēc profesijas žurnālists.
•   Vakara gaitā 5 sarunu raundi un muzikālais pavadījums kopā mūziķu grupu maestro Kristapa Krievkalna vadībā
•     Pārsteigums, kāds slepenais viesis

 

Ja Tev patīk, ka lietas sauc īstajos vārdos, esi uz Tu ar jokiem un māki pasmieties ne tikai par citiem, bet arī pats par sevi, tad Tev šeit ir jābūt!

 

Biļetes: Biļešu paradīzes kasēs

Jussendo. Favourite of mine

Tuvākais seanss: 20.09.2024 20:00

Pasākuma veids: Koncerti

Paredzamais ilgums: 2 stundas

Organizē: El Barrel SIA

Krauze pret Krauzi

Tuvākais seanss: 30.11.2024 19:00

Pasākuma veids: Pasākums

Organizē: IDL Events, SIA

Samanta Tīna "Vēstule Tev"

Tuvākais seanss: 27.12.2024 19:00

Pasākuma veids: Koncerti

Paredzamais ilgums: 2 stundas

Organizē: SAMANTA TINA TEAM SIA