lv en

Jussendo. Favourite of mine

20.09.2024 | 20:00

Lielā zāle

Jussendo. Favourite of mine
Event Poster

Pasākuma veids: Koncerti

Location: Lielā zāle

Pasākuma valoda: latviešu, angļu

Paredzamais ilgums: 2 stundas

Organizē: El Barrel SIA

Tīmekļa vietne:

Pasākumi
20.
20.09.

septembris

piektdiena

Lielā zāle

Lielā zāle

20:00
Par pasākumu

Pasākums, ko nedrīkst palaist garām

 

20. septembrī greznajā Splendid Palace pulcēsies Latvijas labākie mūziķi, lai izpildītu pop-soul dziedātājas Jussendo skaņdarbus. Mūziķei ir unikāls, dziļš, juteklisks un spēcīgs vokāls, un viņas radošo sasniegumu sarakstā ir konkursa Jaunais vilnis laureātes tituls. Jaunajā vilnī viņa ar Raimonda Paula atbalstu pārstāvēja Latviju.

 

Viņas muzicēšanas stils bieži tiek salīdzināts ar tādām pasaules zvaigznēm kā Džosa Stouna un Daiana Krolla. Jussendo spilgtais un sulīgais vokāls neatstās vienaldzīgus un sagādās patiesu baudījumu visiem mūzikas gardēžiem.

 

Koncertā uzstāsies slaveni Latvijas mūziķi, tostarp saksofonists, publikas mīlulis Raivo Stašāns, kā arī īpašais vakara viesis – ugunīgais afroamerikāņu basģitārists un dziedātājs Džeimss Vertss.

 

Pirmo reizi varēs dzirdēt dziesmas no debijas albuma Favourite of mine, kura autore un komponiste ir pati Jussendo. Albums ierakstīts Latvijas Radio studijā, piedaloties tādiem džeza un popmūzikas meistariem kā Artis Orubs, Jānis Kalniņš, Edvīns Ozols un Raimonds Macats. Savukārt skaņdarbu noslēguma aranžēšanā piedalījies leģendārais Ričs Kellers (ASV), kurš sadarbojies ar pasaules līmeņa mūziķiem.

 

Jussendo dziesmās dzirdamas dažādu mūzikas stilu ietekmes, kas tradicionāli tiek uzskatīts par stilistiskās izsmalcinātības paraugu. Augstvērtīgā stilu kombinācija, apvienojot soul, funk, džezu un regeju, paceļ Jussendo daiļradi garīgās baudas augstumos un palīdz neaizmirst arī vienkāršus dzīves priekus un cilvēciskus pārdzīvojumus.

 

Jussendo melodiskās dziesmas papildinās iespaidīgas video projekcijas, kas atspoguļo katra skaņdarba raksturu, un programmā paredzētās smalkās liriskās balādes piešķirs relaksācijas un filozofiskas apceres noskaņu.

 

Koncerts notiks 20. septembrī Splendid Palace, biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā bilesuserviss.lv.

 

Putins pret Rietumiem. Nākamā nodaļa

Tuvākais seanss: 02.07.2024 19:30

Pasākuma veids: Filma

Zaksa afēra: viltotās mākslas anatomija

Tuvākais seanss: 03.07.2024 19:00

Pasākuma veids: Filma

“Kad es aizbēgu” un “Degoša saule”

Tuvākais seanss: 05.07.2024 19:00

Pasākuma veids: Filma

Organizē:  BBC Eye

Krauze pret Krauzi

Tuvākais seanss: 30.11.2024 19:00

Pasākuma veids: Diskusijas

Organizē: IDL Events, SIA

Samanta Tīna "Vēstule Tev"

Tuvākais seanss: 27.12.2024 19:00

Pasākuma veids: Koncerti

Paredzamais ilgums: 2 stundas

Organizē: SAMANTA TINA TEAM SIA