lv en

Krauze pret Krauzi

30.11.2024 | 19:00

Lielā zāle

Krauze pret Krauzi
Event Poster

Pasākuma veids: Diskusijas

Location: Lielā zāle

Organizē: IDL Events, SIA

Tīmekļa vietne:

Pasākumi
30.
30.11.

novembris

sestdiena

Lielā zāle

Lielā zāle

19:00
Par pasākumu

Iemīļotas TV ētera personības, brāļi Valters un Arnis Krauzes ielūdz uz sarunu vakaru vieglā, neformālā gaisotnē ar mūzikas un spēles elementiem. Abiem brāļiem kopā 2024. gadā paliek apaļi 100 un tas ir atzīmēšanas vērts. Turklāt katrs no viņiem televīzijas ekrānos atšķirìgās formās un kanālos pavadījis jau 25 skaistus, piedzīvojumiem, izaicinājumiem un pieredzes bagātus gadus - Arnis ziņu dienestā, Valters vairāk humorista ampluā. Izklausās pēc nopietnas pieredzes bagāžas, vai ne? Tāpēc viņiem ir ko teikt un ar ko dalīties. Ar notikumiem, sastaptajiem cilvēkiem, kurioziem un citu pieredzēto.

 

To, ka šādam pasākumam būs būt izdomāja Valters Krauze un ievilka šajā avantūrā brāli, un idejai līdzi pavilka arī nozīmīgu Latvijas kultūras personāžu, sabiedrisko darbinieku un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri Ojāru Rubeni, kurš kļūs par vakara konferencjē, solot izāzēt abus brāļus, izvilkt ārpus komforta zonas un piešķilt sarunai uguntiņu. Ar Ojāra vadīto LTV raidījumu “Labvakar!” Atmodas laikā brāļi Krauzes uzauguši. Un arī par to Valteram, Arnim un Ojāram kopā būs ko parunāt.

 

Pēc vērienīgas tūres – 14 sarunu vakariem pa visu Latviju, tūre noslēdzās kinoteātrī Splendid palace, 30. novembrī. Vakars solās būs jautrs, neiztrūks arī pārsteiguma elementi un būs vairāki slepeni viesi, kādas visiem labi zināmas un sabiedrībā iemīļotas personības. Par mūziķu rūpēsies grupa maestro Kristapa Krievkalna vadībā.

 

Ja Tev patīk, ka lietas sauc īstajos vārdos, esi uz Tu ar jokiem un māki pasmieties ne tikai par citiem, bet arī pats par sevi, tad Tev šeit ir jābūt!

 

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs KRAUZE pret KRAUZI - Sarunu vakars ar muzikāliem elementiem.../Vada Ojārs Rubenis - biļetes Biļešu Paradīzē (bilesuparadize.lv)

Jussendo. Favourite of mine

Tuvākais seanss: 20.09.2024 20:00

Pasākuma veids: Koncerti

Paredzamais ilgums: 2 stundas

Organizē: El Barrel SIA

Samanta Tīna "Vēstule Tev"

Tuvākais seanss: 27.12.2024 19:00

Pasākuma veids: Koncerti

Paredzamais ilgums: 2 stundas

Organizē: SAMANTA TINA TEAM SIA